reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewa mnie tez meczy takie slonce....ale co zrobisz :) ja w takie upaly w zeszlym roku bylam w 8-9 miesiacu ciazy :( to dopiero byl koszmar.....kochana zalowac to beda wszyscy po zarzadzaniu, socjologii, politologii, psychologii, pedagogice itp kierunkow :D
 
reklama
no sporo osób znajomych wybiera się na zarządzanie, administarcje. ja właśnie myślalam tez o pedagogice, ale tata mi podsunął pomysł rehabilitacji, i mnie zainteresowało ;) można sobie indywidualnie dorobić, i jeszcze jest to satysfakcynująca praca ;)
 
I wreszcie ma chwile oddechu by napisac :tak: o dziwo Ala z dawidem sie nie bili
wlasnie siostra odebrala go i poszla do domu , a na Brzozie (takie miesjce kolo Lezajska gdzie mamy domek) to wyspcerowalam sie za wsze czasy :sorry2: i mostkeim chodzilam i puszczalismy lodeczki z lisci na molu (ale takim MINI :-) ) !! potem przez kladke do lasu :tak: ogolnie super ale jestem zmeczona :dry:
Jeszcze z mama dzis robimy salate z kurkumy i cukini :sorry2:

Lenka racja :tak: ja wsumie kiedys slyszalam ze planuja zrbic cos takiego ze za kazda wizyte bedziemy placic u lekarza bo nie maja pieniedzy a szpitala stoja w dlugach :sorry2::szok::wściekła/y:

Kolia to Ci ladna niespodziake zrobil synek :tak: ja nie pamietam kiedy ostatnio spalam do tej godziny :-)

Solo wole tak do Ciebie pisac :-pfajny kierunek i rzeczywiscie daje rozne mozliwosci :tak:

Kinga a Tobie o co chodzi z tym cudem ? :confused::-p

panistepelek heh a to cora juz wie co gdzie jest i teraz sie dopiero zacznie ciagniecie za raczke i slowo ,,daj,, :-) no i fajnie ze wreszcie przekonala sie do brodzika , teraz bedzie Wam latwiej i lzej :tak:

Natalia poza Umi to jeszcze Ty najblizej mnie mieszkasz :-p i faktycznie szczegolowo wszystko napisalas :-)
 
Dawno nie pisałam, widzę że dużo się dzieje i coraz więcej piszecie :-)
Przede wszystkim witam wszystkie nowe mamusie :tak::tak:

solounosbesos ładne imię wybrałaś dla córci, moja malutka też jest Zuzia ;-)

panistepelek jak dobrze, że Klaudia już się przyzwyczaiła do prysznica :-) teraz nie będziesz miała problemów z kąpielami

KingaMZ w takie upały końcówka ciąży to musi być katorga :-p cieszę się, że mnie to ominęło ;-)

polna_N to Ala taka łobuziara jest, że zadowolona jesteś, że się z Dawidem nie biła? :-):-)

Dziewczyny naprawdę nie sposób Was nadrobić, więc napisałam tak z grubsza.
U nas wszystko dobrze. 30 lipca byliśmy na szczepieniu, mała strasznie płakała, nie mogłam na to patrzeć :-( Zuzka waży już 6250kg :-p Klocuszek niezły się z niej zrobił :-D ogólnie jest zdrowa, tylko niepokoją mnie plamki na jej buźce, lekarz stwierdził, że to od chusteczek, ale od tego czasu nie wycieramy buźki chusteczkami a plamki nadal są...

Aaa i muszę się pochwalić... Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy:tak:;-)
 
Anetka-gratuluje prawka:)

Tak piszecie o szczepieniu. Aż się boje- Adasia niedługo to czeka,zobaczymy jak zareaguje.
 
Ostatnia edycja:
becia124, sylwia02 Witam!
panistepelek teraz pewnie kapiel to tylko przyjemnosc:-)
Polna no niespodzanka ladna ale jak sie okazalo kazdy kij ma dwa konce maly mial dzisaj tylko jedna drzemke i nie mialam za duzo czasu ale za to znowu pad przed 21:-p
anetka to faktycznie dorodna ta twoja coreczka, rosnie jak sie patrzy:-)uluje prawka:tak:

Ostatnio wpadlam w manie jedzenia frytek i chyba wkoncu przesdazilam bo sie strasznie czuje doslownie brzuch mi dawno tak nie przypominal o sobie. A miki od prawie 2h spi:-)
 
Witam:-)

panistepelek- ja chyba nie długo będę musiała Ludwika myć pod prysznicem, bo nie mieści się w wanience... chyba ,że kupimy większą:dry:

Lenka- A jakie szczepienia wybrałaś???

Anetka- ja mam nie długo egzamin (mój pierwszy) U nas masakra zdać:dry::dry::dry::dry: Chociaż dokupuję parę godzin bo 30 h to dla mnie za mało:dry: a Ty kiedy kurs zaczęłaś??? No i w jakim mieście zdawałaś egzamin? Zuzia dużo waży... Mój Ludwik teraz waży chyba z 8 kg.... Na moje oko....

My jedziemy nie długo na urlop:-) No i w sobotę idę z Ludwikiem do naszego wrocławskiego , cudnego aqua parku:-p:-p:-p
 
polna - Co to jest kurkumy?
A córcia nie umie p[owiedziec jeszcze "daj" ale swoimi gestami, minami i wydawanymi dźwiękami potrafi powiedziec co chce.

anetka, kolia - Kąpiel pod prysznicem napewno jest lepsza, bo nie trzeba wanienki dźwigac i córcia może sobie chlapac ile chce.

anetka - Gratuluję zdanego prawka.

pola - To ile Ludwik waży i miezy?
 
reklama
pola to powodzenia ;) mi się udało zdać za 2 razem ;) i juz jeżdzę od roku ;) dużo też zależy od egzaminatora i od szczęścia ;) także dużo szczęścia na egzaminie ;)

anetka pasuje ładne imię zwłaszcza jak masz taką śliczną córeczkę ;). ( no mam nadzieję że będzie to Zuzia ;) )
 
Do góry