reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi ale ja te 6 to nie tak naraz tylko od 13 ;-) Choć nie powiem, mam takie dni, że mogę jeść i jeść, a później przez dwa dni na jedzenie patrzeć nie mogę ;-) Ale z Julką miałam tak samo :-) A co do biustu to chyba mam to po mojej mamie, bo jej też po dwóch ciążach do rozmiaru D urósł, ale szczerze mówiąc, wolałabym mniejsze :sorry::-p
 
reklama
Panistepelek ale My to piszemy nie z tego zeby zrobic przykrosc Truskawce tylko zeby zrozumiala jak My to widzimy !!

Black :szok::-D ja tam nie lubie udek w panierce :no: no chyba ze sa z KFC :-):rofl2:
zazwyczaj waga na poczatq idzie powoli ale potem jak wystrzeli to nie bedziesz umiala Jej zatrzymac :-) chcialabym miec takie cyce jak Ty :-p

Umi alez nie ma za co :-p;-)
 
Widzę ze nie jestem sama... :) Ja mam 18 lat no i tez wpadliśmy... Jestem w 6 miesiącu :) Jakoś razem z mężem dajemy rade... I się cieszymy ze będziemy mieć mała księżniczkę, wiadomo szkol dla każdego to był... Ale teraz juz jest dobrze... Każdy się cieszy.. :)
 
Justysia przykro mi , do 3 razy sztuka :-)

Black ja jeszcze mam sukienke do sprzedania i futerko tez mam :-D a wogole welon to wolno sprzedawac ? niby jakis przesad jest ale dokladnie nie wiem jak to szlo :sorry:
 
Justysia przykro mi , do 3 razy sztuka :-)

Black ja jeszcze mam sukienke do sprzedania i futerko tez mam :-D a wogole welon to wolno sprzedawac ? niby jakis przesad jest ale dokladnie nie wiem jak to szlo :sorry:


Polna ja tam w przesądy nie wierzę. ;-)
Ale butów i futerka to chcę się pozbyć, bo tylko mi miejsce w szafie zajmują, a i tak ich już nie ubiorę, choć buty na upartego do czegoś bym mogła dopasować, ale nie mam za bardzo do czego.
Jak się wkurzę to na allegro wystawię ;-)
 
hej dziewczęta ;-);-):-) dawno mnie tu u Was nie było. zasiedziałam się trochę u styczniówek, bo mam termin na 23 stycznia ;-) widzę że już większość ma swoje Skarby przy sobie. Ależ ja Wam zazdroszcze :wściekła/y: mi się tak czas dłuży.. dziś zobaczyłam na suwaczku 14tydzień i biegałam pół dnia szczęśliwa, ale jak u niektórych zobacze "37tydzień" to aż zazdrość mnie zżera :-D u mnie dzidziol zdrowy - ale jeszcze nie wiem czy chłop czy babeczka ;-) wierzymy do końca,że Synuś,chociaż z małej damy też będę zadowolona. Kurcze,juz miesiac wakacji przeleciał. Jest tu jakaś przyszła mamusia która po wakacjach do szkoły wraca? ;-)
 
bazsennahmmmmm jak to przeczytałam to aż mi sie zachciało znowu rodzić:) Ile godzin rodziłaś? Widze że jesteś w moim wieku:) tylko że ty bardziej wykształcona bo ja skonczyłam tylko zawodówke:/ wstaw jak możesz zdjecia kubusia z checia wszystkie bysmy go zobaczyły jakiego bobasa urodziłas:) miałas pewnie trudny poród urodzic takiego dużego chłopczyka wiem sama bo mój emilek ważył 4,5 kg i 2 godziny miałam skurcze parte i nie mógł wyjść. Ale jakos urodziłam:) eeeeeh ja tez bym chciała zeby mój synus był jeszcze taki malutki i ciagle by spał. Ucałuj maluszka i bardzo sie ciesze ze wszystko ci sie udało:**** i że ojciec dziecka sie otrząsnął!!!!:)

andzioszka myślałąm ze juz o nas zapomniałas:( ciesze sie ze wszystko wporzadku. Ucałuj malutka. Jak sobie dajesz rady? Rodzice pomagają? Szkoda że nie moge maleńkiej nażywo zobaczyć:( Bezsenna twojego chłoptasia też bym z checią zobaczyła!!!:) pozdrawiam dziewczyny mocno ucałujcie wasze pociechy:*****
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polna ja zrozumiałam to co napisałas obrażeniem mnie. Jakoś do innych dziewczyn sie tak nie odnosisz jak do mnie. Tak samo z tym edytowaniem postów:/ poprostu masakra... Wiesz a ja se nie dam w kasze dmuchać. A tymbarziej teraz gdy jestem ciągle zdenerwowana. Jednym słowem nie musiałas sie tak rzucac o tą karte. Zdarza sie ze ktos moze nie wiedziec czegos a ja sie poczułam jakbys na mnie naskoczyła. Dobra ale juz koniec sprawy... Jeśli masz coś do mnie to mi to napisz to wtedy podyskutujemy. A może nie chcesz żebym sie TU wypowiadała hmm?

Dziewczyny chce porozmawiać z moim facetem ale on nie daje znaku życia!!! Rodzice jego nawet nie wiedzą gdzie on jest a była u mnie moja niedoszła teściowa dzisiaj i jak do niego dzwoniła to ODEBRAŁ telefon i nie chciał powiedziec gdzie jest. Więc co ja mam zrobić?! Zgłosić go na policje ze niema go w domu...? Wiem że jestem jaka jestem ale nie panuje poprostu nad emocjami chciałabym sie zmienic ale nie potrafie. Już z nim rozmawiałam na ten temat ale on mnie chyba do porządku nie zrozumiał. Nie ide do żadnego psychologa bo on mi nic nie da, ja to wiem. Musiałabym iść do psychiatry po jakies leki depresyjne albo uspokajające ale co mam po nich potem cały dzień spać? Niewiem zamówie wizyte u psychiatry ale jak mi powie ze dopiero za miesiac mam isc to nie wchodze w ten interes bo wtedy bedzie za późno. Dostane jakiegos psycholca i mnie do wariatkowa wyślą:p Już mnie dzisiaj teściowa wkurzyła:< znowu panikowała bo jej syneczka w domu nie ma, a gdzie on sie myje, czy on je, czy spi.... Wrrrrrr nie lubie takiego czegos on jest pełnoletni a martwi sie o niego jakby miał 10 latek!!!


Justysia1a szkoda ze nie masz bobasa bo tak bardzo chciałas ale może jednak to jeszcze nie czas na dziecko:) pozdrawiam
 
Do góry