reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

niunia ja tez myslalam o Amelce:) i nie moglam sie zdecydowac zczy Wiktoria czy Amelka wkoncu zostalo Wiktoria a Amelia dam na drugie najwyzej:)
bezsenna juz w domku jest wyszla wczoraj wieczorem:) z malym wszytsko dobrze :)
 
reklama
niunia90, jeśli to do mnie(bo jest tu też inna Paula:-)), to tak, ja też na październik. :tak:
bezsennej wywołali poród, czy w końcu zaczeła rodzic sama?
 
Młoda mamuśka ja tam myśle, ze troche przesadziłaś z tym swoim opisem:eek:Nie uważasz, ze takie życie jakie Ty opisałaś, czyli masakra maz jest do niczego, nie daje sobie rady, dziecko placze, nikt mi nie pomaga ogolnie jestem do niczego może sie przytrafic w kazdym wieku.. dlaczego wg Ciebie tylko mlode mamy cierpia po cichu, placza, sa zmeczone, nie daja sobie rady, malzenstwa im sie rozpadaja..
Moim zdaniem dziecko obojetnie w jakim wieku przewraca Twoje zycie do gory nogami:tak: nawet takie mamy, ktore pragna dziecka, staraja sie kilka lat, potem zachodza w ciaze i klapa.. narzekaja, ze nie daja rady, potem rodzi sie dziecko - sa zmeczone, placza, ba nawet nie ktore nie potrafia dogadac sie z mezem, ktory tak samo pragnal dziecka.. to jest normlana kolej rzeczy..
Dlaczego uwazasz, ze mlode mamy nie potrafia wychowac swjego dziecka na porzadengo czlowieka?? Moje córka ma ponad 2 lata jest grzeczna, slucha sie mnie, nie odstawia cyrków itp rzeczy, ktore wypisujesz..
A powiedz dlaczego Ty jestes w ciazy?? Nie boisz sie tego?? myslisz, ze Tobie sie to nie przytrafi jak po porodzie nie bedziesz dawala sobie rady z dzieckiem, ktore palcze a Ty nie wiesz dlaczego. Przeczytaj swoja wypowiedz za 8 miesiecy:tak:
 
polna_N!!!!!!!!!!!!!!! To że jesteś moderatorem to nie znaczy że możesz mnie obrażać! Co sie żucasz nie wiedziałam ze tylko u mnie obowiązuje ta karta. Myślałam że w całej polsce! Nie słyszałam ze tylko u mnie. Nie życze nikomu żeby ukochana osoba od kogoś odeszła ale tobie życze żebyś zobaczyła jak to jest i żebyś poczuła sie tak jak ja. A wogole ciekawe czy ty byś se dała rady na mieszkaniu które trzeba opłacać a niema się pieniedzy hmm? Ja nie pracuje teraz więc jak mam utrzymac dom????!!!! A matka mi tysiaka nie wyłoży... I nie pójde do żadnego psychologa bo to za przeproszeniem ***** daje słowami sie nie wylecze. Niewiem czemu ale mnie nie lubisz i od pewnego czasu mnie krytykujesz myślisz ze wszystkie rozumy pozjadałaś??? I że jesteś moderatorem i nie można ci nic złego powiedzieć bo mnie zablokujesz czy coś? Mysłałam ze tu sie wygadam ale widze że jeszcze bardziej mnie dobija to pisanie na forum...
 
samasamotna ja bym dała amelka jak bym miala sóreczke:) bardzo piekne imie. Albo dałabym tez Adela:**** Wiktoria tez jest piekne ale dużo juz takich imion ja bym wybrała nie typowe jakies imie:)
 
Truskawka ale wyluzj troche :sorry:ja Ci pisze co mysle na ten temat i chyba wiekszosc dziewczyn sie zemna zgodzi ze lepiej pisac prawde niz tylko mydlic komus w glowie i ze wszystko sie ulozy bo wcale sie nie ulozy jak nie zaczniesz sie starac :sorry:;-)
Forum jest po to zeby sie wspierac i radzic ale uwierz mi ze to wlasnie lekarz Ci pomoze i Cie wcale nie obrazam :no:
a blokowac to nawet nie mam zamiaru i tym bardziej nie mam takiej wladzy !! :tak:
Co do tego zeby mnie maz zostawil :sorry: hmmmm nie ma takiej opcji :happy: mi chodzilo o to ze sie wcale nie dziwie ze Cie Twoj chlopak zostawil - sama pisalas ze sie ciagle czepiasz , nawet o to ze wazon zle jest ustawiony , sama tez stwierdzilas ze naskoczylas na Niego z byle powodu , wiec sama widzisz ze Go to poprostu przeroslo :sorry:piszesz do Niego smsy ze sobie nie radzisz , ze jezeli nie wroci to sie wyprowadzasz itp - szantazam niz nie wskorasz a bardziej mozesz skomplikowac sprawe :no:
 
Basia ale ja wyluzowana Jestem :-pi odnosisz takie wrazenie ze obrazam Truskawke ? :szok: Jak tak sorki ale nie mialam takiego zamiaru :-( Pisze co mysle a szczerosc chyba jest najwazniejsza :sorry::tak:
 
reklama
Polna nie odnioslam takiego wrazenia.. porostu to co napisala Truskawka ciebie urazilo a to co Ty napisalas ja.. poprostu Wy tak odczuwacie..:-)

Truskawka ja nie znam do konca Twojej sytuacji ale nie lepiej usiasc i na spokojnie pogadac.. Moze pokaz mu, ze jestes zaradna osoba, ze swietnie dajesz sobie rade, facet to przemysli i wroci.. nie chce sie tu wypowiadac , bo jak pisalam nie znam zbytnio Twojej syt (ostatanio mam strasznie malo czasu na forum) ale uwierz mi - szczera rozmowa potrafi zdzialac cuda:tak:
 
Do góry