reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi2 co ty mówisz!! Ty masz dziecko i dość z nim zajęcia więc masz prawo być zmęczona. a ja nie mam więc jedyne co moge zrobić to posprzątać ugotować i upic ciasto<hahaha> królewicz to takie pychalskie ciasto z nadzieniem budyniowym, biszkoptem i jeszcze innym ciastem w polewie czekoladowej(ja z mamusią tak robie:p) a tak to nigdzie się specjalnie nie wybieram. poprostu mój W mieł przyjechać, a ja lubie fajnie wyglądać. chociaż pazurki mi uroku dodadzą bo z resztą to....hehehehe chyba każdej z nas coś w sobie nie pasuje:p
madzia90 oooo to Ci współczuje bo też miałam coś takiego.... kup sobie w aptece SMECTE to pomoże:)
niunia90 witaj:) zapoznaj się z regulaminem i napisz coś o sobie:) chłopczyk czy dziewczynka?? widzę, że nasz rocznik tu się rozprzestrzenia:p
AguśZakochana godzina 15 jest zbawienna:p
pola997, Layla, Maagda, polna N, firanka, feeme fatal, kolia, anetka551, mamaola a co u Was dziewczyny??
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam 18 lat. Z chłopakiem staramy się o dziecko. Mieliśmy już maleństwo, niestety poroniłam. Teraz lekarz polecił nam odczekać przynajmniej 2 miesiące. Będę młodziutką mama, lecz nie ukrywam tego. Instynkt macierzyński jest silniejszy ;) Pozdrawiam Was Wszystkie
 
no ja już po oniadku i lece wyczesać moją sunie i zbieram się na rodzinną imprezkę...:p miłego niedzielnego popołudnia:*
anetka911 witaj:) przykro mi z powodu Aniołeczka
[*] owocnych starań życzę:)
 
Witajcie
Ja dzis zmagam sie z bólem głowy w sumie to cały tydzien mnie boli przez ta pogode bo do kitu jest :-(
niunia90 Witaj:-) zapoznaj sie z regulaminem i udzielaj sie jak najczesciej:-)
KingaMZ Kurcze fajnie ze za proponowałas ten garniturek tylko tak sie zastanwiam skoro mój Kacper nosi teraz 56/62 to czy zdoła urosnac do tego rozmiaru?:-p a ile twój synus mial miesiecy jak go chrzciliscie?:-p
domikcw Mniam weź ty tak nie pichć bo ja od samego czytania tyje a schudnac musze:-p co do pazurków to szczerze ci powiem ze wiem co czujesz ja mio iz nigdzie nie wychodze nie liczac spacerków z Kacprem musze sobie każdego dnia ułozyc włosy i umalowac sie przynajmniej wtedy czuje sie jako tako.
anetka911 Napisz cos wiecej o sobie. Uczysz sie pracujesz? Mieszkacie z chłopakiem razem czy mieszkasz z rodzicami?
 
Witam dziewczyny. ja mam przerwę między jednym kursem a drugim więc gotuję ziemniaczki i w między czasie postanowiłam zajrzeć.
Klaudynka po poworcie raz dwa zasneła, bo chyba zmęczyła ją ta jazda i 1,5 godzinna masza w kościele.

umi - Wiesz, tak naparwde nie ma sensu wydawać duzych kwot na ubranko do chrztu, bo na ogół zakłada się je tylko raz. ja kupiła córci sukieneczkę za 120 zł (miałam kase jeszcze z naszego wesela) i niedawno sprzedałam ją na allegro za 60.

domikcw - Tutaj zawsze są takie pistki na weekendzie.

anetka911 - Witaj. Przykro mi z powodu Twojego poronienia, ale następnym razem napewno się uda.

madzia90 - Kiedy teraz ze swoim eM będziesz się widziała?
 
Gratulację :-) Też tak bym chciała. Zawsze marzyłam o takiej gromadce. Ale jak na razie mam tylko córeczkę. Mam zespół policystycznych jajników i nic nie wychodzi. Nie widać fasolki :-(. Wypatruję i wypatruję.... i nic. Ale jeszcze nie tracę nadzieję. Może po tabletkach będę mieć trojaczki :-D. Trzymajcie kciuki. A tobie życzę dużo sił i radości z maluchów:-)
 
umi2- Z powodu 1 ciąży zrezygnowałam ze szkoły. Teraz żałuję bo nie pomyślałam ani przez moment że mogę poronić. Więc jak dobrze pojdzie bede szła od września zaocznie do szkoły i do pracy.Moja siostra otwiera sklep i najprawdopodobniej u niej bede pracowała, jezeli nie to poszukam coś dorywczego. Może być cięzko bez wykształcenia ale dla chcącego nic trudnego. Z chłopakiem jestem 4 lata od 1,5 roku mieszkamy razem u mnie z rodzicami ale remontujemy mieszkanie sobie juz wiec kwestia 2, 3 miesiecy i bedziemy na swoim. On też uczy się zaocznie i pracuje. Jedynie dobre jest to że ma dobrą prace i wysoko płatną. Rodziców też mamy w porządku pomogą nam jeżeli bedziemy potrzebowali. :tak:Buziczki
 
umi moj syn mial 10 miesiecy jak go chrzcilismy hehe wiec ten garniturek byl juz za maly, to byl sierpien wiec tylko spodnie i koszule mu wcisnelam :> kupilam wczesniej bo myslalam ze wczesniej beda chrzciny..wyszlo inaczej ale nie chcialam juz kupowac nowego (bo za ten dalam 160) i go w ten ubralam hehe ;) dla mnie to jest 74, no ale metke przyszyli 68 ;P. Nie wiem kiedy chcesz robic chrzciny ale moj mlody nosil 74 jak mial nieco ponad 3 miesiace i trzymal w sumie ten rozmiar kilka dobrych miesiecy...latem zaczal nosic 80 i jak go chrzcilismy wlasnie to sie okazalo ze za maly o rozmiar, ale nie wygladal najgorzej :D
 
reklama
hej wpadłam na chwilę powiedzieć , że Lenka od 15 min ma skurcze i rozwarcie na jeden palec. ! :) także może w nocy , albo rano będzie miała synka przy sobie. :tak: :-D
 
Do góry