reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
AbEjA za to Tobie w takim wieku brakuje kultury wobec innych. bo mimo, że wyrażam swoje zdanie w taki lub inny sposób to przynajmniej nikogo nie obrażam i nie wytknęłam nikogo za to, że ma takie lub inne życie. to jest ich sprawa, a ja powiedziałam, że mi się to nie podoba i tyle!
i nic Ci do tego czy się skarżę czy nie. ot wpływ chwili :> co też nie powinno Cię w sumie obchodzić.
 
Ostatnia edycja:
pola997 A miałas jakies zaswiadczenieod lekarza ze mozesz np wyjsc bo moze ci byc przeciez słabo znaczy mogło:-p
Layla
przez Sanok przejeżdzalam ale niestety nie znam myslałam ze gdzies blizej Debicy:-p Chociaz Sanok nie jest az tak znowu daleko

Ha zlapał mnie skurcz!! szkoda ze tylko jeden i ze zapewne jak sie powórzy to i tak nic z tego nie bedzie:-(
 
Loravandrel ale co tu do podobania się jest?to kwestia tolerancji. Ja wręcz odwrotnie,podziwiam młode ODPOWIEDZIALNE matki.wstyd to kobieta w ciązy nie dbająca o siebie ,a co za tym idzie dziecko. Ja nie mam ani 16,ani 18 a nawet 22 lat juz nie mam i moje podejscie diametralnie sie zmieniło po pobycie w szpitalu. Leżała babka 30 letnia z nadcisnieniem,paląca, nie przestrzegajaca diety i zalecen,po urodzeniu juz raz martwego dziecka. to był wstyd. bo z nią lezały młodsze dziewczyny które trzesły się o swoją ciążę. Odpowiedzialne,zakochane z nienarodzonych dzieciach. One znajdą siłe na wychowanie malca, z pieniadze to nie wszystko, bo co mi z piniedzy jesli nie dam dziecku żadnego uczucia poza niechecią.
 
AbEjA za to Tobie w takim wieku brakuje kultury wobec innych. bo mimo, że wyrażam swoje zdanie w taki lub inny sposób to przynajmniej nikogo nie obrażam i nie wytknęłam nikogo za to, że ma takie lub inne życie. to jest ich sprawa, a ja powiedziałam, że mi się to nie podoba i tyle!
i nic Ci do tego czy się skarżę czy nie. ot wpływ chwili :> co też nie powinno Cię w sumie obchodzić.

'' bo mimo, że wyrażam swoje zdanie w taki lub inny sposób to przynajmniej nikogo nie obrażam i nie wytknęłam nikogo za to, że ma takie lub inne życie.''

A czy Abeja kogos wytknela za to? Czy moze to jest Twoj argument ze sie nie czepiasz bo ty tylko to i tamto ale ''bynajmniej nie wytykasz''.Chyba nie do konca kobieto czytasz ze zrozumieniem..

''co też nie powinno Cię w sumie obchodzić''

Halo, prosze pani, wypowiadamy sie na forum, wiec to co piszemy moze obchodzic kazdego, jesli chcesz pisac ''to Cie nie powinno obchodzic'' to sie nie wypowiadaj tak, zeby kazdy mogl to przeczytac bo tworzysz niepotrzebny nonsens.

Irytujace..
 
No i nie złapał :-(
Maagda_ To trzymaj mocno bo nie mam w czym isc na zakonczenie jutro a tak miałabym problem z głowy:-p
Layla Własnie mnie to za bardzo nie boli czuje takie jakby bolesne cos ale zyebym miała gryźć tynk z bólu to nie... Opisze to tak jak miałam okres to bolało 100 razy bardziej ale moze skoro miałam bolesne miesiaczki to teraz poród to bedzie pikus:-p
 
reklama
umi2 mnie w nocy łapią skurcze, takie porównywalne do okresowych,choć boli mniej,czuje kłucie ,brzuch twardnieje. troche potrzyma i puszcza...
 
Do góry