reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie :-).
Nie wiecie może co się dzieje z AdiLea nie ma jej od kilku dni,i nie wiem co się dzieje :-). Z góry dziękuje za jakąś informację :-).
 
reklama
umi- może się zaczyna, jakoś musi:tak: Kurcze , może dorom faktycznie pojechała do szpitala....:tak:

Asheara- nie no mi też nie chodzi tylko o ciążę, ale pewnie że bycie dojrzałym emocjonalnie nie zależy od wieku.
;-)

milkada- ja też się zastanawiam co się dzieje z Adilea.... Dziwne ,że nie zagląda... Może gdzieś np wyjechała.Mam tylko nadzieję ,ze wszystko jest okay...:tak:
 
[Kurde, napisalam posta i strasznie pokrecilam, edit, wymazuje wszystko :D]
Jakas jestem dzisiaj rozkojarzona..

Btw. tez cos wlasnie mi sie tak wydaje, ze moze Dorom pojechala do szpitala.. dlugo sie nie odzywa, co dziwne.


Maagda_ - po urodzeniu malej, dostalas kuratora? Bo ja sie wlasnie tego boje :/ Jesli cos pojdzie inaczej niz powinno, nie dostaniemy zgody na slub no neiwiem.. boje sie tychwizyt kuratora w domu :(
 
Ostatnia edycja:
Loravandrel ale ja w ogole nie rozumiem co ci zalezy tak na twoim zdaniu to temat na ktorym pisza raczej dziewczyny ktore potzrebuja jakigos pocieszenia a ty tu wchodzisz i wyrazasz "swoje zdanie" troche to nie na miejscu a poza tym jesli ty mozesz wyrazic swoje zdanie to dlaczego inni nie moga komentowac tego co ty napisalas i wyrazac jednoczesnie swojego zdania tylko ty masz do tego prawo? a poza tym wchodzac tu i piszac to swoje tak wazne zdanie napadasz na duzo dziewczyn ktore tutaj pisz i sa wlaanie w takiej sutyacji wiec bym mial taka rade dla Ciebie wylacz sie z tego tematu bo nie jestes tu potrzebna a napewno juz twoje zdanie ktore bym napisala ze mnie obraza ale jestes osoba zapotrzana w siebie i otwarta tylko na siebiea takich osob zdanie mnie nie rusza bo nigdy sie nei wstydzilam sie ze jestem wciaz ze ma dziecko i nigdy z tego powodu wstydzic sie nie bede chobcy nie wiem ile takich zdan uslyszala.
 
Ostatnia edycja:
Hej mignelam juz tu chyba kiedys ale nie wiem dlaczego nie zostalam jestem od pewnego czasu na forum ale w sumie fajnie bybylo pogadc tak z kim kto mnie dobrze rozumie bo jestem mam 5 miesiecznego synka a w czerwco koncze 18 wiec chetnie bym tu zosatal oczywiscie jesli nie macie nic przeciwko ;-)
 
Kolia - jakbysmy mogly miec cos przeciwko, Witamy.

Wie ktoś moze co jest z Sasanka 18? Czy ona abynie miala terminu jakos teraz pod koniec kwietnia? Nie ma jej juz 2 dni.
 
A ja nadal w dwu-paku! :wściekła/y:

Umi2 - Ja jeszcze kilka dni temu zamówiłam sobie dodatkową koszule do karmienia na Allegro. :-p I nie wiem czy dojdzie na czas. :-p
Ja zapakowałam 3 podkłady. :sorry:

pola997 - Niestety jestem. :-p No ale co ja na to moge, Maluszek wcale nie chce do Mamusi, dobrze mu w brzuszku chyba. Mam nadzieje że ułoży się z Ludwiczkiem. :tak:

Asheara - Witaj. To bardzo młodziutka jesteś. Napewno z Umi2 podzielimy się wrażeniami. :tak: Ale mam nadzieje że będzie łatwo, szybko i bez większego bólu. :-p

Layla - No widzisz, te Nasze maluszki do Nas wcale nie ciągną. :-p Mojemu Bartkowi się śniło że urodze w piątek, czyli jutro. :tak: Więc licze że to sen proroczy. :tak:

Maagda_ - Ehh... niestety... Alanek w brzuszku .:-( Oj... ja już po szkole średniej... :tak: Nawet rok po studiach (Niestety nie zaliczyłam roku. :-() Pojawił się Alanek, i zrezygnowałam z poprawek.
Ale jeszcze obiecuje sobie że bede się uczy dalej. :tak:
Pozdrów Krystynke. :tak:
 
okey dziewczyny, ja proponuję panne Loravandrel (a może mężatke:-p) zostawić w spokoju, bo ani ona was nie przekona ,ani wy i tylko pewnie niepotrzebnie się złościcie i irytujecie, a to się potem będzie odbijać na Waszych maleństwach:) Zalecam wywalić język i skupić się na pomnażaniu radości w najbliższym gronie:) Myślę ,że to będzie najrozsądniejsze no i niech mądrzejszy zakończy tą czczą dyskusje Amen:) A tak w ogóle to... dzień dobry bardzo :laugh2:
 
No to jak kolia się przedstawiła to ja się do ja od niej odpapuguje i zrobie to samo;) Mój synek ma już 2,5 roczku ja niedawno obchodziłam 20 urodziny. Mój synek urodził się jak miałam 17 lat. Mam kogoś (kto nie jest ojcem mojego synka) z kim mi się jako tako układa - niedługo będzie mijał rok odkąd się poznaliśmy:) Ech, a tak w ogóle to bardzo wam zazdroszczę, tym prześlicznych brzuszków i oczekiwania. Ja chciałabym już kolejnego dziecka, ale nauczona doświadczeniem wole już poczekać aż bede na swoim i będę miała umowe o prace;) no ,a pozatym moje studia wiążą się z pracą z m.in. teratogennymi substancjami więc wle nie ryzykować. A co do 35 jeszcze zdąże urodzić spokojnie trójke dzieci:)
 
reklama
Witam dziewczyny jestem 23 letnią mamą 4 miesiecznej Julki od 3 lat mieszkam z moim męzem w Hiszpani dokładniej W Barcelonie;-) chciałam napisac swoje zdanie na temat mlodych mam;-) Przeciez to nic strasznego :-) Kazdemu się zdazyc moze ja np nie moglabym zyc teraz bez mojej Juleczki:-) A jezeli przychodzi tu ktos i wyraznie sugeruje ze to wstyd albo jeszcze co innego to znaczy ze nie ma za grosz inteligencji:-) Mówie tu o niejakiej Loravandrel bo jak czytam jej posty to mi się szczerze powiedziawszy smiac chce:-D:-) oczywiscie nie chce tu nikogo urazic bo kazdy ma swoje zdanie ale jak ktos wchodzi na watek po to zeby kogos poobrazac to :sorry:Pozdrowalju mlode mamy:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry