reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Asheara tak wyglada na to że nie jestem tu już najmłodsza, bo ja kończę 7 maja 18 lat . :) jasne ze wiek nie ma znaczenia.
Umi2
codziennie trzymam kciuki żebyś w spokoju zdała maturę . ;*
dorom5 nie wiem czy nie doczytalas ale zadalam Ci pytanie czy nadal się uczysz ? Ciekawe coś Cie niema może Alanek już wychodzi. ;)
Layla ja już nie karmie piersią , dzięki za dobre checi. ;* ja slyszalam że plastry są lepsze od tabletek .
pola997 wspolczuje pogody, u mnie sloneczko wyszlo . ;)

dziś gadałam z moim Krzysiem o ślubie cywilnym :) i prawdopodobnie odbędzie się w wakacje w lipcu :) ale narazie trzeba z rodzicami pogadać. ;)
U Krsytynki dobrze , szykuje się do chrzcin i do ślubu :) ostatnio chorowali z Czarusiem ale już wszystko jest ok. Jak macie naszą klase to możecie oglądnąć zdjęcia Czarusia i Justyny dane: Justyna Piasecka misato: Janów Lubelski. :) Pozdrowienia od Justynki dla was wszystkich :) obiecuje że jak będzie miala internet to będzie codziennie. :)
 
umi2 mój M z podkarpacia pochodzi,nie wiem czy pisałam;) rodzine ma w Dębicy. byłam tam z 2 razy,pamietam tylko rondo 3 maja i basen taki dośc duży;p

Maagda_ o to trzeba było tak od razu;p od 14 roku życia stosowałam antykoncepcje hormonalną,nie ma juz chyba takiej metody jakiej bym nie przetestowała na sobie,bo niestety źle znosiłam hormony...ja polecam plastry,każdemu. bo naprawde skończyły mi sie bóle watroby,ochota na sex przyszła,nie tyłam. tylko z estetyka gorzej,kleiłam na tyłku,bo nie da sie uniknac nieestetycznej brudnej obwódki. a sama chciałam spróbowac krazków, ponoć to dopiero cudo jest,ale nie wróciłam juz do hormonów jak zareczyłam sie z M
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asheara eeee mozna podciagnąc pod spóxnienie akademickie co prawda nie 15 min a 30 no ale:-p
Maagda_
To świetnie ze planujecie ślub oby wszystko poszlo po waszej myśli. I oby rozmowa z rodzicami dobrze wypadła:-) Kurcze dzieki za te kciuki trzymaj mocno bo bardzo chce napisac w terminie:-)
Layla 3 moja to nie daleko ode mnie bo ja mieszkam po drugiej stronie torów tamta czesc to czesc igloopolu:-p a ja jestem po tej drugiej :-) a sam skąd jest?
 
Layla ja ide jutro do lekarza :) i właśnie jeżeli będzie możliwość to chciałabym krążek a jeżeli nie to plastry :)
Asheara tak ucze się nadal, przepisałam się do szkoły zawodowej i w tym roku kończę, ale on września znowu idę do technikum. Radze sobię dobrze, mama siedzi z małą gdy mnie nie ma, ogolnie w szkole tez dobrze chociaż mało się uczę mam same 3 :)

EDIT Nowe zdjęcie w albumie ;)
 
Ostatnia edycja:
Maagda_ ale Łucja urosła jest sliczna zacznij sie zastanawiac co zrobic zeby opedzic sie od jej adoratorów:-)
 
Magda- śliczna Łucja:tak: Ja mam tabletki... Tylko ,że dla karmiących... Jeżeli ma się dobrze dobrane tabletki to się nie tyje, po plastrach też ponoć nie. Ja potem zobaczę na jaka metodę się zdecyduję:tak:

umi- Maturkę zdasz, jeżeli nie teraz to widocznie tak ma być:tak: Co się odwlecze to nie uciecze:-p Ale oczywiście trzyma mocno kciuki żebyś napisała teraz i zdała ją jak najlepiej:tak: Sama pamiętam swoją maturkę... zaczynałam jakoś wtedy 2 miesiąc ciąży i dręczyły mnie mdłości straszne , jeszcze nerwy swoje zrobiły, także było ciekawie:-p Najgorzej było na pisemnym polskim;-)

Asheara- wiek troszkę na pewno ma znaczenie ,ale przede wszystkim dobre nastawienie do ciaży... Te pierwsze tygodnie mają duży wpływ na dobry rozwój maluszka:tak: Dziecko przecież wszystko czuje... Skoro cieszysz się z ciąży to tak trzymać:tak:!!! Życzę powodzenia i zdrówka:tak:
 
reklama
Do góry