reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a ja dzis mam zakonczenie i lece sie szykowac potem do was wpadne. najlepsze jest to ze topie sie w białej bluzce jedynej która mi sie na brzuchu dopina!! masakra jakas wiec wpadłam na pomysł ze wezme taka która mi sie dopina w biuscie a na nia czarna sukienke przynajmniej bede wygladac jak człowiek:-p

Dorom Mnie sie w nocy snił sms od Ciebie i normalnie Tomka obudziłam bo komórki znaleźć nie mogłam on myslała ze zaczełam rodzic i chce do mamy zadzwonic ( urządziłam panike jak nie wiem) a ja tylko chciała sprawdzic czy ten sms to prawda ale widze ze jednak chyba nie... Chociaz moze cos sie zmieniło:-p? Ale mi sie rece trzesły ze nie masz pojecia... A jak Tomek sie dowiedział o co mi chodziło to myslałam ze mnie zabije...
Layla mnie w nocy jedyne co łapie to chec na siku żadnych skurczy nie mam:-(
pola997 Nie zaczęło sie :-(
abundzu Witaj Wydaje mi sie ze nawet wiecej dzieci urodzisz do tego czasu jesli sie postarasz:-p
 
reklama
czesc dziewczyny

Dorom-łobuzie jeden na porodowke sio!!!!!jejku strasznie przezywam Wasze(Twoje i Umi)porody.bardzo mocno trzymam kciuki zeby malo bolalo i no i w ogole zeby bylo wszystko dobrze:-)

Umi-doczytaalam ze mialas bolesne miesiaczki-ja tez i to bardzo czasami to slablam z bolu,dlatego bylam bardzo zaskoczana bolami porodowymi ze tak malo bola:eek:Wiec i tobie kochana zycze malobolacego produ:-)

Pola-jak sie czujecie z Ludwiczkem??trzymam kciuki zebys mogla do cycolka wrocic:-)

Maagda-sliczna Łucja:tak:rosnie szybko:-)super ze myslicie o slubie a rodzice napewno sie u ciesza przeciez o to w tym wszystkim chodzi zeby byla pelna rodzinka:-)

Abundzu,Kolia-witajcie :-)

Ascheara-no widzisz Ty mlodziutka jestes a ja chyba najstarsza z Was:-)tez jestem zdania ze nie wiek swiadczy o czlowieku a czyny:-)powodzonka zycze:-)

no wlasnie co sie dzieje z dziewczynami nie odzywaja sie-Blakc to ma chrzest Julci wiec jest wytlumaczona;-)a reszta,Polna-N,Panistepelek,Ewi,AdiLea,Galarecia,
mam tylko nadzieje ze ze zdrowkiem wszystko w porzadku.....

A u mnie od trzech dni Darus strasznie marudzi,poplakuje,slini sie strasznie przebieram go kilka razy dziennie tak mu sie daja we znaki te zebale,starsznie jest absorbujacy i nawet do kibelka za mna idzie....bardzo mi go szkoda ze tak sie meczy biedaczek....A dodam jeszcze ze w niedziele obcielismy mu z Darkiem wloski bo mial strasznie dlugie i teraz wyglada jak mega lobuziak:-)nie umiem:zawstydzona/y:wstawic tutaj zdjec ale na NK mam, jak ktoras z Was chce obejrzec to moge zaprosic do znajomych bo mam galerie zablokowana.
 
Witam:):-)

dorom- oj, a ja już miałam nadzieję....;-) Dziewczyny, został jeden dzień jeszcze ,więc macie czas:-p

kolia- witaj:tak:

umi- powodzenia na zakończeniu roku;-):tak:

mamaola- to podaj swoje dane to Cię zaproszę to znajomych:-p Biedny Twój Daruś:-( Jak ja pomyśle ,że mnie to czeka to wole mieć to już za sobą.... Mój mały dobrze, wczoraj raz go nakarmiłam pirsią chociaż lekarz nic nie mówił że mogę wrócić, ale chce zobaczyć jak zareaguje.... Tak to dostaje bebilonka:tak:
 
cześc dziewczynki,sprawdzam co tam u Was i czy grono nam się powiekszyło czy dalej uparcie w dwupaku;p


Layla - No widzisz, te Nasze maluszki do Nas wcale nie ciągną. Mojemu Bartkowi się śniło że urodze w piątek, czyli jutro. Więc licze że to sen proroczy.

zobaczymy czy mam prorocze wizje;p mnie nawiasem mówiac takie głupoty sie w nocy teraz śnia że już sama nie wiem co myślec...

ayla mnie w nocy jedyne co łapie to chec na siku żadnych skurczy nie mam
już niedługo,mówie Ci,lepszy maluch donoszony niż urodzony za wczesnie


ja chyba najstarsza z Was

starsza ode mnie?:) bo ja juz sie tu zaczynałam staro czuc;p


jak ktoras z Was chce obejrzec to moge zaprosic do znajomych bo mam galerie zablokowana.
ja tez sie mogę pokazac....jak chcecie. jednak zdjęc nie wstawiam na forach publiczych przez złe doswiadczenia,ale nk mam;)
 
mamaola mam nadzieje ze sie nie obrazisz,ale rzuciłam Ci zaproszenie;)

i znów mi sie posty zdublowały,ja nie wiem czy moja przegladarka źle reaguje na edit czy jak:/
 
reklama
pola997 niezgodnośc terminów w sensie usg a okres,tak?bo mnie zaczyna sie robic 2 tygodniowa różnica...troche mnie to dobija,z kazdego usg(robione w 2 miejscach) wycodzi co innego..na jednym ze juz duzy chłopak i donoszony a drugim ze jeszcze czekac...i juz Ci e na nk poszukam;)hmm po wpisaniu Cie w wyszukiwarce nie moge znaleźc:( moze masz zaznaczone zeby Cie nie pokazywać ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry