reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi2, Dorom - rodźcie juz, nie moge sie doczekac Waszych wrazen z ''akcji'' :D

A ja sie tak właśnie zastanawiam... Czyżbym była najmłodszą z ''młodych mam'' na forum? :p
 
reklama
umi2 oj ja myśle że Ty jutro pójdziesz rodzić,albo dziś w nocy,mówię Ci;p jak nie to sie tam przejadę i Cie na wspinaczkę ściankową wezmę,może to pomoże;p dorom5 zresztą też,bo w końcu ile można czekać;p ja już bym na skakance normalnie chyba skakała:D a co do koszul nocnych ja wszywałam sobie zatrzaski do tych koszul do karmienia,bo leżać w szpitalu odwiedziłam pare razy porodówke i za kazdym razem kobietom ztego biust wypadał...

Ja też nie wiem jaką antykoncepcje wybrac poporodzie... więc też chętnie poczytam co dziewczyny doradzą?

ja może Wam pomogę,ostatnio czytałam o tabletkach nowych dla matek karmiących. odmiana cerazette,nowocześniejsza. Azalia - nowość w antykoncepcji dla kobiet karmiących


LAyla- moja mama np każde dziecko urodziła dokładanie w 37 tygodniu Wszystko było okay, także nie koniecznie będziesz musiała tyle czekać
a ja coś czuje ze jeszcze przenoszą ta ciąze;p choc teraz jak nie wezme fenoterolu godzine to mam brzuch jak kamien i skurcze:(
 
Asheara Mozliwe ze najmłodsza ale to niczego nie przesadza:-p Jak sie czujesz? chodzisz do szkoły czy moze zrezygnowałas? a co do porodu to sama chciałabym juz urodzic:-p


EDIT
Layla zeby to tak łatwo było:-p ja do wczoraj latałam cały czas na zakupy po dziesiec razy góra dół po schodach i nic a dzis sobie dałam siana no bo po co sie katowac. Ale powspinac sie chetnie bym poszła bo zawsze o tym marzyłam:-D
 
Ostatnia edycja:
Czuję sie dobrze, no może trochę słabo, ale juz sie przyzwyczaiłam :)
Chodze cały czas do szkoły, i bede chodzic do konca tego roku, nie mam wyboru, to jeszcze gimnazjum... za kilka dni skladamy razem z moim partnerem wniosek o pozwolenie na zawarcie zwiazku, zobaczymy co z tego wyjdzie :s :]
 
umi2 skoczymy sobie razem na bungee albo coś,mówię Ci znajdzie sie sposob;p

Asheara gimnazjum?hmm to z 16 lat masz ,tak?ja sie pogubiłam po tym gimnazjum,ja chodziłam tylko do postawówki,ale juz mój M miał gimnazjum,przez to nigdy sie wieku doliczyc nie moge....ale czy najmłodsza czy nie,ja to chyba znów jedną ze starszych jestem;) kwestia podejsćia do ciąży się liczy. jeśli mam byc szczera,wypowiedzi niektórych dziewczyn stad są dojrzalsze niż moich rówieśników na studiach czy znajomych.
 
Ja przyjełam jedną myśl życiowa - wiek nie ma znaczenia, tylko to co się ma w głowie. Czesto młodsze osoby, są o wiele bardziej inteligentne, maja wiekszy bagaz doswiadczen niz te ''starsze''. Takie jest zycie, kazdemu daje co innego, niezaleznie od tego ile ma juz lat.

Tak, 16 lat. Od dwóch miesiecy :]
 
Asheara no tak,inteligencja to nie kwestia wieku,przekonałam się po wyborze faceta. starszy nie znaczy odpowiedzoalny. może bardziej doświadczony,co też nie koniecznie się przekłada
 
Layla uwazaj bo wykraczesz jak tak powiedziełam i co do teraz mały nie chce wyjsc:-p no ale jeszcze go nie przenosiłamNo to sie wybieramy szkoda ze daleko od siebie mieszkamy:-p dwie ciezarówki na sciance to by dopiero było:-p

Asheara
jestes z lutego? jesli tak to z którego bo ja tez:-p i zgadzam sie z tym co napisałas wiek nie swiadczy o mądrosci!!
 
Asheara jestes z lutego? jesli tak to z którego bo ja tez:-p i zgadzam sie z tym co napisałas wiek nie swiadczy o mądrosci!!

O kurcze, własnie mi uswiadomilas, jak bardzo sie zapedzilam :p
Napisalam od dwoch miesiecy, ale tak własciwie to dopelnilam jeden miesiac od poczatku a drugi od konca :p Urodzilam sie 9 marca.
 
reklama
Asheara A nie przejmuj się ja jestem jeszcze przedświąteczna i zapomniałam ze kwiecień już się kończy:-p no to prawie na dzien kobiet sie urodziłaś:-p
 
Do góry