reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały króliczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia! :-)
 
reklama
Witam dziewczyny.
Tak więc mój świat przewrócił się do gór nogami gdy w piątek na teście ujrzałam dwie grube krechy.. Tego samego dnia zaliczyłam wizytę u ginekologa, który potwierdził ciążę a w środę będę miała już robione usg. Jak na razie nerwy, stres i dużo wątpliwości. Ale na szczęście z chłopakiem układa się wyśmienicie tak więc myślę, że za jakiś czas to będę się nawet cieszyła z tego co się stało. No nic tak więc myślę, że teraz to się będę częściej odzywała.
Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt Wielkanocnych :-)
 
W te piękne święta
gdy Pan Zmartwychwstaje
życzę Wam smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaka, białego zająca
i aby te święta trwały bez końca!
;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamuski ;-) wiem ,wiem jestem bardzo niedobra ze sie nie odzywam ale naprawde nie mialam na to glowy :sorry: tyle klopotow sie nazbieralo ze nie wiadomo jak sie za to zabrac :confused2: mam nadzieje ze po swietach wszystko sie wyjasni i juz napewno wracam do Was !!
Zycze Wszystkim Spokojnych Świat :tak:



Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Z okazji Wielkiej Nocy życzy...
wam wszystkim Polna z rodziną
 
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
świąt wesołych no i zdrowych
 
Witam wszystkie obecne mamusie i przyszłe:)
Mam na imię Agnieszka i pochodzę z Mazur.Jestem mamą Alana który ma 2 lata i 3 miesiące.Mamą zostałam gdy miałam prawie 21 lat,teraz jestem 2 lata starsza i w planach mamy kolejnego bobasa ale tak jak chyba w każdej w nas drzemią jakieś wątpliwości czy sobie poradzimy.
Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko abym się przyłączyła do was?dzieliła się przeżyciami,czasami się pożaliła czy może w miarę możliwości udzieliła rady:)

pozdrawiam serdecznie!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ;) wiec dzis już po chrzcinach ;) mala byla grzeczna jak aniolek :) zabawa udana.. :) kurcze jakos nie mam czasu bardzo zeby napisac. :)
umi2, dorom5 jak się czujecie ;) jakies sygnały maluszki dają ;>? ;) ;*
 
reklama
Do góry