reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej...

u nas swieta dobiegaja powoli konca....

wczoraj chrzsciny udaly sie super,Darus w Kosciele byl grzeczny pod koniec zasnol...i wygladal super w swoim garnituku.....

ja jakas zmulona jestem a poza tym Darek znowu jutro w delegacje jedzie i wraca w sobote wiec sama bede.....

a jak u was dziewczyny??????
 
reklama
U mnie wczoraj dzień super, ale za to wieczór i noc straszna :-( Stwierdziłam, że na te kilka dni przed ślubem powinniśmy powiedzieć sobie wszystko co ukrywaliśmy i usłyszałam kilka nie miłych rzeczy :-( No, ale dzisiejszy dzień bardzo udany :tak:
 
Święta, święta i poświętach ;-) U mnie mineły bardzo rodzinnie, i spokojnie :tak: Dzis dostałam nawet ze szklaneczki wody :tak: Hehe.

gumi$ - GRATULUJE FASOLKI :tak::-D
agnieszka.kk - Witaj ;-) I zapraszam do zapoznania się z reglaminem https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...-f236/jestes-nowa-przeczytaj-regulamin-22120/ :tak:
Maagda_ - Ja sie czje wysmienicie :tak: Sama sie dziwie, myslalam ze koncówka becie bardzoc ciezka, ale wcale tak nie jest :-p Brzszek juz mi sie obnizył, no i dzis mi stwardniał, nie wiem czy to jakis znak :sorry:
A jak Ty sie czjesz w roli Mamusi, juz miesiecznej córeczki? :tak:
Black - Dobrze ze wszystko wyjasniliscie :tak: Fajny pomysł.
 
dorom5 ja czuje się świetnie. Już po chrzcinach ;) mała była w kościele grzeczna, chociaż na sam początek dala czadu , ale później poszła spać ;)
Twardniejący brzuch to są skurcze , bo ja też miałam i położna powiedziała że skurcze ;)

A ja oficjalnie nie karmie już piersią. Także właśnie siedzę i jem ptasie mleczko czekoladowe :-D
U mnie święta świetne , bo z cała rodzina. ;)
 
Maagda_ mmmm jej jak mi sie chce ptasiego mleczka albo czegokolwiek slodkiego! No ale my sie karmimy piersia nadal wiec odpada:-( Chociaz dzisiaj pociagnelam fajke. Niby raz ale i tak mam teraz wyrzuty sumienia ze cos do mleka przeszlo:zawstydzona/y::sorry::-(
dorom5 to pewnie niedługo maluszek wyskoczy. Super ze tak dobrze znosisz te ostatnie dni ciazy. Ja wspominam je bardzo zle:-p.
Black swietny pomysl z tym wyjasnianiem sobie wszystkiego. Nawet jesli troche zabolalo to mysle ze warto bylo bo nie ma nic gorszego niz niedopowiedzenia. A tak to oboje wiecie na czym stoicie i na pewno bedziecie szczesliwa rodzinka:tak:
mamaola masz jakies zdjecia swojego przystojniaka w garniturku?
 
Hej wam?
Jejku jak szybko te święta minęły. Niedzielę przesiedzielismy w domku ale wczoraj do mojej mamy pojechalismy. Super było. Teraz zaraz muszę brać się za sprzątanie bo jak wczoraj się wybieraliśmy to bałagan się zrobił a po powrocie nie chciało się nic robić. Dzisiaj jedziemy z Justynka do okulisty. Zobaczymy co będzie. Niby mamy dostać skierowanie na badania do szpitala.
BLACK FAJNIE ŻE zrobiliscie sobie taka chwilę szczerości. Macie przynajmniej wszystko wyjaśnione.
DOROOM OOO! To może już poród się zbliża. Fajnie że dobrze się czujesz w te ostatnie dni.
Ja dzisiaj już chyba nie zajże tak więc miłego dnia wszystkim.
 
AdiLea ja też uważam, że podstawą związku jest szczerość. Wolałam o wszystkim wiedzieć teraz niż miałabym się dowiedzieć po ślubie, że np na początku naszego związku mnie zdradził, to tylko przykład, nie zdradził mnie, nie myślcie sobie :-). U nas po tej szczerej rozmowie i całej nocy przeryczanej ( i on płakał i ja ) zrobiło się po prostu tak cudnie jak jeszcze nigdy dotąd. Chodzę normalnie z głową chmurach :-)

dorom pomysł podsunął nam na naukach przedmałżeńskich ksiądz, ale uważam, że miał 100% rację, że taka rozmowa przed ślubem jest potrzebna. Obydwoje zaczynamy związek z czystą kartą, bez żadnych niedopowiedzeń. A swoją drogą - co Ty tu jeszcze robisz? Uciekaj na porodówkę :-) A twardniejący brzuch to tak jak napisała Magda skurcze przepowiadające ;-)

Magda też pamiętam jak dorwałam się do słodyczy jak przestałam karmić :-) Cieszyam się jak dziecko :-D Fajnie, że malutka była grzeczna na chrzcinach. Mnie to czeka za 1.5 tyg ;-)

Mamaola pochwal się zdjęciami synusia ze chrztu :-)
 
Witam
ja zaraz na miasto wypadam bo mi się pokończyły kosmetyki pomalowałam sobie jedno oko a na drugie mi zabrakło:-p Wybiorę się jeszcze na ciuchy może coś ciekawego upoluje. A śniadanie u mnie się udało:biggrin2: wczorajszy dzień spędziliśmy na leżeniu a wieczorkiem do mamy Tomka poszliśmy. No i oczywiście cała rodzinka mnie oglądała jak to przytyłam znaczy ze przytył mi tylko brzuch i ze jeszcze jest wysoko tzn każdy uważa ze jest nisko ale moja mama po sobie wie ze jeszcze sie powinien obniżyć tak wiec jeszcze czasu mam dyzo może nawet na zakończenie roku pójdę:biggrin2:
A na 16:00 do lekarza mam mysle ze to ostatnia wizyta chce mi sie isc i nie chce mi sie:-p
 
Kurcze wczoraj mnie naszlo na palenie i pojechalam na stacje zaopatrzyc sie z jakies fajki. I przeżyłam szok bo pierwszy raz w zyciu ktos poprosil mnie o dowod. Chyba faktycznie wygladam na 14 lat bo jak kobiecie pokazalam dokumenty to sie zdziwila ze 89 rocznik:laugh2:.

EWI44 mam nadzieje ze z oczkami malutkiej wszystko bedzie ok.
Black fajnie ze Wam sie układa. Oby tak dalej:tak:
umi jej to udanych zakupów życze. Śmiesznie musiałas wygladac z jednym okiem pomalowanym:laugh2:.
 
reklama
Witam :)

u nas świeta nawet ok.Moje dziecko dostało mnóstwo ciuszków od zająca;-) Tylko jestem chora, mam 38 stopni od trzech dni.Niczym nie mogę zbić gorączki... Czuję się fatalnie, mam nadzieję tylko , że Mały nie zachoruje....Dziś pójdę do lekarza....Boję się tylko,że moge stracić pokarm....Bardzo bym tego nie chciała:-(

Dorom- Dobrze,ze czujesz się ok:tak: Jeszcze tylko troszkę;-)

Adilea- Ja też mam straszną ochotę na fajki:baffled: Sądzę ,że nic nie przedostało się do mleka jak pociągnęłaś.... Może gdybyś paliła parę dziennie.... ZNam takie osoby które paliły i karmiły:baffled: Troszke to jednak rozumiem, jeżeli ktoś jest niestety uzależniony to jest cholernie ciężko...

BLACK
- no nas też czeka taka chwila szczerości:-p Ciekawe czego ja się dowiem;-) Gdzie te zdjęcia skukienki? :sorry: ;-)

Magda- Ja niestety nie mogę jeść takich specjałów... Młody nie toleruje laktozy na razie i jestem na ścisłej diecie.... żadnych słodyczy:-( Dobrze,że Malytka była grzeczna:tak:

mamaola- wstaw jakieś zdjęcia:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry