reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam...

ja dzis pobudke mialam o 8:happy:maly ladnie spal a myslalam ze po tej szczepionce bedzie jakis marudny.....dzielny chlopak......no i coz przeziebienie nie mija wrecz przeciwnie doszedl kaszel.....wykoncze sie......

Black-jeju duza ta Twoja dzidzia.....:-)ja wlasnie sprawdzilam Darus jak mial 3 mce to wazyl 7 kilo ale mial 65cm.....ja tez padam na kregoslup,wiem co czujesz,pomagaja takie plastry VOLTAREN....sprobuj....mata super ale corcia fajniejsza.....

AdiLea-zdrowka zycze....

Dorom-dobrze ze z dzidzia wszystko w porzadku...
 
reklama
Witam :)
u nas noc równie dobrze:) spanko było do godziny 8.:tak:

Layla- mi też zawsze lekarz wszystko mówił, i odpowiadał na moje głupie czasem pytania:tak: MAsz racje , jak ma się lekarza który pracuje w szpitalu to chyba jest się lepiej traktowanym:tak: Ja jak na począku trafiłam do szpitala, położne i lekarka która mnie przyjmowała były strasznie nie miłe, dopiero jak zobaczyła ,że moim prowadzącym jest ordynator oddziału, to odrazu inaczej zaczęły mnie traktować....
Również brałam fenoterol i też się dziwnie po nim czułam:dry:

Adilea- no mój synuś waży trochę ponad 6 kg...Więc ponoć w sam raz;-) Dobrze, że Hania w końcu daje Ci sie wyspać:tak: Korzystaj...:tak:;-)

Mamaola- dobrze,że Daruś czuję się okay...:tak: Mój po szczepieniach zawsze śpi jak zabity;-) Tylko Ty musisz się wyleczyć:tak:
 
BLACK- ja Ciebie podziwiam,że urodziłaś Julkę sn...:tak: Normalnie nie moge się na dziwić:-) Pamiętam jak pisałaś ,że poród nie był w cale taki straszny:tak:
 
Pola bo nie był :-) Jedyne co mnie bolało to plecy, które Grzesiek mi ciągle masował, tzn od godziny 16 do 19, bo o 19.15 już Julka się urodziła. A jak masował, to nie bolało :-) I szczerze mówiąc to tak miło wspominam poród, że mogłabym rodzić codziennie :-D Mam nadzieję, że z następnym dzidziusiem też pójdzie tak łatwo ;-)

A właśnie. Wczoraj dostałam @. Więc moja panika jak zwykle była niepotrzebna ;-)
 
Pola-straszne to przeziebienie....mam nadzieje ze Darusia nie zaraze....

Black-Darus mial 57 cm jak sie urodzil i ja tez milo wspominam porod,jak by ktos za mnie chodzil w ciazy to ja moge rodzic:rofl2:
 
Po pierwsze pamiętaj, że dziecko to coś cudownego. To bardzo dobrze jeżeli możesz liczyć na wsparcie chłopaka. Na pewno się wszystko ułoży. Na początku będzie trudno, ale z czasem będziesz to traktowała jak najszczęśliwszy przypadek w Twoim życiu :)

Trzymam kciuki alexrw!
 
AdiLea czy lepiej się czuje...ciężko powiedzieć. na poczatku był koszmar,trzepało mną,skakało ciśnienie i puls,a teraz nawet nie czuje ze biorę,za to czuję kiedy zapomne,zaraz mam twardy brzuch:(

BlackWizard mój lekarz nie mówi mi kompletnie nic....jak sie nie zapytam to sie nie dowiem,czasem mruczy cos po nosem..no makabra:/i zazdroszcze takiego porodu,ja sie troche tego boje.

pola997 no dokładnie,od razu widac które pacjentki były od ordynatora i lekarzy dyżurujących....
 
Mamaola a ja właśnie ciąże też miło wspominam, choć na początku strasznie bolała mnie głowa, na zapachy reagowałam wymiotami itp Później już się trochę uspokoiło i do początku 8 miesiąca czułam się super. Później robiło się coraz ciężej i strasznie bolała mnie miednica, że ledwo z łóżka wstawałam no i mogłam ciągle spać

Layla to faktycznie lepiej zmienić lekarza :tak:
 
reklama
Black swietny mialas porod. Tylko pozazdrościć. Kręgosłup mi tez wysiada. Chociaz chyba z kolanami gorzej bo sa takie porozwalane na lodzie a teraz jeszcze kluske calymi dniami nosze. Eh uroki macierzyństwa.
Mamaola a dziekuje i nawzajem.
Layla no tak już jest po tych tabletkach. Moja mloda miala przez nie drgawki w pierwszym miesiącu zycia. Ale lekarz mowil ze to normalne. Jakis dziwny ten twój gin. Moze pojdz na kontrole do kogos innego?
 
Do góry