reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mamaola dzięki. je3śli chodzi o ten guzek to nie mam pojęcia jek to się nazywa fachowo , powiedzieli mi tylko tyle że w przyszłośdi mogło się to przerodzić w rakowe sprawy. Również życzę ci zdrówka
 
reklama
:tak:Jestem po wizycie u Ginekologa. Alanek zdrowy, wywijał w brzuszku :biggrin2: USG nie miałam szczegółowo robionego, nie wiem ile Maluszek przytył. Ale za 2 tyg. nastepna wizyta z KTG :biggrin2: Takze dowiem sie wszystkiego :tak:

Layla - Bedziemy jeszcze tesknic za tymi kopniakami, to miesiac dluzej bedziesz nosic Kruszynke pod serduszkiem :tak:
pola997 - Planujecie druga dzidzie? :sorry:
Maagda_ - Nie, też nie. Planujemy na wakacje razem zamieszkac :tak: A na poczatku ciesze sie ze Mama bedzie przy mnie i mi pomoze :-p :tak:
AdiLea - Oj, tak bardzo niewiele. Strasznie sie boje porodu, mam nadzieje ze szybko Synek wyskoczy :tak:
 
Błagam wszystkie nastoletnie mamuśki o maila do mnie, bo pilnie was potrzebuję abyście anonimowo wypełniły mi ankietę do pracy magisterskiej. Z góry dzięki. Ania
 
dorom5na kazdym usg podawali Ci wagę synka?bo kurcze mnie tylko raz i to jeszcze w szpitalu:( lekarz mierzy jedynie wiek ciążowy z uda i główki.
 
Layla mi zawsze lekarka podawała wagę, długość nóżki, wymiary brzuszka i główki.

AdiLea to jestem ciekawa ila moja waży, bo w wieku 6 tyg ważyła 5750g a wczoraj moja mama ją mierzyła i ma 71 cm. W poniedziałek mamy wizytę USG bioderek, w przychodni gdzie moja mama pracuje to poproszę ją żeby załatwiła mi jeszcze ważenie ;-) Ale z 6.5 kg ma już na bank bo mi ręce wysiadają przy jej noszeniu ;-)

A Julka dostała wczoraj od koleżanek i kolegów z mojej klasy prezent. Matę edukacyjną. Jest nią zachwycona i nie może się nadziwić dlaczego zabawki się ruszają i wydają dźwięki jak się je potrąci :-D
 

Załączniki

  • Obraz 340.jpg
    Obraz 340.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 28
BlackWizard fajna Twoja mała:)a mnie lekarz niestety nie podawał:/ ide prywatnie jeszcze dodatkowo,bo bedac w szpitalu przekonałam sie ze majac lekarza stamtad jest sie lepiej traktowanym:/
 
Witam z rana:-). Mała sliczne przespala cala noc. Ja średnio bo jakas chora jestem. Stres itd:dry:...

Layla tez brałam fenoterol. Strasznie kiepsko sie po nim czułam. Mam nadzieje ze Ty lepiej to znosisz.
dorom5 dobrze ze u synusia wszystko ok.
BlackWizard mi juz rece wysiadaja. A ona bedzie coraz ciezsza przeciez:-p. Świetna mata.
 
każda z Was sobie poradzi , nie ma nic piękniejszego na świecie niż dziecko. Nosicie je pod sercem to miejsce nie bez powodu zostało wybrane. A ze troszkę wcześniej no cóż. Dacie radę.
 
reklama
Layla ja właśnie chodziłam prywatnie, ale nie do szpitalnego lekarza. Odczucia miałam mieszane, bo czasami mi wytłumaczyła wszystko co i jak, a czasami miałam wrażenie, że zapłaciłam tak naprawdę za nic. Lekarze są różni. Ale nie martw się na zapas, Twoje maleństwo będzie zdrowe jak ryba ;-)

AdiLea ja do niedawna jeszcze dawałam jakoś radę, ale teraz już jest coraz ciężej. Najgorzej to mam z kręgoslupem. Po ciąży mnie strasznie boli, jeszcze jakby tego było mało moja mama stwierdziła, że to odwapnienie po ciąży i że będzie mnie już do końca boleć, bo ona tak ma z barkami :baffled:
 
Do góry