reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no tatus zjechal zmeczony z pracy a kornelka dala popis swoich mozliwosci--noc ma sa kra- nie spala od UWAGA 20 do 4 rano! zapadala tylko na krociutkie drzemki, co chwile sie budzila i chciala zeby jej smoka dawac krorego wypluwala caly czas....teraz w moim lozku ze mna pospala cale szczescie bo bylabym niezywa....

tata zabral ja teraz na spacerek, ja wietrze pokoj:) i delektuje sie kawusia:)

a jak ja ubieralam na dwor to jej pepuszek odpadl!:-)
 
reklama
A zapomniałam Sheeppy gratuluję chłopaczka :)
A mi to sie marzy trójka :szok: (bo moje starsze rodzeństwo wychowywało się w liczbie 3 i mieli zarąbiście:) ) Obowiązkowo jedna lub 2 dziewczynki :-)

Firanka 5 tysiaków za fajerwerki?? :szok: To za drogo jak dla mnie :( Ale mam inne fajne pomysły :)
Nie musi być u mnie dokładnie tak samo jak na zdjęciach tylko chodzi mi o klimat i taką kolorystykę - żywe kolory a nie pastele.
Wolę zrezygnować z paru gości a mieć taki klimat - w końcu ślub jest dla mnie a nie dla gość :tak:

umi taki kawał? Mi by się nie chciało w taką pogodę :sorry: brrrrr ale życze udanej wizyty :)

A Sheeppy Nikusia nie ma, imprezy nie ma ale masz czas dla siebie...na Twoim miejscu to zrobiłabym sobie Dzień Dobroci dla Ciała i Podniebienia :-D

Moje ostatki polegają na siedzeniu w szaliku, płukaniu gardła świństwami, braniu antybiotyku i szaptaniu bo straciłam głos :wściekła/y::-( Płakać mi się chce. Prawie wyleczone przeziębienie przeszło w zapalenie gardła i migdałków a teraz doszło zapalenie kratani :wściekła/y:
 
pola997 co ty:) dla mnie 1 km to pestka nawet w ciazy:p w sumie jesli o przemeczanie chodzi to moj lekarz byl niezadowolony kiedy musial mi zwolnienie z wf pisac bo uwazal, ze skoro sie dobrze czuje to powinnam cwiczyc ( no ale dyrektor mial swoje poglady), a tak to zeby sie nie zastac to co dzien chodze sobie tak ze 4 km czasem wiecej jesli mi sie chce i nie wieje:)

Ja wrocilam wlasnie od babci i szykuje sie na ostatki:-)
 
Hej mamusie.

Ja mam już chwilkę oddechu, bo już po próbnych maturach. I powiem, że chyba nawet nieźle mi poszło. Poniżej 60% nie powinnam mieć. Ale to się okaże jak będą wyniki już. A piszę podstawowe: polski, angielski i matmę i rozszerzoną geografię na dodatkowym.

Byłam dzisij u gina na kontroli i powiedział, że jest wszystko ok ale mam do konca wziąć lek i w razie czego jakby mi się nie uregulowały miesiączki przyjechać. Dał mi wizytówkę i powiedział, że mogę "dzwonić po konsultacje". Ale myślałam, że zwątpię jak czekałam w kolejce. Niby ma godziny przyjęć od 9 do 12, więc sobie poszłam na 11, bo myślałam, że nie będzie tyle ludzi. A tu dupa, musiałam czekać do 14 prawie aż mnie przyjmie, a jeszcze za mną były 3 osoby:szok::szok::szok:kosmos normalnie.

I my dzisiaj się wybieram do znajomego Andrzeja świętować:tak:

Trzymam kciuki za Polną.

Odezwę się może jutro.Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Hej Dziewczyny :happy:
Mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie, dawno mnie nie było na necie.
Po wizycie u ginekologa okazało się że wdarło się delikatne zakażenie, i troszke musiałam się podleczyć. A przez tabetki miałam fatalne samopoczucie.
W środe kolejna wizyta przede mną :happy:
Mam nadzieję że jestem już zdrowa, i Dzidzia rownież :happy:

Co u Mamusiek słychać? Pewnie różnie zmiany :happy:
Mam nadzieję że teraz będe na bierząco :-)

ilona172 - Matura z matematyki w tym roku jest już obowiązkowa? :szok:
Łee.. albo źle przeczytałam :-) Matme i gegre rozszerzoną piszesz na dodatkowym :-)

Pozdrawiam. Dobrej nocy :happy:
 
Ostatnia edycja:
Hj dziewczyny:-)

dorom5 Ilona pisze matematyke na rozszerzonym ale obowiazkowym:p jest trzy przedmioty obowiazkowe z tym, ze ten 3 jest dowolny:-) a geografie pisze na dodatkowym:-)
Trzymam kciuki zeby a wizycie okazalo sie ze wszystko jest ok:-)
Ilona Ja cie podziwiam za te geografię:p ja matme sobie wzielam na dodatkowy, a kolezanka ktora pisala mature probna z matmy podstawowej i sie zalamala mowila, ze taka straszna byla, ja za to poleglam na historii bo nie mielismy materialu przerobionego do koca a na maturze dali teksty źródlowe z Polski Ludowej masakra a wiekszosc ludzi jest przy II wojnie.....

A dzis rozpoczelam dzien od pójscia do koscioła, zabezpieczylam sie zjedzonym ptasim mleczkiem zeby mi czasem slabo nie bylo, a tu sie okazalo, ze poł mszy przestalam, a po kazaniu nagle ogluchlam oblal mnie taki zimny pot i jak stalam kolo drzwi to mialam problem z ich odnalezieniem zeby je otworzyc. Doszlam do wniosku ze mam alergie na msze o 8:00.
 
umi ja mam chyba alergie na lekarzy. W piątek chyba z godzine reanimowałam wujka a jak przyjechali lekarze to zabrali go do szpitala nieprzytomnego i w drodze w karetce im zmarl na zawal z zatorem
Chwilami Ślub jak z bajki.Po prostu cudownie.A te płatki w kościele...Po prostu jak Kopciuszek a nie jak Chwilami. Życzę powodzenia.A co do instruktażu to ja chętnie pojadę do Kielc jak się zacznie sezon.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam!
ciężka noc za mną. Dzieci mi zachorowały. Obydwuch katar męczył. mareczek musiał spać na brzuszkt u mnie na brzuchu. Justynka 39 stopni miała. Właśnie wracamy z pogotowia. Chcieli ją do szpitala położyć ale dało radę ubłagac antybiotyk.
 
reklama
Do góry