reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam i ja:-) u nas nocka tez super, mala obudzila sie o 2 i o 6 na cysia, ale zobaczymy jak bedzie dzis bo caly dzien spi. Dzis bylismy na wizycie kontrolnej i malutka wazy juz 3700, sporo przybyla, a i problemu z kupkami juz nie ma, tylko ciagle ten katarek, dobrze ze sol fizjologiczna jej pomaga
Galarecia no duzo lepiej by Wam bylo jakbyscie mieli te 2 pokoje
 
reklama
Mikusa a na co do kina sie wybieracie?? ja tez mialam ochote isc ale jakos nie wiem na co.. w ogole ostatnio na nic nie mam ochoty:eek:
a co do pokoi to my sie podobnie gniezdzimy jak Galarecia - masakra poprostu:crazy:
 
olenko skoro tak to mysle ze tez powinnas sprobowac odstawic taka wode-pic tylko to co przegotowane a w szczegolnosci jesli twojemu synkowi bulgocze w brzuszku, cos mu tak jezdzi, i rusza sie przez sen bo cos mu tam doskwiera i jesli popuszcza---czyli jak zmieniasz pampersa a w nim nie ma kupki tylko jest czesto lekko zabrudzona kupą--jest za kazdym razem mala zolta plamka....bo pownna albo byc kupa albo pieluszka ma byc czysta.


ja biore wiataminy te co w ciazy bralam--bo marnie wygladam-bladajestem i oczy podkrazone....to kazali brac i spacerowac duzo
 
kaska u mnie jest caly czas tak jak piszesz od urodzenia.......

a ja dzis odebralam becikowe hehe :p
i kacper ma jutro juz miesiac...ale ten czas leci....
 
Ostatnia edycja:
witam
Ja tylko na chwilkę... dzis cały dzien poza domem. Wykonczona jestem, jutro was nadrobie...
Jedyne co doczytałam to o odstawieniu wody... troche mnie to dziwi, bo przeciez podczas karmienia piersia podstawą jest własnie woda!!! Wiec nie kumam w ogole tej położnej...:eek:

Dobranoc!
 
Mnie tez dziwi to odstawienie wody, w ogole zauwazylam ze co pediatra i co polozna to kazdy co innego mowi, mi np dzis powiedzieli zeby nie smarowac pupki po kazdym przewijaniu tylko jak sie odparzenie pojawi, ale wczesniej mi mowili zeby przy kazdym przewijaniu smarowac, wiec nie wiem
A co do wody, to ja bym nie odstawiala, bo ja ciagle chodze i chce mi sie caly czas pic, wydaje mi sie ze jak sie karmi to powinno sie duzo wody wlasnie pic
 
Każde dziecko,położna i lekarz są inni i każdy co innego doradza to normalne.
A my też się gnieździmy w 6 psób w 3 pokojach i też wspólna kuchnia i łazienka dlatego chciała bym jak najszybciej wyjść na swoje.A mnie coś dziś strasznie jajniki bolą i kochałam się bez zabezpieczenia i to dwa razy.Mam nadzieję że w ciążę nie zajdę
 
reklama
Do góry