reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam Witam tak z grubsza was ogarnęłam ale jak na weekend to strasznie dużo się działo :-p

Zacznijmy może od tematu tygodnia czyli NET :-p ty się nie wygłupiaj bo zmienię zdanie o Tobie :-p często się nie zgadzałam z Twoim zdaniem ale i tak zawsze Cię szanowałam za to że umiałaś się sprzeciwić wyłamać i wyrazić swoje zdanie ... a tu nagle foch za to że ktoś inny miał inne zdanie niż ty ?

I jestem zbulwersowana ( :-p ) oskarżeniami w stronę net że oszukiwała z ciążą ... dla mnie to masakra dziewczyna była tyle z nami (mam nadzieje że będzie nadal ) a tu takie oskarżenia lecą no chyba was poje*** nie przesadzajmy... myślę że NET nie jest obrażona już na tę różnice zdań tylko na te bezpodstawne oskarżenia.

POLNA no mam nadzieje że wszystko z Tobą ok :-) BASIA ty nas informuj :-) ciekawa byłam jak cholera co u niej a nie miałam dostępu do neta :-p

FIRANKA - uu ... współczuje :-/ a ma Ci kto pomagać teraz przy małej ? bo z tą nogą to raczej ciężko Ci teraz cokolwiek zrobić

A i zapadło mi w pamięć o tym piciu wody ... wody przecież trzeba pić dużo jeszcze nie słyszałam żeby woda szkodliwa byłą ... wiadomo przecież że nie kranówę a jak się karmi piersią to już w ogóle...

OLIWKA - ty jesteś małpa czy sms do Ciebie nie doszedł ? :-p czemu mi nie odpisałaś ? :-p

Rady żadnej nie dostałam i głupia odstawiłam małą od cyca tak z bomby i jak mi się zebrało w cycku jak gorączki dostałam prawie 39 :-p tlepało mną strasznie ... ale przystawiłam małą odciągnęła trochę ( bolało :dry: ) i było za jakiś czas ok :-p ... teraz daje jej tak 3 razy w ciągu dnia żeby odciągnęła i jest ok powoli mi zanika :-)

GALARECIA - ty te tabletki brałaś ... je trzeba brać jak się odstawia dziecko od piersi ? sam ten pokarm nie zaniknie ? po co je się tak właściwie bierze ?

Nie wiem więcej nie pamiętam za dużo tego było :-p
 
reklama
Witam i ja
Mala dala mi troche popalic w nocy, cos jej sie dzien z noca pozamienial i nie chciala spac, za to wczoraj w dzien duzo spala, i pewnie dlatego
EWI44 wspolczuje choroby dzieciaczkow, pewnie strasznie sie mecza, a i Tobie nielatwo, oby im szybko przeszlo
baska201 jak tylko Polna cos napisze to daj znac, oby jej szybko zrobili ten zabieg
Firanka zycze szybkiego powrotu do zdrowia, oby tam sie wszystko dobrze zroslo
femme fatal a czemu odstawiasz mala??? jakim mlekiem karmisz??? no jak odstawilas to Ci sie zastoje porobily, jak mala Ci malo sciaga to sama probuj, zeby Ci sie zapalenie nie zrobilo
A my meczymy mala zeby nie spala, bo znowu w nocy nie bedzie chciala, troszke marudzi, nio ale musi sie w koncu przestawic
 
MADZIK bo stwierdziłam że w nocy moim się nie najada i chciałam ją tylko w nocy karmić ale tak ładnie zareagowała na to mleczko że stwierdziłam że nie będę się już z tą piersią męczyła :-) i teraz jest super ! ... dłużej śpi jest spokojniejsza nie pręży się łatwiej można dzień sobie zorganizować i w ogóle same plusy :-)

a ze spaniem póki karmiłam piersią to miałam jeszcze gorzej bo ona nie spała ani w nocy ani w dzień :-p mały terminator :-p ale tera jest zajebiście :-)
 
femme fatal a jakim mlesiem ja karmisz??? bo ja tez moja musze dokarmiac, bo tak to caly czas na cycu by wisiala, wczesniej mialam NAN, ale mala strasznie sie prezyla po nim, teraz kupilam Bebiko, i zobaczymy jak bedzie
Wlasnie ja tez slyszalam, ze po sztucznym jak sie na noc daje to dzieci lepiej spia, ja to bym dalej piersia chciala karmic, no ale wysypiac sie choc troche tez trzeba
 
Madzik mozesz robic tak jak ja Wojtulka dokarmialam od samego urodzenia... bo chlopak mial wielkie wymagania...
cycus mu nie wystarczał z resztą sie nie dziwie chlopak bez mala 5kg wazył...
pierw mu dawalam piers pozniej dawalam butelke jak bylo widac oznaki jeszcze glodu u małego... a potrafi duzo jesc... :happy::tak:
od urodzenia był na bebiko... ale jak dla niego było bebiko nie dobre bo mialo jak dla niego za duzo białka mleka krowiego...
przeszedł na bebilon... praktycznie było to samo...
bebilon Ha pomogł ale nie na długo... ja mialam diete zero bialka... :no: teraz jest Wojtek na bebilonie pepti 1 ja niestety go juz nie karmie bo poszłam do pracy... ale raz na jakis czas go przykladam do piersi bo lubi pociumcac;-)
Najwazniejsze to nic na siłe... :tak:
 
Ano mama zajmuje się Nicą...bo ja to chodzić teraz nie umiem...jeszcze sobie wstyd przed pielęgniarką zrobiłam...bo boję się zastrzyków,a muszę dostawać w brzuch przeciw zakrzepowe...i jak szpekłam szczykawke to się rozbeczałam,a wpadłam w taką histerię,że Nica też się rozbeczała...:-D:-D:-D
 
witam się z rana!
U nas weekend pełen jeźdźenia.. W sobotę szkoła a póżniej zakupy żywnościowe, w niedz pojechałam do szkoły okazało się że jednego polskiego nie mam no i póżniej tylko jescze jeden polski i matematyka. Stwierdziłam że nie opłaca mi się zostać.. Pojechaliśmy z mężem znowu na zakupy, tym razem już na takie inne. Ale mały za to był grzeczny, a niedz prawie całą przespał.. Tylko martwi mnie to że mało jje..
A noc spokojna. Wykąpaliśmy małego wcześniej i ok 21:30 już spał.. Tzn kręcił się w łóżeczku ale z zamkniętymi oczkami.. I po 5 się przebudził i sobie gadał i jęczał i popłakiwał i kręcił się ale zasnął i spał do 8:20..

femka jak odstawiłam Adasia od cyca to najpierw odciągałam ze 3-4razy na dobe mleko.. Póżniej coraz rzadziej aż przestałam odciągać.. Ale jak się kąpie w bardzo ciepłej wodzie to potrafi mi polecieć z piersi jak się nawet lekko naciśnie.. I dlatego chciałam te proszki.. Ale niektórym diewczynom pokarm sam zanika z czasem. tylko trzeba co jakiś czas odciągać żeby się zastoje nie porobiły i żeby nie bolało..
 
Ostatnia edycja:
Ja na początku odciągałam,a potem przestałam bo zaczęło mi zanikać...i nie brałam żadnych tabletek ani nic...samo zniknęło :tak:i zastoje też mi się nie porobiły:-p
 
reklama
Dziewczyny przepraszam ze nie pisze ale mimo iz bardzo sie z wami dobrze czulam to przez ostatni czas nawet nie moglam myslec o kompie!Adi chorowal a do tego doszly inne przykre zdarzenia o ktorych nie chcepisac bo zbyt wiele emocji we mnie wywoluja!

Gratuluje wszystkim rozpakowanym:-)Piekne dzieciaczki!

Shheeppy jak milo widziec Twoj suwaczek!Eh ciesze sie ze wszystko dobrze sie ulozylo!

Postaram sie do was zaczac pisac jak tylko wszystko sie ulozy !

Jeszcze raz wszystkigo najlepszego mamusie!
 
Do góry