reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Co do herbatki o której pisała angel to ja dzisiaj pierwszy raz podałam Adasiowi herbatkę z jabuszka i melisy firmy hipp. Na początku zrobił dziwną minkę, ale po chwili zaczął pić jak opentany. Chyba mu posmakowała.
A najdziwniejsze jest to że Adaś od paru dni przesypia prawie całe dnie.. Dziś jak nakarmiłam go o 7:30 tak póżniej po 11 a teraz dopiero o 15:15:szok: Co prawda obudził się godz po nakarmieniu ale dałam herbatkę, poczytałam bajeczki i zasnął.. Normalnie nie wiem co się dzieje..

oleńka ja zarzyczyłam sobie w imienu Adasia na święta albo chrzciny taki leżaczek LEŻACZEK BUJACZEK FISHER PRICE L0539 WARSZAWA G-9 (490174382) - Aukcje internetowe Allegro i chyba moi rodzice go kupią. Jest w miarę niedrogi a mi się bardzo podoba..

femka jeżeli nie masz jeszcze maty dla małej to możesz sobie zarzyczyć. Albo leżaczek, też fajna rzecz. Bo dla takiego małego szkraba moim zdaniem to najodpowiedniejsze są takie edukacyjne rzeczy.
 
reklama
KURDEEE !!!! Napisalam tyle i mi sie skasowalo !!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No ok zaczne od nowa :baffled:

Wiec mam problem. Jak malej daje cyca to tak po 10-15 minutach zaczyna sie denerwowac, wiercic, i wydawac jakies tam swoje odglosy. Tak marudzi przez 5 sekund przestaje i po kilku chwilkach znow :/
Mysle sobie tak ze jest juz najedzona, ale jak jej zabieram cyca to nie puszcza i ssie dalej. Tez sobie myslalam ze jej moze byc nie wygodnie , to ja polozylam sobie inaczej, ale to tez nie to ..
Co to moze byc ?

Femme - te krwawienie to nie jest okres ( tak mi polozna mowila ) ze to sie nie zaliczna do okresu :p to poprostu '' jakies '' krwawienie. No ale nastepne to juz okres :p Mi wlasnie tez troche krwi polecialo dzis ;-), no ale nie duzo.
A Twoja tez ma takie krostki takie biale ?
Bo moja tez ma. I nie wiem dlaczego, zasze mam rece czyste jak do ja biore itp
Ciekawe :confused:

Iwoneczka - Witam rowniez :*
Pozdrawiam :***:happy2:
 
Witam mamusie.
Ja tylko na chwilę, bo czekam aż Alan wstanie to jeszcze z nim wyskocze na dwór na trochę. Weekend miałam szalony normalnie. Od środy do piątku mam próbne matury więc strałam sobie choć trochę lektury poprzypominać. Jeszcze muszę z angielskiego sobie przypomnieć te formy użytkowe i z matmy najważniejsze wzory, głównie z trygonometrii i geometrii ogólnie. Dlatego też za bardzo nie mam czasu i następnym razem zajrzę może dopiero koło piątku.
Póki co spadam.
Buźka.
 
ilona172 a tę matmę masz podstawowa czy rozszerzona? bo ja sobie matme wzielam jako dodatkowy przedmiot eh, a wkopalam sie w rozszerzona histe
 
mate edukacyjną już u jednej babci zamówiłam :-p teraz szukam pomysłu dla 2 babci i dla cioci :-p też właśnie myślałam o czymś takim LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5w1 CENA! (485995779) - Aukcje internetowe Allegro


ISLANDKA - no ja też strasznie uważam żeby zawsze czyste ręce mieć itp więc jak dziewczyny piszą to taki trądzik i już ;-) wygląda jak syfki i korci żeby je wycisnąć :-p ALE NIE WOLNO !:p

U mnie odzywa się stan po porodowy ... wszystko mnie denerwuje a najbardziej Kuba :dry: już z mamą gadałam że przyjadę do niej jakoś na noc żeby sobie od niego odpocząć :-p

A dzisiaj byłam u dentysty i godzina kąpania już minęła i mała tak słodko śpi że darujemy sobie dzisiaj kąpiel ... chyba nic się nie stanie nie ? ;-)

KASIA - współczuje i dużo zdrówka dla małego

ANGEL - Xboc to konsola do gier takie coś jak playstation ;-)

GALARECIA, OLENKA - no z tym leżaczkiem to chyba dobry pomysł
 
Femme a moze to po prostu potówka??!! My z takim czymś przyszlismy ze spziatal. Jak masz rumianek to sobie zaparz i namocz wacik i wysmaruj dobrze te chrostki, jak pomoze to napewno to potówka. Powinno pomoc, tylko dobrze wymocz. Powodzenia:*
 
witam:-). mam małe pytanie. jakie ubranka najlepiej kupować na dobry początek, tzn jakie rozmiary? bo jak jestem w sklepie to głupieje;-)
dev351pr___.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
ANGEL - jutro idę na to mierzenie itp to się spytam sama póki co wole nic nie robić :-p

POLA - na 58cm chyba będzie najlepiej ;-) ja kupowałam na 54 bo myślałam że będę miała kruszynkę a tu mi 58 wyskoczyła :-p a nawet jak będzie miała mniejszą to jak trochę przyduże będą to nic się nie stanie :-)

GALARECIA możesz jeszcze raz napisać jakiej firmy jest ta Twoja mata w ogóle jak się nazywa :-)
 
Do góry