reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Juz prawie miesiac... wiec nie wiem czy to przejdzie...:zawstydzona/y: juz mi cierpliwosc powoli sie konczy:-( kilka dni czasem sie takie zdarzały... ale nie tak długo:-(
 
Jeju :szok: to faktycznie dlugo :dry: sama juz nie wiem co Ci doradzic , moze faktycznie trzeba sprobowac sztucznego z jakas kaszka ale czy warto ryzykowac ze bedzie wolala pic sztuczne niz Twoje :sorry2:


Moja Luska wlasnie spi a ja zjadlam obiadek :rofl2:
 
Zastanawiam sie czy powalczyc troszke i nie odciagnac mojego mleczka i na tym mleczku zrobic kaszki, zeby tego sztucznego jej nie dawac...:zawstydzona/y: heh... mała własnie zjadła morele:-p wszystko zjada byleby było podana na łyzeczce:-D
 
A nie probowalas dac jej kaszki na wieczor ? taka kaszka powinna zapelnic Jjej brzuszek :nerd: wlasnie ... Ona jak idzie juz wieczorem spac to budzi sie po 2 godzinach czy dopiero takie pobudki ma po polnocy ?
 
Nie dawałam jej nigdy kaszki, bo nigdy nie umiałam mleka odciagnac...:-( a modyfikowanego nie chce jej dawac... zasypia ok 20 i 1 pobudka ma juz ok 22 - 23:zawstydzona/y:i tak co 2h jak w zegarku... dlatego własnie zastanawiam sie nad kaszka... ale nawet nie wiem jaka i ile, zielona jestem... masakra, przeraza mnie to!
Tez myslałam, ze to przez zabki, ale nie wydaje mi sie zeby to tyle trwało i tyle nagle jadła... nie rozumiem tego w ogole:-(
 
Witajcie. Ja dopiero ze szkoly wrocila i juz padam na twarz eh meczace to wszystko. Tak sobie czytam was i mam pomysl na prezent:) nie wiem czy dobry ale co tam
Olenka19 moze kup strój mikolaja taki dzieciecy:) i jakiegos misia czy cos:)
 
Umi trudno znalexc taki stroj dla 9 miesiecznej dziewczynki :sorry2: a jak juz sie znajdzie to jest za drogi :sorry2:
a do jakiej Ty szkoly chodzisz ??

Asiowo moim zdaniem najlepsze sa z bobovity - ja dawalam Ali smaczny sen z bananami On jest od 4 miesiaca !!
warto sprobowac zebys sciagnela troche mleka i zrobila Jej kaszke a potem ewentualnie przystawila do piersi !!
 
reklama
No to wieczorem cos pokombinuje... mam tam jakas probke kaszki bananowej i z tego cos zrobie... tylko narazie nie mam pomysłu jak ja mam odciagnac mleczko:zawstydzona/y: zawsze był z tym problem... ale postaram sie choc troszke, zobaczymy czy to cos pomoze...

A ja naprawde mam głodomora w domu... przed chwila zjadła słoik moreli (zeby nie było - nie kupowałam, tylko dostałam próbke:-D), a 10 minut pozniej jeszcze o cyca sie upomniała...:zawstydzona/y: heh...
 
Do góry