reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Chwilami no to niezle.. ja bym w zyciu nie uzbierala tylu osob z rodziny:-D glownie z tego powodu, ze my mieskzamy na jednym koncu Polski a oni na drugim.. po pierwsze ciezko im przyjechac itp.. u mnie nie bedzie wiecej niz z 60 osob z obu stron.. :tak:na szczescie nie mam duzej rodziny:-)
a z tymi terminamy to niezle:baffled::baffled:szok - to musicie teraz decydowac:tak:

Polna to trzymam kciuki za czwartek.. ja tez sie stresuje, bo do dentysty ide:-p:-p a Ty sie nie martw napewno dobrze bedzie:tak:

Asiowo to super, ze Paulinka tak ladnie dzis spala.. tak naprawde dopiero za rok dowiesz sie, co jest nie tak.. z Lena teraz juz idzie sie dogadac.. i pokaze gdzie ma ała:tak::-)
 
reklama
Basia eeee jak chcesz to sie wymienimy - Ty pojedziesz zemnie do Lublina a ja do denstysty :-) Lenka spi czy kogos meczy ? :rofl2:
bo u mnie Ala gra w kregle i oglada reksia a za jakies pol godziny pojdzie spac !!
 
Witajcie

Widze ze wasze pociechy daja wam popalic w nocy. Oby mnie sie udalo wyjatkowo grzeczne dziecko:-) bo inaczej czarno to bedzie. No przynajmniej zeby te 2 tyg do matury bylo cichutko a potem moze dac mi popalic:p
Apropo stomatologii. Czy bedac w ciazy moge sie umowic na wizyte u dentysty i dostane znieczuenie? Bo musze sobie zrobic jeden zab ale jestem tchurz i bez znieczulenia sie boje.
 
Witam!
Asiowo Dobrze że przynajmniej u Ciebie spokojna noc.

Madzik. Galercia Współczuję Wam. Co prawda mój też często się budził ale już przywykłam. Naszczęście rano jak Mareczek śpi dłużej mogę i ja dłużej pospać.

Co do zabawek to Femme dla córci najlepszy chyba będzie ten bujaczek. JA dostałam od szwagierki taki i nawet Justynka lubi w nim siedzieć.

a ja to nie mam pomysu na prezent dla maluchów.
 
moja malutka darla sie do 24 ale potem byl nawet spokoj.....wydaje mi sie ze plakala bo czula ze ja sie boje ...bo to nasza pierwsza samotna nocka byla...tatus pojechal do pracy:( a moja mama poszla na nocke..:) ale dalysmy rade:)
mala jeszcze utrudnila mi zadanie-musilam ja dwa razy rozbierac w nocy! raz o 12 bo babcia zle zalozyla pieluche i sie nielka osikala...a potem o 4 bo sciagnelam jej pieluche brlam druga a tu fontanna...ja najmadrzejsza podnioslam ja za nogi to wszystko po plecach splynelo na ubranko....a o 9 mnie osrala za to wszyutsko:) wstalysmy potem o 11....mala dostala o 12 cyca i spi dalej...a ja buszuje na bb i allegro pl:):)
 
Kaska i co ciekawego znalazlas na allegro ? :-) a nocke mialas zakrecona :rofl2:
ja tez pare razy musialam przebierac Ale jak byla malutka i wogole wsio szlo do prania :-D

Ewi ej jak to nie wiesz co kupic - malo zabawek jest ?;-)
 
Tak juz po w 3 klasie nie ma sie zbyt wielu lekcji;-P mamy tylko te rozszerzone humanistyczne i matematyke ze scislych a tak to na samych jezykach historii i matmie jade:-) no i z wf-ow mam zwolnienie:crazy::-( mimo ze nie mam przeciwskazan do cwiczen eh...
A to jesli do 4 to chyba juz bym mogla bo to 4,5 miesiaca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Umi to Ty masz luzik :tak: moja kolezanka w klasie maturalnej tez byla w ciazy a i tak musiala chodzic na wszystkie lekcje ale Ona jak to ona co tydzien jezdzila do ginekologa (sciema) albo niby zle sie czula i zwalniali Ja :sorry2:
a w dniu matury to liczyla na sciaganie bo wedlug numeru miala siedziec na koncu a tu ZONK bo dyra posadzila ja na samym poczatq przed 2 nauczycielami :-D:-D:-D

a myslalas juz nad imieniem ?
 
Do góry