reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
polna_N masz racje drogie pewnie bedzie, ale co do takich rzeczy t widzialam kilka na wystawie sklepu, tylko takie dla malych dzieci to nie wiem czy na takie 9-cio miesieczne by bylo.
Co do szkoly to chodze do liceum ostatnia klasa eh:-)
 
Femkamój mały też miał taką wysypke... może ona potrwać nawet 2-3tyg i są to albo prosaki albo trądzik noworodkowy (mała oczyszcza sie z twoich hormonów) wpisz w googlach ten trądzik albo prosaki i powinnaś fotke znaleźć... no i tak jak dziewczyny piszą, nie używaj oliwki...
Polnja takie stroje są dlamaluchów... teraz są u mnie w tesco za jakieś 30zł i dla chłopców i dla dziewczynek...
Asiowo współczuje takich pobudek... wiem co to znaczy bo do niedawna Kacper mi sie budził tak często ale teraz przesypia 10godz z 2pobudkami... Wypróbuj tą kaszkei rzycze powrotu do dawnego stanu...
Netgirl no to gratulacje jeszcze raz... tylko sie zastanawiam dlaczego musisz mieć cesarke?
Mika twojej siostry maluch ma skaze, mam prośbe, opisz mi gdzie i jakie ma przebarwiena,podrażnienia i chrostki? zjadłam te 3 łyżeczki jogurtu i pojawiły sie 2 białe chrosteczki... ale to może nie takie są na skaze bo tamte miał inne jakstwierdziła że to od białka...

A u nas nie wesoło... te gulki to jednak wezły chłonne... na dodatek przedłużający sie katarek (wina suchego powietrza-nic nie pomaga) no i mały ma antybiotyk...cholerka jeszcze nie ma 2mieś a już antybiotyk dostaje... no ale mam nadzieje że szybko mu przejdzie... Wogóle to on strasznie nerwowy jest... matakie napady że krzyczy macha rączkami i nóżkami i ani smoka ani cyca ani na rękach... czasami sie uspakaja jak poprostu nie zareaguje ale skąd mu sie to bierze... Dobrze że chociaż spać ładniej zaczął i kąpiel nawet polubił...
 
Witam się i ja!

Asiowo Krowy chyba nigdy nie doiłas... Heh...:-) Może i te Twoje mleko jest już nniewystarczające dla Paulinki... W końcu duża klempa z niej i musi jeść więcej... Skoro Paulinka dbrze je z łyżeczki to możesz nawet i na modyfikowanym zrobić taką gęstszą kaszkę i dać jej łyżeczko jeśli nie dasz rady mlekaq odciągnąć.

Netgirl A widzisz... Zapomniałam Ci pogratulować wczoraj... Tak więc Gratuluję synka.. Tylko oby nic się nie zmieniło... He, he he;-);-);-)

Umi Wiem co to jest być w ciąży i do maturalnej klasy chodzić. A uczysz się zaocznie czy normalnie? Ja uczyłąm się zaocznie ale i tak było ciężko bo 25 km do szkoły miałam.
 
Witam:)

ja na szybkiego bo jestem u tesciowej;)
nie wiem komu co mialam pisac, ale napisze ogolnie.

Ja tez uzywałam pampersów Dodo i tez zadnych odparzen maly nie miał.

Polna ta zabawke kupilismy z K corce siostry mopjego K ale wiesz co nie jest taka rewelacyjna wydaje mi sie ze lepsza jest ta mata edukacjna:)

Asiowow a moze sprobuj jej dawac herbatke w nocy lub wode mi tesciowa powoedziala ze to jest dobry sposob zeby oduczyc budzic sie w nocy. no chyba ze jest takim wielkim glodomorem;)

femme ja tez dostalam @ ja tez jestem za ta mata dla Ninki wiesz jak Oliwier pod tym szaleje szok. No chyab ze juz masz.

ja tez nie mam pojecia co kupić mojemu szkrabowi;)

Co to ten xbox??:crazy::crazy:
 
EWI44 Ja sie ucze normalnie. do szkoly mam 5 min drogi, ale samo latanie z parteru na 2 pietro daje w kosc czasem sie czuje jak 80-cio letnia babcia:p, puki daje jakos rade to chodze a potem najwyzej zalatwie sobie indywidualne nauczanie.
polna_N a no czeka w tym tyg mamy jedna z 2 probnych, ale jak to mowia "Co cie nie zabije to wzmocni" i ja jestem tego zdania.
angel501xbox tak na chlopski rozum to taka konsola do gier z cos podobnego jak kiedys byly na dyskietki takie gry telewizyjne z ta roznica ze to jest lepsze poza tym na plyty i mozna sie do netu podlaczyc chyba i oczywiscie grac:p

Kurcze ae ja wam zazdroszcze ze mozeci juz kupowac swoim pociechom takie fajne rzeczy!! nie moge sie doczekac jak ja swojemu malenstwu nakupie zabawek i innych dupereli i pewie bede sie nimi babwic chetiej niz on:p
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyno nie przejmuj się ten facet jeszcze nie dojrzał do ojcostwa....kopa w dupe i narazie takiemu kolesiowi.....dziewczyno nie przejmuj się....urodzisz dziecko i się wszystko zmieni bedziesz miała dla kogo żyć....ON POPROSTU NIE JEST CIEBIE WART TAK JAK I DZIECKA
 
reklama
polna no fajne takie klocki....ale mam problem z tymi prezentami najpierw 6 grudnia potem swieta, a w styczniu ma urodzinki ta moja chrzesniaczka!!! 3 prezenty w tak krotkim czasie :szok:

femme ja wlasnie taka mate chce kupic Kacperkowi na swieta i lezaczek
 
Do góry