reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A moja mała juz spi... wyssała 2 cyce..., stwierdziłam, ze narazie jej nic innego nie dam, powalcze i pomecze sie jeszcze, zobacze czy bedzie poprawa..., jak juz bede miała dosc to dam jej kaszki...:zawstydzona/y:

Pola... ja bym kupiła 62... dzidzi i tak szybko rosnie, nic sie nie stanie jak bedzie miec troszke za duze, a przynajmniej kasa nie pojdzie w błoto...:tak:
 
reklama
Islandka ale dowaliłas! hahaha... nie wytrzymie <turla sie x2> haha dobre:D

femme aaa to pewnie jak masz wizyte za neidlugo to lepiej skonsultować. ja mam ciocie polozna wiec jak malemu takei cos wyskoczylo cos jak pryszcze wlasnie to tak kazała robic;)

Pola ja radze tak jak asiowo 62, ja nakupywałam 56 i nawt palca nie wcisnał, tez myslałam tak jak femme ze bedzie mały a ty 4 kg chlop sie urodził;)
 
cześć mamusie, ja Was nie nadrobię, mam taki zapieprz, że ledwie zipię, w nocy spałam tylko godzinę! zaraz się kładę
NETGIRL a jednak fasolka młodziutka :-) a brzusio już ciążowy :-D
coś o krawienio-okresie pisałyście, ja tak miałam, że po 3-4 tygodniach przestałam krwawić i potem zaczęłam znowu, więc mówię położnej że już mam okres, a ona że niemożliwe zwłaszcza że karmię cycem i mam jej podpaskę pokazać, potem kazała mi iść do lekarza, bo krwawiłam już 9 tydzień po porodzie :szok: dostałam tabletki proveran czy jakoś tak i minęło ale od razu okres dostałam a karmiłam cycem i myślałam że będę mieć spokój z nim na dłuższy czas
a tak z nowości to adoptowałam już kotkę, leży sobie koło mnie na łóżku i mruczy :-)Nikus jest w siódmym niebie, spać mi nie chciał tylko latał za nią i kwiczał
 
Ostatnia edycja:
Heloł :))

Nie zaliczyłam kolosa z fizykoterapii :( Ale mam plusa z zajęć a jest bardzo ważny więc za tydzień odpowiem i będzie git :) Dzisiaj miałam kolosa z anglika nooo i brecht był bo byliśmy porozsadzani i naprzeciwko mnie siedział mój kumpel i pokazywał głupie miny (popłakałam się ze śmiechu :szok::-D)

Jutro mam zaliczenia i cieniutko to widzę :/ Masa materiału a chęci brak. Napawdę nie wiem co się dzieje ze mną w tym roku. Taki wewnętrzyny brak sił do działania mnie dopadł i nie umiem sobie z tym poradzić :( Nawet mieszkanie zaniedbuje co było niedopomyślenia w tamtym roku. Czekam aż mi przejdzie bo się z tym męczę.

Kurczę ale zabawki wymyślają dla dzieci :)
Femme mi się bardzo podoba ten stoliczek bo przedewszystkim będzie służył przez wiele lat Nince :)

PS Rozmawiałam z Sz. na temat ślubu i wesela ale jak to facet "damy radę" ehhhhh :baffled: No dzisiaj obliczyłam, że potrzeba nam 40 000 zł :szok: dzisas krajst!!! Trzeba jakoś ukrucić finanse. A jak się na salę czeka około lata (załamka) to trzeba się rozejrzeć do połowy 2009 :szok:

Znalazłam dom weselny w ck Castor - bankiety, konferencje, wesela, catering, spotkania biznesowe, przyjęcia w plenerze, dom weselny co o nim myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane:-)
przepraszal, ze Was tak zaniedbalam ale jak Polna napisala bylam u tesciowej od czwartku, bo miala wolne.. wiec troche odpoczelam od mojej marudy - ale za to tesciowa sie namachala..:-D:-D:-Dmasakra z tym moim dzieckiem - jak sie na kogos uwezmie to koniec:-p

Cizeko Was nadrobic.. nadrabiam od niedzieli po kawalku i nadrobic nie umiem:-D

Chwilami sala super ale skad Wy tyle kasy na to wesele wytrzasneliscie.. matko:szok:ja polowy z tego nie zamierzam wydac:-Dja to zreszta w ogole nie chce wesela:no:ja bym najlepiej gdzies sobie pojechala za ta kaske:tak:a tak to goscie przyjda najedza sie i obgadaja a kasy pojkdzie, ze szok..
wiem wiem dziwne podejscie ale ja nie lubie takich imprez:no:

Netgirl gratuluje fasolki:tak:
 
Witam!
U nas noc fatalna.. Przez prawie całą noc musiałam bujać Adasia w wózku.. I o 6rano go nakarmić.. A teraz dopiero zanął.. Ale się kręci, więc znowu bujanie.. Ehh.. Tylko nie wiem czy to przez ząbki czy przez herbatkę którą mu wczoraj podałam..

femme fatal firma "my baby" a nie wiem jak się nazywa bo już pudełko wyniesione.. Ale wiem że w makro ją siostra kupowała.
A co do kąpieli to nic się nie stanie jak raz jej nie wykąpiecie, tym bardziej że tak słodko śpi.. Mój Adaś też czasami jak zaśnie to go nie kąpiemy.. Albo teraz jak miał temperaturę to też.

Ona_mika to dobrze że mąż wkońcu do pracy idzie. Będzie łątwiej i nie trzeba się będzie tak martwić czy starczy na jedzenie.A ja się ma Alanek?? Pewnie już ciężki jest i wielki..

pola997 ja miałam prawie same na 62. Tylko chyba 2 rzeczy mniejsze ale to dostałam od koleżanek.. Ale mój Adaś urodził się malutki (52cm) więc jak wyszłam ze szpitala to trzeba było dokupić parę mniejszych ubranek. I myślę że ty też tak możesz zrobić. Kupić większe, a potem w razie czego dokupisz jak dzidzia się malutka urodzi.
 
Witam, u mnie tez straszna noc, jak mala spala lacznie 2 godziny w nocy to super, a tak caly czas placz i napinanie sie, juz chyba kapituluje z cycem, a napewno w nocy bo jak jej podalismy sztuczne to od 6 spi do teraz, juz nie wiedzialam co robic w nocy. Wiem ze cyc jest najlepszy, ale nie moge pozwolic zeby malenstwo sie tak meczylo
 
witam:tak:

U nas nocka suuuuper... i to bez kaszki:-) ciesze sie, ze sie uparłam i nie dałam jej nic... mała zasneła o 20, przebudziła sie o 22:30, ale uspokoiła sie sama i zasneła, na jedzonko obudziła sie doopiero po 3, a pozniej o 6, pozniej se sama do siebie gadała w łózeczku az w koncu zasneła i spała do 8:tak: teraz zas spi!
Jest to mozliwe, zeby mała mi lepiej spała jak w ciagu dnia zje jakis owoc albo warzywko:confused: bo tak siedziałam w nocy i sie zastanawiałam... doszłam do wniosku, ze ona tak spi jak w ciagu dnia zje cos innego niz mleczko... hmmm...:confused: Moze faktycznie narazie bez sztucznego i kaszki sie obejdzie, zobaczymy, narazie nie zapeszam:tak: Pozyjemy, zobaczymy...
 
Galarecia i madzik współczuję nocki, może naspępna będzie lepsza.

Asiowo mam nadzieję, że kryzysik już przeszedł u Paulinki. Daj jej dzisiaj owoc czy warzywko zobacz jak śpi a następnego dnia nie podawaj i zobaczymy czy jest różnica w spaniu :-) Takie małe badanie naukowe :-D

Dostałam maila od tego domu weselnego do którego podałam wyżej link. Pytałam się o wolne teminy na czerwiec i sierpień 2010 ....i na czerwiec już nie ma :wściekła/y: mają na lipiec i sierpień (nie wiadomo jak długo :baffled:) Wolałabym czerwiec bo potem na całe wakacje można do roboty wyjechać a sierpień rozwali to :baffled:

Baska w necie jest kalkulator i ze wszystkimi wydatkami wyniesie nas 40 tys.zł :szok: A tyle nie wytrzasneliśmy i nawet nie mam zamiaru :-p Trzeba zredukować liczbę gości a będzie ciężko bo oboje mamy ogromne rodziny :baffled:. Jak już wcześniej pisałam licząc tylko moje ciotki i wujków oraz ich dzieci z partnerami wychodzi z mojej strony prawie 100 osób, a Sz. ma podobnie. No i z każdym jesteśmy w zazyłych stosunkach więc nie wypada kogoś nie zaprosić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc wszystkim ;-) z Ala niedawno wrocilysmy ze szpitala - zalatwilam sobie do konca sprawy z lekarzem i w czwartek WCZESNIE rano musimy wyjechac zeby najpozniej na 8 byc juz w szpitalu !!
mnie juz powoli sie denerwuje chodziaz to jeszcze 2 dni :-D .... ciekawe tego wszystkiego jestem :sorry2:

Olenka eeeee chrzesnicy zalujesz zabawek :-p:-)

Femme to jak mata juz zamowiona to druga babcia niech kupi ogrodek !!
moze tez warto zastanowic sie nad krzeselkiem do karmienia - przeciez za jakis czas sie przyda :-)

Chwilami oj moja droga zamiast przed komputerem i na imprezach to trzeba sie za nauka wziasc :-p:-D
a sala swietna :tak: ja tam swojego wesela nie zaluje ale jak tak sie mysli nad tymi zerami to mozna bylo czesc pieniedzy zaiwestowac w jakies lokacie a za jakas czesc wykupic wycieczke w cieple kraje :sorry2::rofl2:

Asiowo oooo to swietnie ze Paulinka dzis spala lepiej :tak: a z tymi innymi posilkami to mozliwe ze po nich moze spac lepiej .... chodziaz lekarzem nie jestem :rofl2:

Mika swietnie ze Twoj poszedl do pracy :tak:
 
Do góry