reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam po malutkiej przerwie :tak::-)

Olenka jeszcze raz Gratuluje - Sliczny Mezczyzna :tak::tak::tak:
a te bole to moze poprostu Ci sie macica skurcza :sorry2:
a o siostrze to nie slyszalam :-) a co urodzila ?

Asiowo uuuu niezle zakupy :-) a Paulince podoba sie nowy fotelik samochodowy ? a te pobudki powinny potrwac 2-3 dni :tak: czasami musi byc taka odskocznia od przespanych nocek :-):-D

Oliwka w lotka wygralam chyba tylko w snach :-D
mowisz tort .. mmmmm zjadlabym :sorry2: ale ja dzis piecze metrowca :-)



A u mnie ..brak czasu na pisanie - tylko Was podczytuje !!
wczoraj caly dzien bylismy z Ala i P w Debicy - wczoraj wyszla ze szpitala siostra P z coreczka Wiktoria Weronika - sliczna jest :happy2: ale taka drobinka ze nikt sie nie spodziewal :sorry2: Iwona miala ogromniasty brzuch a mala wazyla 2850 :nerd:
kupilam Jej pajacyka bialo zielonego z zolwikiem i takie papucie z gzechotka - ehhh ja tez juz chce miec dzidziusia :blink:
Ala spi , dzis robia u nas ogrzewanie centralne i zakladaja kolektory wiec pracy duzo !! Strasznie szybko zlecial ten tydzien , zaniedlugo pewnie zadzownia po P ze ma wracac :blink: ale mam nadzieje ze snieg tak szybko nie spadnie to moze posiedzi z 3 tygodnie :-)
 
reklama
Netgirl mi si tak siusiu chciało, że ledwo do klopa doleciałam :-D (bo byłam na zakupach i nigdzie WC nie było :angry:) więc siuski miałam przetrzymane conajmniej 3 godziny :-p aaa z piciem to ja nieee wiem ale na zakupach na bank nic nie piłam. Robiłam jak na ulotce kazali :-p
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie. Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio pisałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Żyję na najwyższych obrotach, wcale nie mam czasu. Tylko szkoła-dom i tak w kółko. A na dodatek jestem w maturalnej klasie to nauki jest sporo no i staram się powoli przygotowywać do matury(matma i geogrfia-więc mam do czego). U mnie po staremu, ciągle problemy z T choć ostatnio się trochę uspokoił po tym jak nie widzieliśmy się prawie miesiąc(wyrzuciłam go z domu).
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom: oleńce, femme no i przyszłej mamusi: netgirl
Postaram się teraz trochę częściej udzielać, bo zaglądać to zaglądam do was od czasu do czasu, żeby być w temacie;-)
 
Ilona rispekt for ju :-) na pogodzenie nauki i wychowywania trzeba dużo energii :tak: Więc dobrze się odrzywiaj i wysypiaj, zeby jakieś choróbsko Ciebie nie dopadło. U mnie klasa maturalna to była jedna wielka impreza :-D a w między czasie chodziłam do szkoły :-D :szok:

A mi kurcze chyba jakieś choróbsko bierze. Kicham kilka razy na godzinę, aż na zajęciach ludzikom znudziło się mówienie mi "na zdrowie" :-D Leje się z nosa, że chyba będę musiała zastosować tampony :eek: :-) Nie kaszlę i nie mam temperatury (ale to u mnie standard) Obstawiam lekkie przeziębienie :baffled::baffled::baffled:.

PS
Net ja już pisałam, że to mało prawdopodobne :p a szkoda szkoda :D Szperam w zakamarkach pamięci szukajac co mogło spowodować aż taki obsów i nic mi do głowy nie przychodzi :/

PS2
Co taki mały ruch?? :((((((((
 
Ostatnia edycja:
Asiowo uuuu niezle zakupy :-) a Paulince podoba sie nowy fotelik samochodowy ? a te pobudki powinny potrwac 2-3 dni :tak: czasami musi byc taka odskocznia od przespanych nocek :-):-D

ehhh ja tez juz chce miec dzidziusia :blink:

Paulinka bardzo szczesliwa w foteliku:tak: jest wyzszy, mała wszystko widzi no i zdecydowanie wygodniejszy:tak: a te nocki... chyba miesiac temu ostatni raz sie wyspałam, za duzo ja chyba chwaliłam i teraz pokazuje rożki:zawstydzona/y: heh...
a o dzidziusia jak juz chcesz to tez sie staraj:-p My bedziemy sie starac na przyszłam jesien o 2 dzidziusia o ile wczesniej nic nie wyskoczy:-D
asiowo no to marsz po test! u mnie ok ale ostatecznie jakos duzo stoi na przeszkodzie zeby sie do gina wybrac...:/..

eee tam, poczekam jeszcze:-p niecierpliwie czekam na 1 @ po porodzie i mam nadzieje w koncu sie doczekam... nie znam dnia, ani godziny...:-p jak ciotka nie przyjedzie to pod koniec miesiaca kupie znow test...

a dzis małej chciałam dac troszke dynii z ziemniaczkiem, bo wczoraj juz troszke dostała i mała nie chciała przestac jesc:zawstydzona/y: tak jej to smakuje..., zjadła 1/2 słoiczka, a potem jeszcze 10 minut cyca ssała... żarłok niemozliwy... mam nadzieje, ze ta dynia jej nie zaszkodzi w takiej ilosci:zawstydzona/y: teraz poczekam kilka dni na reakcje... mi to w ogole nie smakowała, a ta jadła az uszy sie trzesły...
 
netgril a co Ty tak na wszystkich dzis naskakujesz ? :szok::-p

Ty nie mialas isc do gina czy znowu cos przelozone jest ? :confused:

Asiowo to fajnie ze sie podoba :tak: przynajmniej nie mam wrogow :-D
 
Wcale sie nie dziwie ze Despi nie chce jesc warzyw skoro jej na parze gotujesz :-p:-D:-D:-D
a humorek to Ty masz chyba przez ta fasolke :-p:-)

to trzeba bylo podniesc motor w gore albo tym przecinakiem przeciac (tez nie wiem jak to sie nazywa:-D) i by pojechal !! a jak facet nie wierzy to mogl zrobic zdjecie :rofl2:Ty cos za bardzo w przesady wierzysz :-p
 
asiowo leniuch.. kupujesz gotowe a sama nie gotujesz.. leniuch leniuch :p

przyznam sie, ze ani jedno ano drugie:-p narazie dostaje pełno próbek wiec próbujemy:-D

a tak w ogole to asiowo zazdroszcze ze mala je warzywka.. u mnie to tragedia.. wcale nie chce jesc.. a czemu wlasciwie tak wczesnie wprowadzasz jej jedzonko??

szczerze mowiac miałam zamiar wprowadzac pozniej, teraz chciałam tylko mała oswajac powoli z tym jedzonkiem (2-3 łyzeczki dziennie), zeby pozniej nie było problemu, a tutaj prosze, mała chce wcinac juz wszystko inne:-p jak chce to nie bede jej bronic jak nic sie nie bedzie działo:tak: pozniej na pewno bede sama wszystko miksowac:tak:

fajnie, przynajmniej w styczniu jak dobrze pojdzie bede mogła mała zostawic z tata i w koncu pojechac na narty:-D
 
A ja najpierw dałąm jabluszko utarte z marchewką. Nicole nienawidzi słoiczków...zresztą nie dziwię się jej...Ewentualnie ze słoiczka zje deserek jakiś,ale nic poza tym...
 
reklama
Do góry