reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja sie nie martwie bo dla mnie to ona jest w sam raz a nawet za chuda:-) taka dlugasna sie zaczyna robic:-):-)
sheeppy to nikus byl solidnym bobasem:-D

Alucha przespala 15 min i od razu spokojniuska:-) moja tez ostatnio ma humory i duzo przy tym spi:-D widac taki urok malucha:-D

Co do leka to ja od poczatku ali podawalam bebiko, pozniej na NANe chciala zmienic bo prawie wszystko sie jej ulewalo, ale po niej jeszcze gorzej bylo i zostalam przy bebiko i juz jest elegancko:-D a ala jak widzi butle to zachowuje sie jak by z miesiac nie jadla:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiu... o takim malutkich dzieciaczków wysypka jest normalna...
tak naprawde moze sie brac z wszystkiego, wiec nie masz sie czym przejmowac... najlepiej nie jedz czekolady i przestan uzywac tych husteczek, odczekaj 3 dni i zobacz czy jej to zejdzie, jak zejdzie to sprobuj jeszcze raz uzyc tych husteczek, a wszystko bedzie jasne...:tak:moja mała miała co chwile jakas wysypke, teraz tez ma, ale to koło ust wiec przypuszczam,z e to ze sliny:tak:
 
Moja mala wcale nie miala wysypki, jak dostala alergi na oliwke to miala strasznie zaczerwieniana skore i miejscami jej schodzila...:-( to byla dla mnie masakra, z reszta moja mama mowi ze ja panikuje i ze jestem przewrazliwiona:-) no ale coz to moje pierwsze dziecko wiec czase trzeba:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam;-)
ja juz FEMME naosalam zyczenia to sie powtarzac nie bede !!:tak::tak:

MADZIK no to teraz na CIebie czekamy:rofl2:

Snoopy TWOJA Luska faktycznie duza ale tak jak to ktoras napisala *chyba AsioWO* nie ma co sie przejmowac:tak: i fajnie ze z J sie uklada;-)

FIranka nie dosiadalam P :-p

Galareciu uuu ale ja Wam zazdroszcze wyjazdu ale przynajmniej odpoczniesz i nabierzesz sily ;-)
 
oliwka_11 śpi w dzień różnie.. Czasami po jedzeniu ma pół godz odpoczynku i zasypia i śpi ok.2-3 godz, a czasami śpi tylko godzinkę.. Choć to już i tak więcej niż ostatnio..

A co do mleka to ja myślę że u większości dzieci jest tak że pierwsze mleko które się poda jest najodpowiedniejsze.. A inne już nie.. Oczywiście są wyjątki jak np. Ona_mika A właśnie, ciekawe co u niej..

snoopy12 mój Adaś jak skończył 3m-ce to waga stanęła na 6kg.
 
Galatecia, moge sie zalozyc ze na nastepny badanku maly bedzie mial conajmniej 1kg na plusie:-)
Martuska witay na forum i gratulacje:-)

Hehe netgirl pisala ze nie wiadomo kiedy ja znowu sie pojawie, ja jestem a jej nie ma...:-(
 
Powiedzmy ze jest dobrze zeby nie przechwalac bo sie popsuje:-) Ojciec sie zrobil wzorowy o wszystkim pamieta jak ja zapominam a ostatnio czest mi sie to zdarza...:-(
 
Snoopy, wrzuc jakies fotki Ali, bo jestem ciekawa tej Twojej córeczki:tak:

Mika... współczuje stosunków z tesciowa:zawstydzona/y:ja tez nie mam rózowo, ale nie az tak... Duzo siły Ci zycze i obyscie jak najszybciej wyremontowali ten domek...
 
reklama
Ona_Mika Moim zdaniem takie tanie mikrofalówki są wystarczające, byle były na gwarancji.. bo po co tracić majątek na jakąś super nowoczesną która piecze i grilluje, skoro od tego są piekarniki, mi tam taka zwykła starcza do grzania.
Co do porodu, to właśnie obawiam się, że u mnie będzie po tym jak u Ciebie, mnie nieraz nawet po seksie strasznie boli i mam problemy a co dopiero jak urodzę:baffled:
 
Do góry