reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Kasia rodzinne jak najbardziej przelewem na konto:tak:
kurcze a my w tym miesiacu sie nie zalapiemy na to:-(Adama nie ma a potrzebne jest jego zeznanie z urzedu skarbowego za 06 no i chyba nam przepadnie.. moze paniw swiadczeniach bedzie taka mila i nam przyjmie jeszcze:tak:
Asiowo to niezle wazy twoja mala:-) moja Leni ma niecale 10 kg i 80cm - maly szczypior:-)
 
Ostatnia edycja:
Mika ja już ponad miesiąc temu miałam 1cm... teraz sie zrobiło 1,5... oby było tak jak mówisz że łatwiejszy poród bedzie...

Baska to fajnie... ulżyło mi... bo moja ciocia odbiera bezpośrednio w opiece i myślałam żeby ją upoważnić ale ona choruje i nie chciałam jej problemu robić... a tak kamień z serca
 
Ostatnia edycja:
Nadie welcome ! i gratuluje upragnionej jak sie domyslam ciazy:-)

mamamartynkifajny nowy podpis ;-)

ja mam nadzieje, ze bede mogla karmic swoim mlekiem bez komplikacji, dokarmian, zapalen itd..tyle sie o tym naczytalam.
 
Asiowo masz rację pokarm kobiecy to wygoda i jaka oszczędność pieniędzy, ale muszę go troszkę dokarmiać bo biedak głodny, ciąga i ciąga tego cyca i sie nie najada, Ale daje małe porcje sztucznego żeby u mnie laktacja sie utrzymała.
Mam laktator Avent Isis, przysłała mi koleżanka z forum BB, muszę tylko butelkę dokupić, będę jak nie je to ściągać pokarm żeby jak najwięcej sie go robiło

ja tez miałam takie dni, ze miałam bardzo mało pokarmu, bo Paulina ciagle płakała przy cycu, ale 1 -2 dni sie pomeczyłysmy i mleczko znów było:-) jak sa dni kiedy mammniej pokarmu to poleze troche z małą w łózku i nastepnego dnia mam nawał mleczka:-D

Asiowo ty dostawałaś ten zasiłek rehabilitacyjny o ile dobrze pamiętam... A dostałaś jakieś zaświadczenie wcześniej że został przyznany? bo ja wypełniłam wszystkie papiery podrzuciłam do księgowej i miała to do końca załatwić ale martwie sie czy załatwiła, a tłuc sie do niej przez całe miasto nie mam sił... ja to zawsze jak czegoś sama nie załatwie to potem chodze i mysle czy ktoś mi to załatwił tak jak powinien :sorry2::zawstydzona/y:

tak, dostałam potwierdzenie z ZUS-u, a nawet pamietam 2 jakies durne pisma mi posłali... 1 musiałam dostarczyc do pracy!;-)
 
POLNA też się zastanawiałam co z nią ;/ ...ale kontaktu nie mam jedynie do OLIWKI się odezwałam bo też jej długo nie ma ale ona ma jakieś problemy z netem i tylko nas podczytuje ale nie może odpisać :-p

KASIA - no ja właśnie na początku też byłam pewna że na sylwestra "zachleje pałę :-p " za wszystkie czasy ale im bliżej rozwiązania tym bardziej się waham ... :-p pomyśli się jak mała już będzie :-)

Ja karmić to tak pół roku dłużej chyba nie ... za dużo wyrzeczeń :-p chyba że mi się włączy tryb mamy i nie będzie mi to przeszkadzać ;-)

A teraz się odpicowałam biorę aparat i będzie sesyjka :-p a co :-p trzeba mieć jakąś pamiątkę z ciąży :-p a muszę się odpicować trochę żeby córce później pokazywać jak to mama fajnie wyglądała nawet w ciąży :-p ...hehehe :-p
 
femme aha to w takim razie potem do Niej napisze :tak:
wstaw potem pare zdjec:-p

a teraz uciekam podgrzac obiadek i jade z Ala na zakupy do Rzeszowa-trzeba cos kupic na wesele :-)
Dojutra Kobitki ;-)
 
W koncu was troszkie nadrobilam ale i tak piszecie tyle ze szok pogobilam sie troszkie:-)

Ja moje malenstwo bym chciala karmic cycem ale niestety bede musiala chyba modyfikowanym... szkole musze skonczyc a bede ja miala 3 razy w tygodniu wiec tez nie bardzo... i tak o... a zreszta jeszcze o tym nie mysle tak bardzo...samo sie jakos ulozy:-)


A teraz bede wieczorem bo troszkie mam sprzatania i prania:-D

a miska nie wiem czemu sie nei odzywa wczoraj byla na n-k ...moze nie ma czasu dla nas...
 
kurcze Asiowo to sie zaczęłam martwić znowu... niby do 3.09 mam normalnie chorobowe a póżniej ten zasiłek dopiero więc może trzeba jeszcze poczekać, ale teraz zastanwiać sie będe i codziennie skrzynke sprawdzać... eh... co za losz tymi urzędami...

dobra teraz naprawde ide poleżeć bo tak podczytuje nowe posty a plecy boleć zaczynają... wpadne wieczorkiem... chyba...:-p
 
reklama
Do góry