reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

NADIE witaj. ja mam ten sam problem, tez nie moge niczego uzywaz ani buziek ani pogrubien, no niewiem. nawet ENTER u mnie nie funkcjonuje. tzn jak pisze wiadomosc to tak, tekst moge przezucic nizej ale pozniej jak patrze na forum to wszystko jest jednym ciagiem:( FEMME to ten rok pojdziesz zaocznie? ja na szczescie zdazylam skonczyc liceum, i zdac mature. no ale p0 tym to ja nic nie mam tylko wyksztalcenie dlatego trzeba isc dalej...JA TO MAM ZAMIAR KARMIC SYNKA CYCEM, BO ZDROWIEJ DLA MALEGO A POZATYM DUZO PIENIEDZY SIE ZAOSZCZEDZI....A NA JEDNEJ PENSJI TO NIE MOZNA KASY MARNOWAC HEHE.
 
reklama
femme fatal na Twoje życzenie wstawiam zdjęcia Adasia do galerii.

Co do karmienia to ja karmię róznie. Raz piersia a raz modyfikowanym. Tzn o wiele częściej piersią bo tak wygodniej i taniej. Ale miałam ostatnio modyfikowane kupione bo miałam gorączkę i karmiony był sztucznie więc zostało całę pudełko praktycznie i szkoda żeby się zmarnowało bo to nie jest tanie. No i jak jechaliśmy z moim G albo jego mamą gdzieś na zakupy a mały zostawał z kimś innym w domku to wtedy karmienie sztuczne (choć parę razy udało mi się ściągnąć mleko z cyca na jedno albo dwa karmienia)
 
POLNA - o szok szok :-p nie no przeginka przeginka :-p w życiu bym do czegoś takiego nie dopuściła :-p jak bym zobaczyła to bym chyba filmik tel robiła i na youtuba :-p bo to śmiechu warte normalnie :-p

OLENKA - no ja mam niestety rok w plecy bo głupia szkołe rzuciłam 3 lata temu :-p a po liceum na zaoczne chce iść bo chce swój salon kosmetyczny mieć więc studia nie przydatne dopiero później jak już mi się życie ułoży to na fotografie bym chciała :-)

GALARECIA - ooo ... już lecę zobaczyć :-) a co do karmienia to słyszałam że grypa nie przeszkadza w karmieniu ? źle słyszałam ?

AA SNOOPY - no wreszcie zobaczyłam jak wyglądasz :-) inaczej sobie Ciebie wyobrażałam po tej miniaturce zdjęcia co miałaś :-p ...masz ? :-p a tu taka szalona babeczka widzę i zajebiste masz zęby :-p no a Ala to prawdziwa ziomalka już jest :-)
 
femme fatal jeżeli gorączka nie przekracza 38,5st to można karmić piersią. Ale ja o tym wtedy nie wiedziałam a poza tym jak odciągnęłam wtedy mleko to miało jakiś zmieniony kolor i było inne w smaku więc bałam się nakarmić tym małego i wolałam sztucznie.
 
femme a wiesz ze nawet o tym myslalam zeby to nagrac albo zdjecia porobic ale nie mialam przy sobie !! :sorry2:

Galarecia wsumie to ja sie nie dziwie ze sie balas,tezbym tak postapila :tak:
ja to odrazu jak przyjechalam ze szpitala to wygonilam mojego P zeby kupil mleko modyfikowane bo sie balam czy ALa sie naje z piersi :rofl2: dotego podwedzilam ze szpitala 4butelki z gotowym mlekiem :-D ale to kazda mama robila jak mieszkaly poza Rzeszowem gdyby tak w czasie powrotu dziecko zglodnialo !!
 
Hej, hej...
Dzisiaj nocka już lepsza, tylko że jakoś zasnąć nie mogłam no i rano o 9.30 sie obudziłam:szok:
Wczoraj u lekarza wsio ok... mam 1,5cm rozwarcia, ale mówił żeby sie nie martwić, morfologie oki, tylko waga mi skoczyła o 4kg:crazy::szok: a w zesłym miesiącutylko1kg i gin sie pytał czy czasami za dużo nie pije bo może wody nabieram... za 3tyg wizyta i usg a za tydzień idziemy na ktg...
Dzisiaj załatwiłam pediatre i rodzinnego dlamałego i dla mnie (bo przecież nie będe do siebie jeździć 40km w jedną str na szczepienia)...w przyszłym tyg porządki (mycie szfek dla małego i pranie) w następny weekend ostatnie zakupy i pakowanie torby do szpitala, potem powypełniam papiery o macieżyńskie i becikowe żebym po porodzie nie musiała jeździć i będe spokojnie czekać... Wogóle zastanawiamy sie nad cywilnym żeby mój M. mógł sam wsio załatwiać a ja z małym żebym siedziała...

O pogrubienie czcionki to może spróbujcie "alt"i "b" ja zawsze tak włączam... A winnych programach działaja wam pogrubienia itp?
 
reklama
polna_N a jakie kupiliście wtedy to mleko?? Bo my kupiliśmy NAN1 bo podobno tylko nieliczne dzieci mają na nie uczulenie.. No i ja nie narzekam bo mały nie ma żadnego uczulenia (odpukać), tylko tyle że ono jest dla mnie niedobre w smaku. Ale maly je pije bez zastrzeżeń.
 
Do góry