reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Galarecia wedlug mnie kazde mleko w proszku ma paskudny smak ale Ala chetnie pila :laugh2: napoczatku kupilam Jej Humane,kosztowala 11zl wiec nie duzo !! i pila Ja do 3 miesiaca ale strasznie ulewala wiec zmienilismy na Enfamil AR -kosztowal prawie 30 zl wiec miesiecznie 90 zl szlo na mleko :sorry2:

Kasia dobry pomysl z tymi dokumentami :tak:tylko chyba ten papierek o dochodach z poprzedniego roku jest wazny miesiac do becikowego-chyba ze teraz cos sie pozmienialo !!:sorry2:

mamamartynki u mnie Ala jak byla w wieku Twojej cory to wcinala strasznie rosol domowy :tak: a dajesz Jej poraz pierwszy ? albo poprostu dotego upalu nie chce jesc !!
 
wracając do karmienia... moja Paulinka zna tylko smak mleka mamusiowego:-p i bardzo sie z tego ciesze, nie kupowałam mleka modyfikowanego, a na poczatku nawet butelki w domu nie miałam:-p 1 butelke dostałam razem z laktatorem... i mała bez problemu ciagnie mleczko z butelki... ale do tej pory chyba tylko 4 razy:tak: ale dla mnie wygodniej i łatwiej jest karmic mała cycem i naprawde karmienie stało sie przyjemnoscia:-D przez 1 miesiac cierpiałam niemiłosiernie przy przystawianiu, ale to trzeba przetrwać... ;-) ja jestem zdania, ze jak sie chce bardzo karmic to sie bedzie karmic cycem, bo to siedzi w głowie. Oczywiscie nie potepiam mam, które podają modyfikowane, bo to rozumiem. Ale mi z racji wygody i oszczedności tak lepiej:-)
Jak musze nakarmic mała w miejscu publicznym to zasłaniam sie pieluszka i nic nie widac..., przesypia ładnie noce... z reguły tylko 1 karmienie jest;-) wiec nie mam na co narzekać..., czasem tylko nie chce sie trzymac na rekach tyvh 6 kg:-p
 
Mamamartynki ja tez Lenki nir przebieram.. idzie spac w tym czym biega po mieszkaniu:tak:
Co do tego mleczka to my na poczatku dawalismy Lenie Nan 1 ale po kilku butlach zrezygnowalismyz niego, bo leni miala straszne zapracie.. kupilismy Bebiko i do teraz na nim jedziemy:tak:w maire tanie i dobre wiec jest ok..
a co do karmienia to ja bardzo chcialam karmic ale nie dalo rady.. tak zostalam pogryziona przez moja core, ze nawet polozna byla zdziwiona.. potem juz sama przestalam, bo dlka mnie to byl taki bol, ze szok a i Leni sie denerwowala jak ja beczlaam z bolu karmiac ja:-:)-( jak pojawial sie na tych rananch ropa to stiwerdzialam, ze nie bede malej karmic..
 
Asiowo wow to strasznie duzo wazy Paulnika:szok: u mnie Ala majac 4 miesiace wazyla 6 kg , ale potem waga szla bardzo szybiutko w gore i od 3 miesiecy stoii na 11 kg :-)

mi sie Ala wlasnie obudzila :happy: i mi pokazuje paluszkiem ,,tyty,, bo nie chce Jej wyciagnac z lozeczka :-D

Basia a My za namowa Oliwki jestesmy na Nesttle -waniliowe ,probowalismy tez z miodem i tez chetnie pila :happy:
 
Ostatnia edycja:
oooo Polna to tu mi dałaś do myślenia... Jak byłam po druczki o becikowe to nic mi nie mówiła babka... Ale zadzwonie i sie dowiem i jak coś to pojade do US jak będe jechać rejestrować małego...

A tak wogóle to dostaje któraś z was rodzinne (te 48zł) bo zastanawiam sie czy jest możliwośc żeby przesyłali na konto... Bo znowu te dojazdy... będe jeździć tyle km wydawać 20zł na bilety żeby wziąźć 48zł... troche bezsens... tym bardziej że musiałabym małego zabierać ze sobą a to cały dzień poza domem...

Asiowo ty dostawałaś ten zasiłek rehabilitacyjny o ile dobrze pamiętam... A dostałaś jakieś zaświadczenie wcześniej że został przyznany? bo ja wypełniłam wszystkie papiery podrzuciłam do księgowej i miała to do końca załatwić ale martwie sie czy załatwiła, a tłuc sie do niej przez całe miasto nie mam sił... ja to zawsze jak czegoś sama nie załatwie to potem chodze i mysle czy ktoś mi to załatwił tak jak powinien :sorry2::zawstydzona/y:

Oleńka oj ja też cie podziwiam że chces iść na studia... tym bardziej że piersią karmić chcesz... Ja może w następnym roku, jak zostane na wychowawczym to sie wybiore na jakieś ale teraz napewno nie...

Famme moj mały w sylwestra będzie miał jakieś 3miesi myśleliśmy żeby zostawić go moim rodzicą (napewno by sie cieszyli bo jak przyjadą w październiku na 3tyg to potem dopiero na święta) ale teraz jakoś tak coraz bardziej sie wacham...

Ja też planuje karmić piersią, mam nadzieje że modyfikowanego mały nie zasmakuje przed ukończeniem 1roczku, później to zobaczymy...

Ide poleżeć bo mały mi sie bulwersuje :rofl2:
 
reklama
Nie wiecie moze co u Miski ?? :sorry2:
wsumie mam do Niej numer tel ale nie wiem czy mam pisac bo moze z ktoras z Was sie kontaktowala ? !!
 
Do góry