reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ale macie nadrukowane....do mnie wlasnie moja chrzesniaczka przyjechala wiec tylko wpadlam na chwile poczytac, zeby pozniej za duzo nie bylo....buziole dla wszystkich:)
 
reklama
Hej Kochane!
Cos jest nie tak z moim netem ;/ A dzisiaj wchodzę a tu tyyyyyle stron :) Jak mała nowelka :)

Aniula umówiłam się na to skierowanie na 2.09, to już wkrótce. Najbardziej mnie wkurzyło to, że uznał, że jest za wcześnie. A przecież czasami są potrzebne dodatkowe witaminy, minerały, inne leki..No, ale tu niestety tak jest.
Chyba oszczędzają, żeby w razie czego "na darmo" badań nie robić :/
Pytałaś wcześniej o pracę-będe pracować narazie, bo nic mi nie dolega za bardzo i ogólnie dobrze się czuję. Dźwiganie jest u mnie w pracy, ale po 1. zawsze pracujemy w 2 lub 3 osoby, więc mogę tego unikać (i robię to), a po 2. ostatnio jeżdżę na wózkach widłowych, więc nie muszę nic podnosić no i praca dużo lżejsza. Jak będę miała potwierdzenie od lekarza to i tak mi pewnie zmienią miejsce pracy, bo ciężarne nie mogą pracować w niektórych miejscach w tej firmie, ze względu właśnie na dźwiganie.
Chociaż czasami, jak nie mają nigdzie miejsca, to płacą normalnie, ale nie przychodzi się do pracy :)

Madzik tutaj nie ma laboratorium przy przychodni, jest dopiero w szpitalu. A szpital, jakby tego było mało jest w następnym miasteczku...Ale na szczęście to jest 15 min pociągiem, czy autobusem, więc tragedii nie ma.

Polna Zdrówka życzę! :)

Wykończona jestem. Całe szczęście, że jutro i pojutrze wolne! Będę chyba spała całymi dniami, bo ostatnio całkiem nieprzytomna chodzę...Śpię, ile wlezie, a dalej jestem śpiąca.. :p
 
eh... widze że jak ja mam wene to tu pustki :-(

Nadiha uważaj na siebie kochaniutka... ja też sie świetnie czułam, chciałam pracować do maja... miałam ciąże stwierdzoną w 8tyg ale lekarz nie zrobił usg tylko standardowe badanie, miesiąc później poszłam do innego bo tamten jakis dziwny mi sie wydał bo jak mu powiedziałam że boli mnie brzuch to nospe kazał brać (jest ordynatorem) i boleśnie badał a u innego okazało sie że mimo to że sie świetnie czuje to musze iść na chorobowe bo miałam oddzielenie błon... i przez to że na początku nie miałam usg mogły być komplikacje, no a przez te pierwsze tyg to sie dużo nadźwigałam... (skrzynki z piwem, kupiliśmy meble i targaliśmy je na 2piętro)

A wogóle słyszałyście jak ma być od przyszłego roku z becikowym? Będą je dostawały kobiety które od 2miesiąca ciąży regularnie będą sie badać... Mamy wyż demograficzny i już myślą co tu zrobić... w sumie to może i dobrze bo te rodziny patologiczne gdzie dziecko robi sie po to żeby dostać 1000zł na wino przestaną sie mnożyć, i będzie może mniej dzieci cierpieć... ale z drugiej str jeżeli kobieta bedzie miałanormalnie okres przez pierwsze miesiące ciąży iżadnych objawów to troche nie fajnie...
 
reklama
Do góry