reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny Wy ocipiałyście-przez 3 dni nawaliłyście 30 stron:szok: Jak ja mam to teraz przeczytać???Szalone:-p Jak coś mi się uda doczytać i sie zorientuję co u Was to wtedy odpiszę:-p
Netgirl a co to za awans???
 
reklama
Dobry wieczor... o dzis pustki jakies i brak tematow:-)heh czasem jestescie szalone:-D

Heh a ja jakos dzis zabiegana i tak o nie moglam posiedziec z wami.... wogole martwie sie caly czas o mojego Adasia niby jest w delegacji a i tak co chwile przeklada termin przyjazdu juz cos zaczelo mi sie nie podobac... bo ile mozna...:wściekła/y:Jeszcze te jego obietnice ze pojdzie ze mna na USG ze wyjedziemy na weekend :wściekła/y:ahhha a nadzieja matka glupich:wściekła/y:plakac mi sie chce:wściekła/y:Czemu ci mezczyzni niby odpowiedzialni a jednak dranie:wściekła/y:I tak o sama musze wszedzie byc:wściekła/y:Szkoda slow:-(

Zycze wam dobrej nocy:-)o jutra jakos:-)
 
Netgirl no to gratuluję:tak: Nie było mnie,bo tak-w długi weekend zaglądałam tylko na chwilkę,bo w końcu miałam męża w domu i od bardzo dawna nie mieliśmy razem wolnego nawet przez 2 dni,więc musieliśmy nacieszyć się sobą:tak: A później od wtorku mieliśmy troszkę latania...a później z kolei pokłuciliśmy się i nie miałam na nic siły ani ochoty...To chyba tyle...A czemu ja dalej nie mam dostępu na zamknięty?Nie chcecie mnie:zawstydzona/y::-p
 
AA SNOOPY - no wreszcie zobaczyłam jak wyglądasz :-) inaczej sobie Ciebie wyobrażałam po tej miniaturce zdjęcia co miałaś :-p ...masz ? :-p a tu taka szalona babeczka widzę i zajebiste masz zęby :-p no a Ala to prawdziwa ziomalka już jest :-)
Hmm o co chodzi z tymi zebami bo nie jarze???:-D:-D zdjecie z miniaturki bylo w stoju wyjsciowym:-D a na nk mam normalne;-) Lusiek to dzisiaj popisowki strzelala u mojej kumpeli, Edyta sie porodu bala ale przestraszyla sie tego jak dziecko potrafi zmanipulowac matke:-) i strach przed porodem chyba jej minol:-D

asiowo to juz 6 kg!! :-D u mnie dopiero 5200 i mierzy mala 63 cm , a wasze jak?
ups... moja Lulka wazy juz pewnie ponad 8kg:zawstydzona/y: ale tego dokladnie dowiem sie za tydzien bo mamy szczepienie i badanie:-D jak ostatnio bylysmy to mala wazyla ponad 6kg:-D

hehe dzisiaj mialam cudny dzionek corunia tak sie do mnie usmiechala ze myslalam ze nie wyrobie, co na nia spojrzalam to ona dziaslakami swiecila:-D a jakie baki smierdzace nawalala:laugh2::laugh2::laugh2: i misia juz za raczke ladnie trzyma:rofl2: same cudne postepy:-p
 
Cześć Dziewczynki.
U mnie wszystko wróciło do normyjak na razie.
Wczoraj bylismy z Mareczkiem na tym zabiegu peczyszczającym kanaliki. Podobno bardzo dużo ropy było. Dostaliśmy antybiotyk w kropelkach i za 5-7 dni9 na kontrolę.
Dzisiaj w nocy Mareczek budził mi się dwa razy, a ja już do jednego się przyzwyczaiłam.
Snoopy Nie rozmawiałam z mamą, bo nim zdążyłam cokolwiek powiedzieć S juz mówił do mnie kochanie i inaczej się zachowywał.
Z pewnoscią je śli jeszcze raz będzie taka sytuacja to wpierw zapytam się mamy co ona na to, a póżniej porozmawiam z S.
 
Hej Kobietki!
Jak mija poranek? Tutaj jak zwykle pogoda do 4 liter. Przeszłabym sie kawałek jak mam wolne, ale nic się nie zapowiada na poprawę, wręcz przeciwnie-zbiera się na deszcz! :(
Znowu będę cały dzień chodziła nieprzytomna.
A tyle mam planów, że chyba mi dnia nie starczy ;P

Kasia to straszne,że sie takie rzeczy w ogóle dzieją! I jak ja mam być spokojna? Tych lekarzy stąd to na księżyc! Ja nawet nie miałam standardowego badania! Nic-po prostu wywiad i kilka "dobrych rad"-banały, które każdy zna! Juz jest 8 tygodni od ostatniej miesiączki i wg mnie powinnam być już dawno pod kontrolą lekarza!
Mam nadzieję, że nic się dzieje i dzidzia rośnie zdrowo! Staram się dbać o siebie najlepiej jak potrafię :)

Madzia nie denerwuj się na zapas! Jak wróci,porozmawiaj z nim spokojnie. Wiesz, czasami praca jest jaka jest i nikogo nie obchodzi prywatne życie pracownika!

Snoopy 8 kg? :szok: No to masz pannice! :)
 
Co do muzyki to ja w ciazy sluchalam HH (zreszta dlaej to lubie:-D) i Lenka jak tylko wlaczamy muzyke to rusza reka jak na koncertach HH:-D:-D:-Dwiecie jak to wyglada:-) Adam sie smieje, ze teraz moze ja zabierac na koncerty:-) a i oprocz takiej to uwielbia piosenki dla dzieci typu "jada misie", "My jestesmy Karsonludki"(wtedy pokazuje wszytsko jak w piosence leci:-D) itp piosenki:-)
 
reklama
melduje sie po sniadaniu

mialam sprzatac ale jakos weny brak no moglam sie podstawic jak okna mylyscie przynajmniej jedno by bylo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry