reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a zreszta taka dyskusja sie z tego rozwinela, ale juz chyba wszystkie wiemy jak to wyglada prawnie a jak kto zadecyduje to juz sprawa bardzo osobista i delikatna. I nie jest to łatwa decyzja z tym nazwiskiem, zalezy od ukladow z ojcem jak pisala femme. Ale to zawsze mozna zmienic. W pierwszych latach zycia to nazwisko chyba nie ma takiego znaczenia dla samego dziecka. A najwazniejsze czy tatus uznal Malenstwo. DLa mnie to nie jest jakas sprawa honorowa czy cos..to dziecko i tak i siak jest moje, ale tak samo i jego. Nie musze podpisywac corezki swoim nazwiskiem, zeby wszyscy o tym wiedzieli. Nie myslalam pod tym katem o nadaniu nazwiska, tylko o roznych konsekwencjach prawnych czy moze pozniej w starczych latach dziecka obyczajowych. Ale chyba nie musze tak daleko wybiegac do przodu.
=========================
Mowia, ze kobieta jest tak przytsosowana idealnie do roli matki..to czemu te plecy tak bola i juz nie daja rady?:confused:
 
reklama
No właśnie coś tam było że jak dziecko ma 13 lat to może sobie samo zadecydować o nazwisku :-) ale prawne sprawy są większym problemem ... najlepiej to jest się dogadać z ojcem i tyle :-) ... ale nie z każdym się da ;/ ale mniejsza już z tym tematem ;-)

MADZIA - aha :-) a w tym roku już 18 >? czy dopiero w przyszłym ? :-)
 
aha :-) to już będziesz mogła sobie popić na 18 :-) ja moją ostro wspominam... huhu :-) zastanawiam się co na sylwestra będę robić ;> bo też już będę mogła wypić ale nie wiem czy będę chciała sobie trochę odbić i w końcu poimprezować czy 1 sylwestra z malutką spędzić ... no ale jeszcze czas :-) :-):-)
 
Femme fatal ja ogolnie nie pije alkoholu:-)Wiec na trzezwo 18 a pozatym bede miala juz mala wiec to i tak zmienia wszystko:-)W koncu dziecko najwazniejsze:-)A co do sylwestra to moj bedzie w domku razem z mala bo bedzie miala kilka dni :-)
 
No z tym sylwestrem to u Ciebie inna sprawa bo mała tycia będzie to też bym nie zostawiła ;-) ale 18 bez alkoholu ?! hehe no nie tego nie rozumiem :-p ale co kto lubi :-)

Dobra Kuba wrócił więc uciekam :-)
 
Femme fatal kiedys sie tak upilam ze teraz wole wogole nie tykac alkoholu i smiac sie z innych na drugi dzien ze maja kaca:-Dto jest lepsza zabawa:-DPapa milego popoludnia:-)
 
dziewczyny zwolnijcie kochane.....ja tu tylkoo wpadam zeby troche poczytac bo pozniej naraz to nadrobic nie idzie. wy tu sobie gadu gadu a ja wlasnie doszlam do wniosku z mama ze pojde na studia zaocznie. tylko nie wiem jakie, wlasnie mam rozpiske i nie wiem na co chce isc...
 
reklama
oleńka hej, co do studiow zycze powodzonka. Napisz na co sie zdeycdowalas!! Ja przerwalam studia, ale to byl dop 1 semestr. Mam termin na koniec wrzesnia i balam sie ze nie dam rady...szkoda mi troszke tego roku, ale nawet nie mialabym z kim zostawic Malenstwa. Ale napewno jesli jest mozliwosc to warto kontynuowac nauke, wiec 3mam kciuki i zycze wytrwalosci!! ;-)

Ja koncze na dzisiaj to klikanie. Ide troche rozprostowac kosci na powitrzu, starsznie mnie bola plecy. Napewno jutro zajrze i przeiwne kilka stron.
Widze, ze musze sie przyzwyczaic do waszego tempa hehe ;-)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry