reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny jaka dyskusja:tak: My jak bylismyw urzedzie (nie jestesmy malzenstwem jak wiecie) to tez pytali sie czy Adam uznaje mala i czy dajemy nazwisko ojca. potem przyszedl jakis gosciu przeczytal nam jakas formulke i Adas musial podpisac to, ze uznaje Lene:tak:tak to u nas wygladalo:-)

A my wrcoilismy z dworu, Lena wykapana i juz spi..:-)uwielbiam wieczory.. i podziwiam samotne mamy - ja mam juz dosc..a tu jeszcze miesiac:szok:
 
reklama
Też weszłam bo Kuba poszedł do kumpla kase odzyskać :-)

Co do samotnych to ja podziwiam ... facet potrzebny :-p nie ma ideałów ale dobrze jak jest :-p ważne żeby nie był dupkiem ...
co do tego że oni mówią że nie są gotowi to zgadzam się... śmieszni są chyba ... oni nie są ?! to my nosimy to dziecko nam się pojawiają rozstępy często tracimy sylwetkę musimy wydorośleć itp. itd. i nikogo nie obchodzi że "nie jesteśmy gotowe" oni mają być przy nas i nas wspierać i kochać swoje maleństwo ... no faktycznie wyczyn :| skoro doszło do poczęcia to znaczy że się kochali i chcieli być z sobą ( przynajmniej ja mam takie podejście i nie wskakuje 1 lepszemu do łóżka) no to w czym problem ? ... nie mogę słuchać tego że "facet nie był gotowy..."

Ja tam lubię sobie wypić ;-)(na imprezie żeby nie było że jakaś alkoholiczka :-p ) ale wódkę :-p najlepiej drinki jakieś pyszne za piwem nie przepadam :-p
... a jeszcze lubie likiery jakieś czekoladowe albo toffi ...mmmmm :-) ale to 2 max 3 kieliszki które i tak sączę dla smaku tylko przez godzinę :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe ja to całymi dniami tu :-p tylko jak Kuba wraca to muszę wyjść bo krzyczy :-p ... no zobaczymy jak to później będzie mam nadzieje że moja też będzie taka grzeczniutka :-p a znając życie nie będzie :-p

No właśnie Galarecia, Angel i Mika urodziły i cisza :-p a ja zawsze taka ciekawa jestem jak te ich maluchy się zmieniają by mogły wpaść i wkleić jakieś foty :-)
No właśnie masz może snoopy w znajomych na nk ? bo chciałam jej niunie zobaczyć a nie wiem jak ją znaleźć bo nawet nie wiem jak ma na imie :-p
 
hoho kto się pokazał :-) hello SNOOPY :-) a dobrze kopens w dupe dla J i bierz się za marynarza :-D:-) 3maj się maleńka ;-)(jak Cię na nk znaleźć bo ciekawa jestem jak mała wygląda ! ;-))
Anna Błaszczak goworowo:rofl2:
i co do pytan to mam zywa, firanke i jeszcze kogos ale wylecialo mi z glowy kogo:zawstydzona/y:


skad takie pytanie? no wlasciwie to nie myslalam o alimentach do tej pory bo mam nadzieje ze ulozy mi sie z Nim w koncu a jak arazie zyjemy w dobrych przyjacielskich stosunkach i zalezy mu na dziecku, tylko wiecie niektorzy naciskaja i radza zeby podawac o alim. wlasnie jesli chodiz o jakas rente czy cos Ci niektorzy to starszyzna rozdzinna i przyjaciele czyli MAMA i kolezanki.Eh..ale naarzie umowilam sie z Nim na dobrowolne placenie pienazkow i nie zakladam z gory ze cos sie tfu tfu wydarzy. Wiec chyba narazie odpuszcze. Poczekam az sie sytuacja miedzy nami wyklaruje- jak myslicie?
To nie on mnie zostawil tylko ja jego:sorry2: hehe a teraz dostaje beznadziejne smsy:baffled: ale w dupie go mam i zyje dalej;-) dzis mnie sadem straszyl:-D:-D
a takie umawianie sie nic nie daje ja sie umowilam z nim ze bedzie mi placil i jakos kaski nie widze a mala juz 3 miesiace ma!!:wściekła/y: ide do sadu i bede miala pewnosc ze mala bedzie chodzila ubrana i zadbana:laugh2:

bylysmy dzisiaj na bioderkach, myslalam ze pozabijm tych debili!!!:wściekła/y: ludzie czekali a ci godzine pozniej przyszli bo im sie wczesniej nie chcialo!!! taki placz byl na korytarzu ze szok!!:szok::szok: i za miesiac znowu jak bedzie tak samo to nie wiem co zrobie....:angry:
 
snoopy ja i tak nie moge cie znalesc:-(heh a takze jestem ciakwa jak wyglada twoja pociecha


No snoopy wkoncu znalazlam:):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam deszczowo i jesiennie wczoraj wkoncu przyszly plyty z filmem i zdjeciami z naszego wesela a juz wieczorem byly pierwsze chetne osoby do ogladania dzis tez musialam wyciagnac malej kolczyki i przemyc uszy nie obylo sie bez placzu a co u was
ojej jak moja mala fajnie pokazuje jak sroczka kaszke gotowala
 
Ostatnia edycja:
Do góry