reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc dziewczyny!!!Nie pisalam nic bo strasznie sie tu ciezko odnaleźć!!Mam pytanie jak znalesc post który przeczytalam jako ostatni.?Np.Wczoraj czytalam i dzis nie moglam znalesc gdzie skonczyłam??Pomóżcie!!!
 
reklama
Witam z rana :tak: ale mialam udana noc , Ala wsumie spala grzecznie ale byly u Nas 3 burze w odstepie 15 minut :sorry2: 2 przeszly bokiem ale druga juz nie ,BOZIU ale sie balam ,nawet nosa nie wychylilam z spod koldry pomimio ze bylo mi goraco :-D:-D:rofl2: Ala oczywiscie nawet nie ruszyly grzmoty i blyskawice :nerd::-)
obudzila sie po 6 :dry: dzis tez moj P ma 22 urodziny ,ehhh wiecie ze ani razu nie spedzilismy Jego urodzin wspolnie :-(

Ona Mika ja bym nie faszerowala dziecka tym , potem jak skonczy sie lekarstwo nie dasz sobie z Alankiem rady :no: a co do laktatorow to niestety nie pomoge bo nie uzywalam i nie mialam ale jakos nie jestem przekonana do recznych ,lepiej chyba kupic elektryczny a potem i tak sie przyda napewno na nastepne dzieci :confused:

Martula to zalezy , ale to Ci juz napisala netgirl !!

Karolina Twoja tesciowa miala wczoraj zawal ze tak wyskoczylas z tym ? :confused:
tylko sie nie obrazaj i nie unos duma ;-)
 
Ona mika... Co prawda nie znam sie na laktatorach ale ostatnio czytalam artykul w gazecie o tym my baby ten c ci oliwka podala ... i powiem ci ze ma swietna opinie.wiec chyba warto miec taki. no i jeszczez jak jest potrzebny.

polna n...wszystkiego naj... dla twojego meza.


Dzis wogole jakies swieto niby wolne od pracy:/ heh a ja sama w domku wszyscy pracuja albo gdzies wyjechali(sisi) no i tak kolejny dzien gnebienia was:) A u mnie chyba padalo ale to przespalam i sie nawet nie ruszylam w nocy bo cala rano zdretwiala bylam:) heh do pzoneij
 
witam mamusie;-)
Ja wczoraj miałam swietna impreze...:-)
Małą zawiezlismy o 17 do znajomych, o 18 juz chciała jesc wiec dali jej mleczko, które odciągnełam... i pozniej przebudziła sie przed 21 i musiała jechac..., a ze było hyz tak pozno to juz ja wziełam, nakarmiłam u rodzicow i wziełam na chwilke do knajpy, rodzina podziwiała a ona zasneła:-D pojechalismy do domu o 22 i nawet ja nie ruszyło - spała do 3 w nocy w dziennych ubrankach...:tak:o 3 karmienie i po pół godz znów spała do 6:tak: wziełam ja do siebie, bo straszna burza była z gradem o srednicy 3 cm..., waliło prosto w okna, wichura niesamowita..., ale mała oczywiscie przy mnie znów zasneła:-D i wogole sie ciesze, bo pobyłam troszke z mężem i nawet potanczylismy, tak na pozegnanie super:tak: ale oczywiscie przez cała impreze myslałam o mojej córeczce..., ale ona jest naprawde grzecznym dzieckiem, oby tak dalej, bo co pochwale, to potem daje mi w kość:-p

Ona_Mika... to spróbuj recznie... mi to lepiej szlo samej niz przy użyciu laktatora...:-p
 
no to jak tak to probuj nowy laktator przy czym ja np czasem to po prostu recznie sciagalam pokarm, bo jak to okreslilas "cyc"ciezki to po prostu rekami nad miseczka "ugniatac" i jak fontanna strumien leci az moj maz duze oczy robi bo to jak fontanna serio z 5-6 strumieni.
skąd ja to znam... i wtedy tylko mówię mężowi, że "Krówkę trzeba wydoić":-)
 
Dzień dobry :)

Dziękuję za miłe przyjęcie do swojego grona;-)
Szczerze powiedziawszy, to nie wiem czy będę na bierząco z tym co u Was, bo widzę,
że nieźle pędzicie do przodu - co w sumie mnie cieszy, bo coś tu się dzieje, a fajnie jest
mieć miejsce gdzie można porozmawiać z młodymi mamami :D

Wątki młodych mam są na wielu forach dzieciowych, ale raczej nie cieszą się dużą popularnością - tutaj widzę, że jest inaczej - fajnie. Obiecuję, że postaram się regularnie zaglądać do Was :D o ile nie będziecie miały mnie dość, bo ja jestem z natury straszna gaduła:wściekła/y:

Hmm ... co o mnie ?

Ano, mam 22 lata i super córeczkę - no wiadomo, dziecko hehe ... każde jest IDEALNE :) Wiki jest kapryśna czasami, ma swoje humorki, ale kocham Ją za to, że jest, że jest moja :) Sama Ją wychowuję, Pan Ojciec ... a .. szkoda gadać, ale jest dobrze tak jak jest - nie żałuję !

Mała od września rusza do przedszkola - z czego się bardzo cieszy, ja również, bo troszkę pewnie odsapnę, pracuję na same nocki od pon. do piątki i niedziele również więc mam co robić hehe, ale kocham pracę :p w domu na tyłku usiedzieć nie mogę, nie potrafię ! :)

ps. gdzie wklejacie zdjęcia dzieciaczków? macie jakiś osobny wątek?

Muszę się tutaj rozejrzeć i zapoznać ze wszystkim :)

póki co pozdrawiam cieplutko!

ps. nie wiem jak suwaczek wkleić, nie wiem gdzie, znaleźć tej rubryczki z podpisem nie mogę:crazy:
 
Karolina Twoja tesciowa miala wczoraj zawal ze tak wyskoczylas z tym ? :confused:
tylko sie nie obrazaj i nie unos duma ;-)[/quote]

Przedwczoraj, a co?
 
reklama
Do góry