reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej Dziewczyny!

Miska, Angel, Koszmar, Mika, Galarecia-GRATULUJE!
Mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam :) Śliczne dzidzie!

Nie wiem w ogóle, czy mnie jeszcze pamiętacie!
Dawno mnie tu nie było i nic nie pisałam, bo stwierdziłam, że za bardzo się nakręcam. Tak więc odpuściłam zupełnie. Na wrzesień zaplanowałam sobie zrobienie wszystkich badań,żeby się upewnić, czy jest ok.
"Przytulanki" traktowałam tylko i wyłącznie jak przyjemność, nie mierzyłam temp, nie sprawdzałam dni płodnych. Byłam nawet pewna, że nie utrafiliśmy w żaden.
Nadszedł czas na @, a tu nic...jeden, drugi, trzeci dzień spóźnienia. Nic poza tym, żadnych objawów konkretnych. Czułam, że @ "wisi w powietrzu". Jeszcze na dodatek złapało mnie solidne przeziębienie, to miałam wytłumaczenie spóźnienia.
Ale w końcu, po 5 dniach bez @ zrobiłam test...wyszły 2 krechy!!
Na poniedziałek udało mi się w końcu zarejestrować do lekarza.
Mam nadzieję, że wszstko będzie OK :)

Tak chciałam Wam się tylko pochwalić :)
Miłego popołudnia, buziaki!

 
Ostatnia edycja:
Witam laski, takze nowe mamusie, kurcze jakos nie mam weny do pisania, jeszcze ta pogoda dobijajaca, mogloby sie w koncu ochlodzic, na dodatek cos od srody mnie brzuszek pobolewa
 
Hej dziewczynki:-)
ja wlasnie wrocilam od tesciowej:tak:
Polna biedne te nasze Eurosierotki:-D:-D:-Dalez oni wymyslala.. ku... niech dadza dobre wynagordzenie w naszym karju to nie bedzie Eurosieot..
a co do szczepienia to brak mi slow.. mi tez sie wydaje, ze szczpienie moze zrobic pielegniarka.. ale coz.. widac nie chcilo im sie.. szkoda, bo mialaby to juz za soba a tak do wtorku musze czekac..
no i wszytskiego naj dla meza:-)My tez teraz spedzalismy osobno urodzinki mojego A..:-(
Nadiha ja Cie pamietam:-)no i gratuluje dwoch wspanialych kreseczek:-) zycze spokojnych 9 miesiecy i aktywnego udzielania sie w watku:-D:-p
Aniula23 my mamy tzw watek zamkniety i tam wklejamy nasze fotki..
 
Nadiha ogromniaste gratulacje ! wiesz ... z tego co czytam i obserwuję, to często jest właśnie tak, że gdy człowiek sobie "odpuści", nie myśli i takie tam, to wszystko się zaczyna układać hehe :) także super, że Wam się udało ! raz jeszcze gratuluję :) wspaniała wiadomość !!

baska201 no tak właśnie myślałam :) córę swoją chciałam pokazać i dlatego pytam o te zdjęcia, gdzie wklejać hehe :)

Ja uciekam już na dzisiaj, do pracy się powoli zbieram, nie chcę ale muszę ;)

Miłego wieczoru Wam życzę i do napisania jutro:rofl2::rofl2:
 
Baska miło, ze pamiętasz :) Dziękuję! Mam nadzieję, że spokojnie minie te 9 miesięcy i oczywiście będę aktywna, już Was nie zostawię tak z dnia na dzień bez słowa :)

Aniulka Tobie również dziękuję :)
Tak, to musi być prawda! Zbyt duże chęci to chyba najskuteczniejsza antykoncepcja ;P Tylko z drugiej strony, niełatwo siebie samą oszukać!
Współczuje,że musisz lecieć do pracy. Ja mam dzisiaj na szczęście wolne i leniu****e cały dzień :) A co! ;) Miłej pracki życzę w takim razie!
 
Dobrywieczor Kobitki :tak:

Basia
ja tez dzis bylam u tesciow :-) babcia Jania nakupowala Ali cala reklamowke spinek :-D ale przez ten upal i zaduch strasznie marudzila :no: ja nie wiem jak Oni moga wytrzymac na 4 pietrze :sorry2: dziekuje za zyczenia ;-) P o moich ostatnio zapomnial :wściekła/y: ale tlumaczyl sie tym ze poprostu zapomnial !!

netgirl
sliczne zdjecia :tak: a Despi jaka juz duza jest i nie wiem jak inne ale ja uwazam ze jest podobna do tatusia :tak: a ile chcesz za ten obraz ? :-) bardzo mi sie podoba :tak:

Zywa
no no dawno Cie nie bylo :-p pewnie tez przybyly jakies zmarszczki ? :-D
 
Hellou ..

Wróciłam z pracy i zerkam co tu naskrobałyście :)

Nadiha naprawdę się cieszę z tego Twojego testu, z tych dwóch kreseczek ! kiedy masz wizytę u gina? a gdzie pracujesz? :)

ania_zywa pracuję w Ruchu, nadzielanie gazet i niestety jest tak, że gdy jest jakieś święto gdzie ma się wolne, to my mamy wolne, ale dzień przed świętem, w święto wieczorem, a dokładniej na noc idziemy do pracy, bo następnego dnia gazety muszą być przecież w kioskach, w sklepach :) Tak to u nas wygląda z tymi wolnymi.

netgirl ja również wierzę w to, że gdzieś tam i kiedyś tam znajdzie się TEN jedyny i ODPOWIEDZIALNY - bo to najważniejsze ... jakoś żyję, jakoś do przodu idę, bo muszę. Byłam teraz z kimś związana, 4 miesiące się spotykaliśmy, ale niestety, nie wyszło, serducho tęskni i boli, ale ... jakoś sobie radzę - muszę.

Ok, dość marudzenia, uciekam do wyrka :) dobranoc
 
reklama
ANiula ja jak wchodzilam na forum myslalam ze Jestes jakas nawiedzona ze o tej porze nie spisz :-):-D a Ty z pracy wrocilas ;-);-);-)

WITAM z rana ;-) dzis i jutro pewnie zastoj na forum :-D:-p

Ala budzila mi sie z placzem ,niby przykryta jest kocykiem(znaczy kocyk jest wlozony w poszewke) a i tak sie odkrywa !! teraz pootwieralam okna wdwoch pokojach zeby zrobil sie maly przeciag i weszlo troszke swiezego powietrza ale gdzie :crazy: na polu jest duszno i brak wiaterku !! !!
chodziaz wsumie powinnam sie cieszyc ze nie spotkalo Nas to samo co na slasku i w innych regionach Polski :no:
wiecie moze tak wczesniej nie zwracalam na to uwagi bo bylam gowniara i nie mialam wlasnej rodziny ale czy dawniej byly az takie huragany w Polsce ? :confused:
 
Do góry