reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasiu ja tego akurat nie zrobuilam ale pomyslalam ze na urodzinki mojego S cos takiego zrobie jako dodatek. napewno sie ucieszy....skoro masz to rozwarcie...hmm....nie trzeba odrazu sie kochac. femme ma racje-jakas kompiel, masarz, poprostu mily, wieczorek. napewno mu sie spodoba. a robisz to na co masz ochote:):):):):):) MINIKA ja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 4 tyg. jaki tydzien szybciej robilam test i juz wiedzialam ze bede miala dzidziusia, na poczatku patrze a tu tylko jedna kreska wiec dzwonie do mojego i mowie mu że nic niema! i moj S powiedzial "aha, no to chyba tak mialo być,ale z jednej strony to chcialbym miec malenstwo" i powiedzialam mu tez ze z jednej strony czulam sie troszke zawiedziona" dziwne nie.rozmowa byla krotka, bo w pracy byl, po minucie spojrzalam na test a tam pojawila sie druga jasna kreska...zrobilam jak najszybciej drugi i wyszlo tak samo. zamurowalo mnie, nie moglam w to uwierzyc ale cieszylam sie. moj S tak samo. jak spotkalismy sie plakalam , byl to szok zmieszany z radoscia:)a po czym domyslalam sie ze jestem w ciazy???te przeklete zawroty glowy, kilka razy dziennie i czeste siusianie:)
 
reklama
a ja sie własnie dowiedziałam, ze zostane ciocią :-):-):-):-)
ale sie ciesze ogromnie:-):-):-):-):-)
Mój brat z bratową w koncu ie doczekali:-D kilka lat są poslubie i mieli jakieś problemy... :tak::tak::tak:
jejku... ciesze sie, chocbym sama znów była w ciazy:-p ale cieszy mnie to tez, bo bedzie 2 wnuk i nasza Paulinka nie bedzie jedyną wnuczką i prawnuczką:-)
 
Gratulacje dla Brata Asiowo!
Co do moich objawów ciąży, to... brak miesiączki i... tyle! Naprawdę! Ani razu nie wymiotowałam, nie miałam żadnych zawrotów głowy, itp.
Gdyby nie rosnący brzuszek ok.6 miesiąca, to wcale nie odczuwałabym, że jest Dzidziuś! :-)



 
witam chciałabym się przyłączyć do rozmowy niestety dopiero niedawno odkryłam BB więc jeszcze tu raczkuje:-D ja też nie miałam żadnych objawów ciąży oprócz tego że nie miałam okresu. A swoją drogą jestem mamą prawie 7 miesięcznej Gabrysi:-)
 
Olenka wanna też odpada niestety chociaż mam taką ogromną ochote na wspólną kąpiel ale M. sie boi że Kacperka pognieciemy... Masaże to on ma co wieczór... a poza tym on niestety chodzi spać już o 18 więc świeczki nie dadzą pożądanego efektu... Ale tak myślałam że pogonie go spać od razu po pracy czyli tak ok 12... Przygotuje jakąś fajną kolacje... I obudze go tak ok 19-20 i sobie posiedzimy razem, bliziutko, poprzytulamy sie (ale tak na spokojnie)... wszystko na spontanie... przebierać sie nie będe bo żeby facet odbierał dziewczyne jako atrakcyjną to ona sama musi sie tak czuć a ja nie bardzo sie teraz tak czuje... więc nie chce być skrępowana...

Witam nowe mamusie...

Czyżby Koszmarek została na oddziale?
 
Hej dziewczyny mam info od koszmarka.. wczoraj mi przyslala esa ale mialam juz kompa wylaczonego - wybaczcie;-)
" Zostałam w szpitalu. Jednak to wody sie saczyly.. ehh no zobaczymy"
to tyle co wiem narazie
 
reklama
witam !!! wszyscy spia, a ja musze wstac bo jade do urzedu pracy, musze zalatwic papierkowe roboty:(mam nadzieje ze z KOSZMARKIEM wszystko bedzie dobrze:) no to kasiu faktyczni mozesz zrobic taka kolacje....
 
Do góry