reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Miska oki napisze ale wieczorekiem bo teraz ide z Ala na polko ;-) poczekasz ? :-)

Nadiha ja mam tak samo gdy slysze o jakies tragedi w tv ale My niestety nic na to nie poradzimy :no:
 
reklama
Miska zauważyłam,że lekarze właśnie radzą rzucać stopniowo. Bo mimo wszystko organizm jest przyzwyczajony i inaczej funkcjonuje.
Moja mama np po operacji tarczycy bardzo źle się czuła i jej w końcu lekarka kazała iść zapalić i dopiero jej się zaczęło poprawiać!
Teraz to faktycznie szkoda zaczynać na koniec-może dasz radę dotrwać :)
 
Polna zobacz, choćby na forum ile jest kobiet,które naprawdę pragną dziecka i czekają na niego latami!
A tutaj taka byle wywłoka wpadnie-nie dba o siebie, ani dziecko..urodzi to w najlepszym wypadku podrzuci gdzieś, a w najgorszym skatuje! To mi się w głowie nie mieści zupełnie! Gdzie na tym świecie jest sprawiedliwość!? :wściekła/y:
 
:happy2: Udało mi się fotkę dodać :happy:

Asiowo 3maj się Kobitko! :happy:


Opuszczam Was dziewczynki narazie,może wieczorkiem wpadnę.


Życzę Wam udanego popołudnia! :-)
 
Boże dziewczyny:-)ale naplodzilyscie:-D

Ania trzymam kciuki za Hanie.. bidulka.. mam nadzieje, ze to nie ten ratrowirus:-(czemu takie maluszki musza tak cierpiec:no:

Nadiha trzymam kicuki za testowanko.. tak jak pisza dziewczyny lepiej poczekac do daty @.. ja robila 3 dni po i odrazu wyskoczyly 2 grube krechy:-Dpamietam to jak dzis i pierwsze, co pomyslalam, ze bede miala corke:-D:tak:

Mika, A byl ze na ale jakby sie odezwal to by go z sali wypieprzyly:/ ahh ogolnie brak slow

Asiowo trzmaj sie kochana:-)trzymamy kciuki:tak:
 
Fajnie że rozumiecie mile zaskoczona jestem :-)
A co do alkoholu to nie nie nie a w życiu taka głupia to aż nie jestem :-p

Jakaś taka nijaka jestem nic mi się nie chcę ;/ powinnam się chyba z domu w końcu ruszyć :-p i zjeść coś dobrego :-p zjadłam budyń ale jednak to nie było to co miałam na myśli :-p
 
reklama
nie bylo mnie pare godzin a napisałyscie tyle ze ciezko nadrobić!;-) w końcu mogę odpoczac. pilnowalam siostrzenicy no i zrobilysmy sobie wafle.....pychota:-) teraz zmykam pod prysznic bo tatuś za godzine przyjedzie:happy2:
 
Do góry