reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ahoj::):-)

Przyszłam sie pochwalic ze w lipcu urodze syneczka:):tak::tak: Wyszlo ostatnio na usg:) Jest zdrowiutki na szczescie:)

Macie moze jakies linki do imion??:-) Kurcze zadne mi nie przychodzi do glowy:/:no: Moze jakbym poczytała to by mi sie jakies spodobało:)

Pozdrawiam:*
 
reklama
Hej, a ja według tego testu na 65% urodzę synka:-) kurcze jak ja bym juz chciala wiedziec co tak naprawde urodzę, ale cos czuje ze do porodu sie tego nie dowiem... dzidzia jest strasznie uparta i wstydkiwa...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ona_Mika co do tego testu co link wrzuciłas to nie jest taki na 100%. Bo wyszło mi z niego ze bedzie dziewczynka i to na ponad 70% a tydzien temu na usg okazalo sie ze jest chlopczyk:-D:tak: Więc nie ma co sie tym sugerowac za bardzo...

NIo i tak jak nie wiedziałam co bedzie to miałam peln imion na dzieczynki a na chlopczyka zadnego a tu teraz wyszlo ze chlopak... Moze od lipca jeszcze mi sie jakies imie spodoba:):);-):-)

Pozdrawiam:*:tak:
 
Ona_Mika co do tego testu co link wrzuciłas to nie jest taki na 100%. Bo wyszło mi z niego ze bedzie dziewczynka i to na ponad 70% a tydzien temu na usg okazalo sie ze jest chlopczyk:-D:tak: Więc nie ma co sie tym sugerowac za bardzo...

Wiadomo, że to tylko przesąd ludowy, ale bardzo zabawny i mnie się podoba;-). Poza tym nie ma co się sugerować USG:-p, jeszcze wszystko się może zdarzyć;-), po porodzie będzie wszystko jasne:tak::-).

Pozdrawiam i miłego wieczorku:tak:.
 
Jasne tylko jeszcze 3 miesiace w sumie i bedewiedziala na 1000% procent czy corcia czy synus:-):-):-), Ona_mika poczekaj jeszcze troszke za jakis misiac bedziesz biegala i szukala kolejnych spodni bo te ktore ostatnio kupilas juz beda za male:-):-):-) bynajmniej ja tak mialam, ale w sobote kupilam sobie 2 rozmiary wieksze wiec moze starcza mi do konca:-):-):-)
 
Hej dziewczyny :-D
Nie za bardzo jestem w temacie...ale moze na poczatek sie przedstawie: Mam na imię dominika i mieszkam w Szczyrku, mam 22 lata...i zastanawiam sie czy pasuje na ten watek :-) powiem jedno: gratuluje dzieciaczkow, ja jestem w polowie 19 tygodnia :-)
 
ania_zywa moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest usg niz jakis przesad ludowy ktory ktos sobie wymyslił, nio jest smieszny ale co w zwiazku z tym?! jedynie to ze gdy wychodzi np dzieczynka to mama robi sobie juz niepotrzebnie nadzieje chociaz zalezy tez od osoby jak kto do tego podchodzi. kazdy ma inne zdanie.;-)

Nio pyrtus raczej nie zniknie:-D:-p

Brandy gratuluje:-) i zycze 9 spokojnych miesiecy:happy:

Ona_mika co tam u Ciebie, jak sie czujesz? Znasz juz plec dzidziusia??:happy:
 
Dobry wieczór;-).

Ona_mika, a może pokażesz nam kochana swój brzuszek cio? Bardzo tęsknie za czasami, kiedy miałam taką ładną piłeczkę;-).

Brandy, gratuluję:tak:. Jesteśmy w podobnym wieku, wątek jest dla mam do 20 lat, ale my chyba też jesteśmy jeszcze młodymi mamami co:-p:-D .

Angel, nie denerwuj się;-). Chodziło o to, że to przesąd ludowy i nie trzeba go traktowac poważnie, nikt nie kazał Ci się sugerować wynikiem tego testu:tak:. A najważniejsze, że na USG wyszło że dzidzia zdrowa:tak:.
 
Cześć dziewczyny:)

Często zaglądałam na to forum i postanowiłam się pochwalić.. Mam 18 lat (17 jak zaszłam w ciąże). Chodzę do 2klasy tech i w szole jak się dowiedzieli to raczej wszyscy przyjeli to dobrze:) Rodzice moi i jego tez:) A oboje sie bardzo baliśmy jak to będzie.. Ludzie na ulicy i w moim miasteczku (jestem z pod Warszawy) dziwnie się na mnie parzą ale ja jestem szczęśliwa i niech sobie myślą co chcą.. Jeszcze nie wiadomo czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.. Ja chciałabym chłopca, mojemu narzeczonemu to wszystko jedno.. Jestem juz w 21tyg i maluszek rozwija się dobrze:) Często kopie:) Termin mam na 1sierpnia. Ale przczucie mi mówi że to będzie wcześniak..:)
 
reklama
Witaj Galarecia:-). Fajny masz nick:tak:;-):-).
Gratuluję zafasolkowania i szczęścia, ludźmi się nie przejmuj. Na mój temat też ludzie plotkowali, a teraz wiele osób znalazło się w podobnej sytuacji co ja i teraz im wstyd.. Ja też chciałam chłopca, czułam że urodzę Filipka, ale okazało się że mam królewnę Hanusię hehe:-D.
W szkole napewno potraktują Cię trochę ulgowo, w końcu jesteś w błogosławionym stanie;-):-).
Pozdrawiam.
 
Do góry