reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

angel501 płci jeszcze niestety nie znam. może (jak dzidzia się dobrze ułoży) to będzie wiadomo 8.04 bo idziemy z moim narzeczonym na USG:-) tuż przed ciążą miałam sen że urodziłam synka (no i pare dni później okazało się że jestem w ciąży). Szczerze mówiąc to bardzo chcę chłopaca ale jak będzie dziewczynka to będę ją kochać równie mocno. a u Ciebie już wiadomo płeć dzidzi??
 
reklama
Ona_mika zazdroszczę ci że nie robią ci się rozstępy. mi się trochę zrobiło ale zaczęłam stosować specjalny krem i już są mniejsze a nowe się nie pojawiają. ale te ktore już mam nie wyglądają ładnie na ciele. choc uważam że nawet jak nie masz z tym problemu to nie zaszkodziłoby jakbyś się smarowała,bo tak to póżniej po ciąży możesz mieć rozciągniętą i niezbyt ładną skórę.
 
ja stosuje Preparat przeciw rozstępom który zwiększa również elastyczność skóry. co prawda jak sie smaruję to masuje te miejsca i dokładnie wsmarowuje krem. nie robie żadnych peelingów ani nic takiego a poprawę widzę.
 
Galarecia tak u mnie juz wiadomo płec, bedzie chłopczyk:-) marzyła mi sie dziewczynka nio ale chlopczyka tez bede bardzo kochała:-) Zreszta ja przed usg podejrzewałam ze to bedzie chlopczyk. Bo straszne mi wlosy na brzuchu urosły a gdziesz czytała ze to na chlopczyka:) A w dodatku moja babcia miała 2 synów i córke (moja mame), moja mama miała 2 synów i mnie i wydaje mi sie ze ja tez tak beda miała. Bo historia lubi sie powtarzac jak widac:) Jak sie nazywa to co Ty stosujesz na rozstepy?

A mam takie pytanie, kurcze bo za bardzo nie wiem jak te rozstepy wygladaja. Mam na piersiach takie kreseczki (cos jak male blyskawice) Tylko ze one mi znikaja tzn raz sa raz ich nie ma. I nie wiem czy to moga byc te zorstepy? Czym najlepiej smarowac??
 
angel501 rozstępy to takie białe kreseczki wyczuwalne. jak przejedziesz ręką po ciele to w miejscu rozstępów będą dołki.no i te białe kreseczki. poprostu skóra się rozciąga i nie wszystko nadąża wiec te reszki które się nie rozciągają powodują takie dołki.. ja stosuje krem Perfecta Mama firmy dax cosmetics i za tubke ktora ma 150ml place ok 20-25zl.

no mi też rosną bardziej włosy na brzuchu.. więc pewnie też będzie chłopiec:happy:
 
halo dziewczyny, podczytuje was sobie tutaj od czasu do czasu i szczerze kibicuje
mam nadzieje ze nie macie mi za zle tego szpiega z krainy deszczowcow ;-)
moja ukochana kuzynka urodzila synka jak miala 19 lat i tak mnie naszlo zeby tu zajrzec

co do kremow na rozstepy to ja jednak proponuje smarowac sie ile wlezie i to od najwczesniejszych dni
mozliwe ze jak sie ma predyspozycje to cos moze wyskoczyc ale przy smarowaniu na pewno jesli juz musi to wyskoczy mniejsze
ona mika- co do kremow ujedrnaijacych to niestety wiekszosci nie mozna stosowac w ciazy poniewaz maja rozne skladniki ( np kofeine, bluszcz etc) ktore przenikaja do dzidziusia, sprawdz swoj
ja obie ciaze stosowalam mustele, rewelacyjna i baaardzo wydajna- praktycznie przez 6 miesiecy zeszla mi jedna duza butla :tak:
bardzo fajna jest tez oliwka penaten dla kobiet w ciazy

sciskam was wszystkie i trzymam kciuki za mile ciaze i szybkie porody :tak:
 
Za oknami śnieżek śnieży…
Cóż to, spójrz, zajączek bieży!

Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy?
Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie.
Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła.
Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy.
Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna”
Chcę Wam życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości.
Na „dyngusa” ciepłej wody Świętowania aż do środy.

Życzy Hania z mamą Żywą.
 
reklama
a ja wcale nie mam rozstepów, wczesniej mialam malutkie na piersiach ale juz zniknely:-):-):-) od kad pamietam zawsze uzywalam oliwki, teraz tylko troszke przytylam, ale poza tym jest ok. Najgorsze jest teraz podnoszenie sie... mam juz dosyc spory brzuchal i ciezko mi wykonywac niektore rzeczy... A tak wogole to Wesołego jajka!!!! :-):-):-)
 
Do góry