reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ania_zywa nick to moja ksywa z gim:-) a w szkole juz i tak traktuja mnie troche bardziej ulgowo, choc mam duze zaleglosci ktore musze nadrobic:baffled:

Ona_mika no brzusio ladny:-) tez juz mam taki spory:-)
 
reklama
Ona_mika, śliczny masz brzuszek:tak:. JA w 20 tygodniu byłam płaska jad deska hehe, miałam na uczelni egzaminy i miałam nadzieje, że zlitują się nade mną, jak zobaczą brzuch:-D, ale niestety nie było po mnie nic widać:-p. Za to później nagle zaczęłam tyć, brzuch miałam jak wieeeeeelki arbuz:-p:laugh2:.
 
ania_zywa ok juz sie nie denerwuje hehe masz racje najwazniejsze ze dzidzia zdrowiutka:):):tak::-)

Ona_mika mnie niestety też bola plecki i dzidzia tez nieźle kopie:):-) Ale z tego sie bardzo ciesze:):-)

Galarecia super ze nie bylo problemu z rodzicami, a ludzmi nie ma co sie przejmowac. Ja zaszłam w ciaze miesiac przed 17-stymi urodzinami i tez o mnie ludzi gadali, teraz juz jets dobrze. W kwietni ślub i w koncu bedziemy mieszkac razem:):-)A jak u Ciebie sytuacja z partnerem??

Mnie tez traktuja ulgowo i non stop pytaja jak sie czuje i ogolnie moge powiedziec ze w szkole jets dobrze:):):-)

P.S. Ona-mika masz racje postarajmy sie bardziej by ten watek nie zaginał w tlumie innych:) Moze wytrwamy razem do konca:):tak::tak:

Pozdrawiam:*:*:-)
 
angel501 co do sytuacji z partnerem to jest dobrze. na poczatku wiadomo, szok... ale pozniej juz sie bardzi cieszyl. i nadal sie cieszy:-) i wogole teraz to taki z niego dumny przyszly tatus:-) w walentynki byly zareczyny:-) w czerwcu planujemy slub cywilny:-) no a zamieszkmy razem pewnie jeszcze przed slubem.. a napewno zanim sie dzidzia urodzi:-) co prawda ciezkie warunki beda bo bedziemy narazie musieli sie gniezdzic w jednym malym pokoiku ale damy rade:-)

co do szkoly to w sumie i tak wiekszosc nauczycieli raczej jeszcze nie wie... albo udaje ze nie wie...

pozdrawiam:*
 
Galarecia nio to super ze z partnerem wszystko jak najlepiej:):tak: U mnie juz raczej wszystcy wiedza wychowawczyni musiala powiedziec reszcie bo gdyby czasem cos nei tak ze man na lekcji było to zeby wiedzieli co jest:-) oczywiscie niektorzy tez chyba udaja ze nie wiedza hihi:);-) Galarecia moze utwórz sobie suwaczek aby bylo widac w ktorym tyg ciazy jestes:)

buziaki
 
no moja wychowawczyni pytala sie czy ma mowic innym nauczycielom.. ale ja stwierdzilam ze nie ma potrzeby i ze sami sie dowiedza w swoim czasie. a jak zrobic ten suwaczek??
 
Mnie wych tez sie pytała, i powiedziałam zeby nic nie moiwła. Ale w koncu sie sami domyslili bo robila sie ze mnie kluseczka i brzuszek zaczal rosnac:)


Kliknij na moj suwaczek i otworzy Ci sie strona tam beda 4 kroki ktore bedziesz musiała wykonac po koleji (na szczescie wszystko dokladnie opisane) Gdy juz utworzysz suwaczek musisz skopiowac BBCode (ten pierwszy kod) skopiuj go w calosci, Wejdz na edycje swojego profilu i tam bedzie edytuj swoj podpis i tam wklej ten kod ze strony suwaczka.:) Jesli cos pogmatwałam lub Ci nie wyszlo to jest watek o tym jak zrobic suwaczek:) tem tez jest opisane jak to sie robi.

Powodzenia;-)
 
no ze mnie tez sie juz robi kluseczka i zaczyna byc widac pileczke:-) dlatego juz wszyscy w klasie zauwazyli i sie podpytywali..

udalo sie zrobic suwaczek. dziekuje:*
 
witam wszystkie młode mamy!!! mam 20 lat (rocznikowo 21 ale gdzie tam grudzień:-D) i jestem w 22 tygodniu ciąży. Ciąża byla planowana i bardzo chciana.Slub brałam jeszcze przed zajsciem w ciaze. Jestem na 2 roku studiow i jak narazie to nikt nie traktuje mnie ulgowo:-D ciesze sie że są tu młode mamy- dziewczyny głowa do góry myśle ze to super okres na dzidziusia!!! pozdrawiam i życzę udanego rozwiązania!
 
reklama
Nio to super jak sie udało:):):-) (nie ma za co;-))

U mnie tez na pocztku byly szepty itd a teraz to juz tylko brzuszka dotykaja i pytaja jak zdrowko i czy kopie:):-) A Ty znasz juz płec??
 
Do góry