reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja tez bym chciala wiedziec co urodze.... ale bombel nie chce sie przekrecic...:no::no::no: a tak na oko to kazdy mowi ze bedzie chlopak:-):-):-) a co do prezentu to standardzik rozyczka:-):-):-)
 
reklama
Mam takie pytanie jakbyscie powiedzialy swojemu chłopakowi ktory zawsze mowil ze nie chce miec dzieci ze jestsecie znim w ciazy?
 
no więc napisałam smsa do rodziców (mieszkam w anglii) z informacją że będziemy mieli dzidziusia, nie mają się o co martwić, wiemy co robimy itd, a następnego dnia zadzwoniłam. mama jak się spodziewałam "pełne wsparcie" czyli teksty: na nas nie masz co liczyć, nie mamy kasy żeby ci pomóc, no trudno już się tego nie wydłubie..

Rany mam nadzieje ze tak z moja mam nie bedzie.
 
No tak ale ja naprawde nie wiem jak on zareaguje. Nie jestesmy ze soba zbyt dlugo :no:

Wiesz, ja myślę, że skoro wstępnie wiesz jak zareaguje, to nie ma sensu się zastanawiać tylko powiedzieć! Co innego, gdybyście starali się o dzidziusia, wtedy jakaś romantyczna kolacja, buciki na stół i radość obu stron;-).

Chociaż z drugiej strony może nie ma się czego bać, to że mówił że nie chce mieć dzieci nie znaczy, że źle zareaguje. Jak dojdzie do niego, że bedzie tatą może zmienić zdanie;-). A wtedy mile Cię zaskoczy:-).

Jedno jest pewne, musisz powiedzieć mu jak najszybciej:tak:. No i nie zapomnij dać znać jak Ci poszło;-):-). POWODZENIA!! I GRATULUJĘ:tak:!
 
reklama
A ja sobie też zrobiłam ten test, przypominając sobie ciążę, i wyszło, że na 70% dziewczynka:-D. No i mam moją królewnę;-):-D.
 
Do góry