reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Alex-mam taki brzuch jak ty :p dla mnie juz 14sty :) zdjecie z przed kilku dni ;)
Alex-u mnie dziewczynka bedzie Noemi(zastrzegam sobie) ale podobało mi sie tez Layla,Ruby,Lucy,Emilia
 

Załączniki

  • 1453715257571.jpg
    1453715257571.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Happy faktycznie masz juz jak ja:D mi dopiero w 5zaczal delikatnie rosnac:D jedno szczęście bo im później tym mniejszy na koniec. Imiona spoko ale ja chce typowo polskie. Mam Kacpra i Maje i 3tez musi byc zwykle:) myślałam nad Milenka ale przekonani nie jestesmy
 
Alex-ja nie mieszkam w pl i wystarczy ze z nazwiskaami naja problem co do imion wybieram takir zeby u nas w uk i w pl byle bez zmian w pisowni i wymowie,syn jest Dennis a drugie bedzie Dylan albo Noemi
 
Hejka:)

Dziewczyny śliczne brzuszki macie! :)

angel witam:) Magda lat 24, mama 5letniego Piotrusia:)

U nas ok, P. juz przechodzi kaszel, apetyt mu wrócił, do czwartku ma jeszcze antybiotyk więc myśle ze minie choroba. Dwa dni wolnego mam to w końcu odpocznę, moze jakieś ciasteczka upiekę:)

Miłego dnia
 
Angel- ja mam 22(23rocznikowo) i mam prawie 4-ro letniego synka. Na forum pisze z przerwami od 2012 roku.

Wkurzyli mnie dzisiaj w pracy. Państwo rozmowe ze mną przeprowadziło na temam zwolnień na Kubę.(byłam na dwóch w tamtym roku od września łącznie ok 15 dni.) Żebym jak dziecko chore to sobie opieke nad nim załatwła ewentualnie zadzwoniła dwa dni wcześniej że dziecko będzie chore i zmiane zmienią. hahaha no śmiech. I jeszcze że teraz mi umowy skracają do miesiąca za to a potem zobaczą. No śmieszni są. I pani kierpwnik mi powiedziała że też ma dziecko w tym wieku też choruje i jakoś sobie z mężem radzi. No śmieszni są no.
 
Alex- mam tez znajoma co ma Maje i to samo zboj taki ze szok :p moja nie lepsza zreszta :p

Patuska- to jakies zarty czy co? To masz teraz tylko.umowe na 1msc tak? Dobrze zrozumialam? Jaki szantaz no nie wierze po prostu...... :/

Ja dzis znowu na 12... Zaraz sie trzeba zbierac.
 
patuska no przegieli normalnie, a co Ty wróżka że masz przewidziec kiedy dziecko będzie chore? moja kumpela ma to samo.. i od roku jej obiecuja umowę o pracę a dalej na umowe zlecenie pracuje;/ no masakra jakaś, ehh powodzenia w pracy oby sie więcej nie czepiali

U nas nudy,śniegu prawie juz nie ma, 9 stopni na plusie i wszędzie chlapa:) P. w czwartek juz chyba do przedszkola pojedzie a od poniedziałku zaczynamy ferie:)
 
Magda, Madzialena- No najwyraźniej nie trzeba się dzieckiem zajmować.

Dzisiaj A wziął opieke 1 dzień bo Kuba tak oko zatarł że do lekarza pojechali. Cały dzień nam przespał, nie możemy światła zapalić w pokoju bo go boli w ogóle dopiero teraz oczka zaczął otwierać bo cały dzień jak nie spał to na oślep robił wszystko. Dostał krople z antybiotykiem i już jest lepiej. Ale pani kierownik poszła no A mamy bo na jednej zmianie robią że dlaczego A nie ma w pracy i że mamy to załatwić między sobą żeby tego nie było. No ale przecież babcia do lekarza z nim nie pójdzie musi być rodzic. Jakby tego było mało to z przedszkola dzwonili kiedy puszczamy Kube bo płacimy a dziecko nie chodzi i trzeba się zdecydować. No po coś to miejsce trzymamy i czesne płacimy, moja wina że miał przez styczeń leki na stałe i na kolejne 4 m-ce?
 
reklama
Cześć Wam :)) To może i ja się dołączę do dyskusji? :)
Jestem Paulina, mam 21 lat i 3- miesięcznego najukochańszego syna Antosia :)
Widzę, że większość z Was to ciężaróweczki? :) Ja mam nadzieję, że na razie nie dołącze do tego grona :p
 
Do góry