reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny:)

Dawno mnie nie bylo mielismy problem z internetem:/ teraz u mamy jestem do poniedzialku, mam wizyte w UP. A tak to u nas w porzadku, szukam pracy ale poki co chodze do sasiada na maliny na hakanie chodze a w sierpniu juz bedzie zbieranie, ciezko nie jest i juz nawet troche zarobilam:) P. zawozimy wtedy do tesciowej. aa i zostawiam chyba malego na pare dni u mamy pierwszy raz bedzie beze mnie wiec troche sie obawiam:/

I jakos sobie radzimy poko co z samodzielnym mieszkaniem:)

Renata a to lobuziak nie chce sie rodzicom pokazac:) ja tez niestety musialam kupowac ubranka w neutralnych kolorach bo do konca nie znalismy plci:) aa i tez mamy pieska mieszanka yorka i kundla i maly jest strasznie do niego przywiazany wiec nie dziwie sie Twoim chlopakom:)
Sandra trzymam kciuki za Was :)
Happymum to nie do pomyslenia takie olewanie i nierowne traktowanie:( wazne ze Dennis ma kochajacych rodzicow a dziadkowie niech zaluja ze niw chca lepiej poznac wnuka
Mamawairmaxach witam jMagda mam 24 lata i jestem mama 4letniego Piotrusia:)
 
reklama
Dziewczyny co tu taka cisza ?

U nas po staremu, coraz mniej czasu .. No cóż , suknia prawie gotowa
Wczoraj młodej jakaś wysypka wyskoczyła na nogach o brzuchu, wiec pewnie jUtro czeka nas lekarz
A takto po stremu wszystko


To ja tez witam nowa mamę , Kasia -mama 4 letniej Julki
 
czesc dziewczyny ;) pisze tutaj bo nie wiem już co mam mysleć, moze bylyście kiedyś w podobnej sytuacji i opowiecie mi jak to u was się skończyło.
Więc mam 20 lat, współżyłam bez zabezpieczenia dzień po okresie (byłam pewna, że to dni niepłodne) jakoś tydzień po stosunku zaczęłam się dziwnie czuć i tak jest mniej więcej do teraz, ciągle jestem senna, jak mierzę temperaturę to zazwyczaj ok . 37 - 37.3 stopnia, czuję czasami ból w podbrzuszu, wyszły mi zielone żyłki na piersiach.. dwa razy mialam rano mdlosci, Robiłam już 3 testy ciążowe jeden 7 dni po stosunku - negatywny, 14 dni po stosunku (pre test , na poczatku jak spojrzalam byla tylka jedna kreska jednak przygladajac sie pod swiatlo dostrzeglam baaaardzo blady cien drugiej), nastepny test robilam dzien po spodziewanej miesiaczce i wyszedl negatywny. Dzisiaj okres spoznia mi sie juz 11 dni, czasami leci biały śluz.. nie wiem co o tym wszystkim myslec, objawy ciążowe, ale test negatywny . mozliwe ze jestem w ciazy a test nie wykazal? bo juz wariuję
 
Paulina12 i happymum20, dzięki za odpowiedź, czyli swoją drogą mój ma na odwrót, troszkę mnie to niepokoi, bo ciężko jest go po tych szczepieniach uspokoić... aaa no i sorki, że tak wam się trochę wcięłam w wątek ;p

Uspokoić w sensie, że płacze, czy, że jest nadpobudliwy, ma problemy ze snem?
 
reklama
Do góry