reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Maciejka - u nas nawet jak Mały się urodził to nie przyjechali go zobaczyć wiec wiesz...nie wiem moze go mie lubią no ale jak mo na nie lubic kogoś kogo się nie zna...eh nie ważne...
 
reklama
MACIEJKA ale ja nie bylam przez chwile ta gorsza, ja bylam od samego poczatku bo bylam corka P. tego ktory ozenil sie w bogatej rodzinie co oczywiscie bylo gowno prawda bo przez 16 lat mieszkalismy z dziadkami i nie raz bylo bardzo ciezko z finansami bo jak nie mama tracila prace to tata. Ale ich nie przegadasz


Edit
HAPPY jak mozna "nie lubic" wlasnego wnuka? Co tamte sa lepsze bo od coreczek a nie od syna? Czy ki h.uj za przeproszenien?
 
Hej.

U nas ok. Na majowce super bylo. Pogoda az taka super nie byla ale wypad sie udal w 100% ;)

Dzis podobno ma byc upal u nas. Czekam z utesknieniem na sloneczko, bo narazie to pochmurno jest ;)

Happy- a do ciebie tez cos maja? Normalnie z toba gadaja? Chyba teraz czesciej twoja mama bedzie wnuka widywac niz mama S.. smutne..
Lenati- ty juz po badaniach??
Tren- ty chyba tez wczoraj mialas miec usg?

Ja czekam na @ i mam nadzieje ze sie doczekam...
 
Paulina - nie wiem ze Nela to oczko w głowie to ewentualnie moge zrozumieć bo to jedyna dziewczynka. Najbardziej boli mnie ze nie widzą D. Zalet widzą tylko ze jest łobuz (nie twierdzę że nie) nie widzą tego ze np. Szybko się uczy. Ze w wieku trzech lat potrafi nieźle literowac. Albo ze jest bardzo zwinny. Widzą tylko to co złe. Moze dlayego ze jest inny niz tamta trójka? Wszystkie byly takie spokojne, i jak by to ująć..
Były uległe a D. Jest inny i od małego chciał postawić na swoim. Po prostu taki jest i tylr jak on czegis nie chce lub vos mu sue nir podoba to ciezko go przekonać a wedlug nich to świadczy o tym ze jest niegrzeczny.
Magda-z teściem jest spoko i zawsze bylo on e sumie do D. Trz jest spoko a z tesciawa to tak niby jest miła ale czuje ze to troche fałszywe.

D. Bajki ogląda a ja sprzatam..

Magda trzymam kciuki żeby @ przyszła
Tren, lenati-co tam u was i fasolek?
 
Hej teraz dopiero znalazłam czas zeby wejść .
JEstem po amniopunkcji , nie powiem nieco bolało , ale juz po wszystkim .wyniki 26maja . w sobote mam spotkanie w krakowie z kardiochirurgiem ( maja jakies takie spotkanie ) . DAlej 'raczej' córka , juz duza ( choc nie mierzył jej bo nie po to wizyta była ) serduszko bije 148/min . i jest napewno wada stożka górnego z fala zwrotna,, ale konkretnie nie chce mówić ( sa dwie mozliwosci ) bo nie chce sie pomylić .. i wyglada na to że operacja nie bedzie w trybie natychmiastowym ( ale to tez kardiochirurg zdecyduje )
 
Paulina hm to dziwne podejście mieli trochę. Ty jesteś gorsza bo ich syn ożenił się z kobieta z dobrego domu?

happy no najlepiej powiedzieć że niegrzeczny i koniec. Czyli sugerują że źle go wychowujesz tak?

magda a kiedy ma przyjść @?

Lenati &&&& !!!
 
MACIEJKA wg nich ozenil sie w bogatej rodzinie, chociaz gdyby to byla prawda to powinni sie cieszyc, a moj tata ozenil sie w normalnej rodzinie a nie w bogatej. Dziadek czesto powtarzal ze jak umrze to rodzenstwo mojego tatu dostaje bo 10tys z ubezpieczenia a on nic bo nalezy do bogatej rodziny... rodzenstwo sie cieszylo bo smierci dziadka pierwsze co po pieniadze polecieli a Bog tak ich skaral ze dziadek owszem byl ubezpieczony na taka kwote ale od nieszczesliwego wypadku i nic nie dostali, jedynie na pogrzeb.
LENATI wkoncu jakies dobre wiesci! Super!
HAPPY olej ich! Skoro jedna dziewczynka to wiadono ze bedzie oczkiem w glowie babci ale moim zdaniem cala czworke powinni traktowac rowno.
 
Maciejka - moze? Sama nie wiem i juz mam to gdzieś.
Paulina-juz olalam najważniejsze ze my go kochamy dla nas jest najlepszy!

Właśnie wrocilam z zakupow i teraz odpoczywam.
Lanati-trzymam kciuki za waszą fasoleczke
 
Cześć dziewczyny ! Jestem tu nowa i jakoś tak przeglądając różne tematy i fora trafiłam tuuu :) Mam 20 lat i 4 miesięcznego synka, także świeżynka ze mnie z tego co widziałam. Nie powiem, łatwo nie jest, jeszcze jak sie jest studentką, synek daje czasami popalić (nauczony na rączkach i przebywania w towarzystwie, także jak zostaje z nim sama jest trudno zrobić cokolwiek) ale sam fakt, że posiadam taka cudną istotkę jest czymś najcudowniejszym co mogło mnie spotkać! Każdy dzień jest inny, niesie za sobą nowe doświadczenia i emocje. Dziewczyny macie może jakieś blogi, w których opisujecie w miare wolnego czasu swoje doświadczenia itp.? Ja w wolnym czasie przeglądam i czytam jak inne młode mamy sobie radzą w nowej roli. Od niedawna założyłam swojego: mamawairmaxach.blogspot.com. W wolnej chwili zapraszam do przegladniecia i dzielenia sie swoimi doświadczeniami.
 
reklama
Witam nowa mamę
Jestem Sandra mam 24 lata mieszkam w Poznaniu . Pierwsza córka Wiktoria lat 9 i Patrycja 1 . Doświadczenia opisuje tu ponieważ mam mało czasu 2 ciągu dnia a ogółem przeglądam różne blogi jak Matka Prezesa , Mama trójki oraz Mamala .
 
Do góry