reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata wszystkiego najlepszego dla Synka 1430472019132.jpg
 

Załączniki

  • 1430472019132.jpg
    1430472019132.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 57
reklama
U nas wszystko ok.. Maja nabija sobie guzy na glowie i wyglada masakrycznie.. Wczoraj spotkanir z chodnikiem, bo nie slucha sie ze nie biegac, przedwczoraj spadla z toalety oczywiscie na twarz, tzn czolo.. Masakra kask chyba jakis jej kupie..

Takie piankowe na cała buzie gdzies kiedys widziałam ; )

Renata wszystkiego dobrego dla Syna ; *

A u nas w zasadzie nic nowego , ciągle to samo :sorry: Juz mam stresa przed wtorkiem ;// Po za tym pobolewa mnie brzuch , i znowu jakies krwawienia ;/ juz dosłownie brak mi sił
 
Lanati-trzymam kciuki żeby wszystko było ok!!!
Tren-sto lat dla O.
Zaraz śmigam po małego do przedszkola... wrócę i musze posprzątać...siły na nic nie mam...podły nastrój mam...mam nadzieję że po nowym leku bedziemy miec spokojne nocki. A no i disablity(pielagnacyjne) nam sie nie należy ale wiecie co wszyscy mówią ze astma to nic takiego a jak mam dosyć chciałabym zeby D. Był zdrowy.
Przepraszam ze tak marudze ale komuś musze się wygadac bo S. Ostatnio dużo pracuje i ojcu pomaga z reszta on mnie jakoś ostatnio nie rozumie.
Mama prawdopodobnie przyleci 19/05 czyli jak S. Będzie pl wracał


A taki duzy juz jest D.
 

Załączniki

  • 1430494092454.jpg
    1430494092454.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 42
hej.

dziekujemy z Oskarowym za zyczenia.
Happy niestety.. zeby dostac zasilek na dziecko ktore choruje.. to albo kombinujesz, albo musi byc powazniej chore. W Polsce niby mają pielegnacyjny zasilek dawac na zasadzie stopnia niepelnosprawnosci. Niewiem co bedzie "bardziej oplacalne" np gluche dziecko chodzące.. czy na wozku inwalidzkim, czy porazenie mozgowe glebokie, czy lekkie + autyzm. Moj niby ma wysokofunkcjonujący autyzm.. ale zeby nadal taki mial musi byc rehabilitowany. Musze go wozic przynajmniej raz w tygodniu na Si + cwiczyc z nim w domu. Jak mi zabiorą zasilek bo on jest samodzielny to tylko sie zastrzelic.. albo te pindy co tak ulepszają przepisy.
Oskar ma astme.. ale na jego astme to ja moge co najwyzej dostac pulmicort na ryczałt. Zaden zasilek nie.. bo on nie traci przytomnosci jak sie dusi. bo kuźwa ma postac kaszlową.Predzej sie pozyga.. i w efekcie moze sie wymiotami udlawi, stracic przytomnosc.. ale wtedy traci przytomnosc bo sie pozygal.. a nie bo sie dusił. porąbane to to. I jak mi ktos mowi ze ja mam zdrowe dzieci, bo astma to tylko dusznosci.. a autyzm to zaburzenie nie choroba ( bo w sumie tak jest ) to mam ochote oddac mu te zaburzenia, astme i moge psa w bonusie.
No fakt.. niemam lezących mocno niepelnosprawnych dzieci.. ale zeby moje dobrze funkcjonowały, musze zasowac z nimi po lekarzach, wykupywac leki, wozic na terapie.


A co u nas?? u nas chyba wszystko ok. w koncu mam nową szafe.. ile mnie nerwow kosztowalo uswiadomienie Ł.. ze ona ma byc zlozona juz!! a nie "do wrzesnia mam czas". W poniedzialek mam usg. I mam nadzieje ze bobas pokaze co ma miedzy nogami. Za 2 tyg. mamy komunie w Essen ( Niemcy ) ale chyba nie jedziemy.F i O nie chcą jechac bo Zelda bedzie tesknic. Zelda to ich nowy psiak york. Mi brzuch sie czasami stawia wieczorami, i mam dosyc mocne skurcze. Boje sie troche jechac w tak daleką podroz.. niemieckiego nie znam wiec w razie szpitala zglupieje tam.
 
Tren-z tym autyzmem to tez chyba różnie jest, moj brat ma Aspergera i mama dostaje ok 1600zl.
My nie dostaniemy bo na astmę wycofali. Mały dziś kolejny lek na miesiąc dostał, kto wie może po może, to juz 5 który będzie miał na codzień, niby nic poważnego mu nie jest bo tylko egzema i astma ale juz mnie to wkurza . Testów alergicznych nie zrobią bo "nie widzą potrzeby" lepiej sterydami dzieciaka faszerowac...
 
Hej.

HAPPY, TREN Wspolczuje problemow zdrowotnych u dzieci. Co wy obie musicie sie pomeczyc.

LENATI Mam nadzieje zd wszystko bedzie ok.

U nas dzisiaj od poludnia deszczowo, tylko zdazylam rano pranie wywiesic , widzialam ze deszcz sie zbliza (zaleta mieszkania na odludziu, widac w odleglosci kilku km czy gdzies nie pada) i jeszcze wilgotne sciagnelam ze sznurkow. Majowka tu na podlasiu raczej nikomu sie nie uda jesli taka pogoda sie utrzyma.

Bartka dzisiaj osa ugryzla, usiadl na niej, musiala mi sie przyczepic do bluzy jak z podworka przychodzilam i spadla na lozko. To pierszy raz i na szczescie skonczylo sie na sladzie po ukaszeniu.
 
Ewi biedny Bartek :-(
Happy Renata ja już się nawet na temat nie wypowiadam bo szkoda słów wręcz ... co za kraj :(
Lenati konsultujesz to krwawienie? Co na to lekarz? kciuki za wt!

u nas dziś słońce ale chłodno. Mała cały tydzień katar i kaszel, może dziś już wyjdziemy na krótki spacer.
 
Ewi-biedny:(
Ale tu cisza...
Wpadłam się wygadac...jest mi tak cholernie przykro...rodzice S. Zebrali wnuki na farmę (taką do zwiedzania) całą trójkę....wszystkie...oprócz Dennisa...nie wiem dlaczego oni go tak nie akceptują...nie rozumiem tego...eh nic nie zrobię z tym ale żal mi go bo teraz jest mały i nie rozumie ale wiem że za 2 -3lata będzie rozumiał i będzie mu przykro
 
reklama
HAPPY z racji tego ze ja mam wielka gebe to bym im to wygarnela. Tak ze wstye by im bylo na kawe chciec przyjsc.
 
Do góry