reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

LENATI wezmiesz ze soba ;p jak kupicie to tez bedzie trzeba umeblowac ;-)
MADZIALENA a szukasz jakiejs innej pracy?
 
reklama
Paulina, S ma dom po rodzicach gdzie wszystko jest gotowe ;) postanowilismy jakis czas wynajmowac , az jego bracia pobuduja sie do konca .
 
Paulina - chyba wszystko zależy hskich ma się teściów ja z moimi bym nie wytrzymała ake mam koleżankę ktora mieszkala z treściami juz od dawna, ponad rok temu zmarł jej narzeczony a ona nadal mieszka z tesciami i zawsze mowi e ma z nimi kontakt lepszy niż z rodzicami
 
HAPPY na pewno to tez duzo zalezy od kontaktow ;) a u nas nie jest tak zle , w zasadzie i ja sie dogaduje , i on z moja matka , takze dali bysmy rade i w jedna i w druga strone ;)
 
Cześć kobitki :)
Pogoda się popsuła, deszcz siąpi więc w domu siedzimy. Obiad już dawno zrobiony, posprzątane..nie ma co robić. Jutro jadę z O. do Szczecina do ortodonty na kontrole

Tren ale ten czas zasuwa, już 2 trymestr. Powodzenia w piątek na genetycznych

Maciejka u nas też sporo zadawali w pierwszej klasie ( w drugiej też dużo) bo czytanki, matematyka, religia, niemiecki i angielski.. jedynie nie pisali tyle co u Was

Anula super wiadomości, gratuluję:tak:

Paulina o to Was nieźle babka załatwiła, współczuję
 
Hej dziewczyny
Tren idziesz jak burza a no i wyglądasz świetnie .
Wiki w pierwszej klasie miała różnie zadawane a bo to czytanki gramatyka i kaligrafia w drugiej już trochę tego więcej jest .
Paulina ja mam to samo wszystko od nowa kompletowac od. Łyżeczki po pościele itp ale u nas te. Plus ze to P większość kupi i będzie miał na to odłożone ale sama myśl że to wszystko trzeba zakupić mnie przeraża.
 
Uff! Wlascicielka wziela mikrofale dla tego kuzyna, ale przyniosla w zamian nowa :-) no i zaslony jak chcemy to ze ona nam zwroci! ;-) szafke pod tv nam bierze ale daje w zamian na jakis czas stolik, troche brzydki dlatego to kupic trzeba. Ale odchodzi najdrozszy wydatek mikro..

SANDRA my tez koldry kupowalisny, posciele, lozka.. tylko wiesz inaczej sie na to przygotujesz w przeciagu pol roku a inaczej w ciagu 5 dni.
 
reklama
Do góry