reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina ta zawsze to inaczej smakuje jak ktos zrobi a jak juz babcia to w ogole :D to bede kukac haha zmierz sobie wszedzie ile masz cm i wtedy zauwazysz ja tez nie widze a cm leca :p

Happy wrocisz patrz ile kobiet wrocilo do figiry z przed ciazy dasz rade :p
 
Witam.
U mnie dzis siosenne porzadki w szafksch a co za tym idzie wszystko na podlodze. Zrobilam sobie przerwe na sniadanie.

Wiosna to temat diet i cwiczen na topie. Ja man za soba kilka prob po dwoch miesiacach brakow efektow sie poddawalam.
 
EWI ja nie mam diety ;-) jem wszystko tylko regularnie, i staram sie nie jesc slodyczy.
OLCIA widzialam wage swoja aktualna wiec i tak zadowolona jestem :p zdj mam, moze dzis cykne aktualne. Co najwazniejsze cwicze od 9 lutego i poprostu jak sie nie spoce to czuje ze ten dzien fajny nie byl :D
 
Heeej ;*
U Nas wiosna ;D
co do lekcji w pierwszej klasie, to ja myśle ze nie powinni zadawać, dzieci powinny sie uczyć w szkole a w domu tylko czytać czy coś w tym stylu, a nie siedzi w szkole 7 godzin i pozniej jeszcze 3 w domu nad lekcjami... Ja w technikum to się czułam jakbym 24h była w szkole, bo lekcje do 16, a zadane tyle ze ...

aaa o ćwiczeniach.. hmm zaczęłam te przysiady robić co Happy, ale ja jestem leniuch .. zreszta nie mogę chudnąc bo suknia się szyje i babka powiedziała ze taki szczypiorek jestem i zeby lepiej juz nie chudnąć ;D

Moja Jula, zdrowa już prawie, od poniedziałku do przedszkola idzie, i własnie mamy do Was prośbe, znacie jakąs piosenke o wiosnie? Maja się nauczyć w domu i będzie konkurs ...


jezu... Patrze na moje suwaczki .... 3 msc i 15 dni do ślubu :szok::szok::szok::szok::szok:
 
23may asik no właśnie. Pytanie czemu tak dużo zadają? Wiadomo że dziecko nie może chodzić do szkoły z nieodrobionymi lekcjami, będzie uwaga w dzienniczku, jedynka itp. Jest szkoła i tam dziecko ćwiczy niezbędne edukacyjne rzeczy, a po szkole powinno to sobie w głowie samo przyswajać. A oni ładują kolejne godziny zmęczenia mózgu to takie trochę wytworzenie przymusu pośredniego na dziecku ..
nie jestem przeciwnikiem prac domowych, które wzbogacają naukę. Wzbogacają, a nie wymuszają wypełnianie hmm.. zaległości w szkole ..
 
23May zleci :p pomysl ze ja jiz 6,5 msc po :p

My po placu zabaw, ja gotuje obiad mloda lezy, po obiadku pojdziemy na rower biegowy bo A. przywiozl wkoncu Nikoli kask ze starego mieszkania.
 
KASKA ja czekam ;)) ja kupie sukienke na twoj slub kilka dni wczesniej , o ile jakas znajde pasujaca ;) , najwyzej dresy hahaha
 
reklama
LENATI ja bylam na weselu w koncowce 6msc, mialam taka sukienke ze nikt nie zauwazyl ze w ciazy jestem ;-) kupywalam w piatek przed slubem ;D nawet mam gdzies w domu ta sukienke jeszcze to jak bede w maju to ci zdj wysle jak bedziesz chciala moze akurat ci sie spodoba
 
Do góry