reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ANULA kogo moje oczyska widza!! Super ze jestes ;-) cywilny bierzecie? Bartus je w przedszkolu wkoncu?
MADZIALENA ale super wam ;-) my znowu w dolku finansowym.. wlascicielka mieszkanie chce mieszkania WSZYSTKO w nastepnym tygodniu bo jej kuzyn co ti mieszkal dostal mieszkanie i to jego.. i kurde na poczatku mowila ze to co zostawila jest na zawsze w mieszkanou a to co jego wyniosla do piwnicy a teraz ona chce wszystko lacznie zkarniszami zaslonami lampami mikrofalowka szafka pod tv sztuccamo zastawa stoloaa itp itd... takzr znowi dolek finansowy. Wszystko biora a my to musimy kupic.. jeden plus ze jak sie wyprowadziny to wszystko bierzemy ze soba i nic kupowa nie bedzie trzeba bo pralke i suszarke mam tez u ojca.. no ale cholera jakby nie mogla tego powiedziec pol roku temu to bysmy powoli kupowalo a nie...
 
reklama
Paulina cywilny, jakos nie po drodze nam do koscielnego;-) Bartek juz nie chodzi do przedszkola, teraz do innego go zapisujemy. W tamtym kompletnie nic nie jadl nawet razu jedzenia nie sprobowal. Panie uznaly ze najlepiej zebym przychodzila go tam karmic:dry: kiedys zaszlam po niego dzieci lezakowaly a on nie chcial spac. Pytam panie gdzie jest a jedna ze w lazience chlapie sie w wodzie, druga pani mowi ze juz z godzine tam jest. Dobrze ze w przedszkolu mialam ubranie na zmiane bo rekawy do lokci mial mokre spodnie tez:dry: duzo by pisac... O kurcze kicha z mieszkaniem, skoro obiecala i teraz zabiera to wg mnie powinna kupic wam niezbedne sprzety:confused:
 
PAULINA no to Was wlascicielka zalatwila:/ tak to powoli byscie sobie pokupywali a kupowac wszystko teraz nieciekawie, nic nie pomyslala:/ my tak kolorowo nie mamy bo mieszkanie jest calkowicie puste po gruntownym remoncie. Wszystko we wlasnym zakresie ale na szczescie mam duza rodzine i takim sposobem do pokoju P. mamy komode juz, od kuzyna D. za grosze telewizor:p meble do nas kupimy uzywane jedynie do kuchni kupilismy nowe. Duzo pomogli tesciowie i moja mama bo zafundowali nam lodowke i pralke, reszte z czasem sie kupi:)
ANULA oby synek trafil do lepszego przedszkola:)
 
Madzialena - mój wczoraj wazony bo hv byla i 16, 5 i wzrost 106 ;)
Aniula-oby kolejne przedszkole bylo lepsze
Paulina-niezle was załatwiła właścicielka
Madzialena - Powodzenia ! Na pewno dacue rade

My dziś cale popołudnie na dworze, maly sie wybawil i juz długo śpi. Ja siedzę i mam wieczór przysleń i wspomnień...no i jeszcze do zrobienia 120 przysiadow...juz ledwo faje rade
 
Witajcie;-) u nas w sumie po staremu czyli nudy:-p z nowości ślub bierzemy 8 sierpnia i zmieniamy mieszkanie na większe;-)
Wieki mnie nie było ale w miarę na bieżąco jestem:tak:
Maciejka, moja chrześnica jest w pierwszej klasie i nie ma tyle zadawane;-)

To kurde może jakiś extra wys poziom ta szkoła ma, a mi nic nie wiadomo ;)

HeHe ładne też mi po staremu ;) zmiany ostre :p gratulacje :)
 
Maciejka duzo od nauczyciela zalezy, ile na lekcji zrobi. miałam praktyki w szkole raz w 2 klasie i tam o matko ile dzieci mialy zadawane za rok tez bylam w 2 klasie ale inna pani i praca domowa byla malutka. Tak samo pamietam jak ja chodzilam do szkoly zawsze mialam malo zadane w 1 klasie a brat rok mlodszy gdy poszedl do szkoly zawalony byl praca domowa.
 
Czesc Wam :*

ANULA super wiesci . Gratulacje .
PAULINA nie ciekawie ;/

My rozgladamy sie za mieszkaniem , i pusto jak nigdy ;) jedno ladne , wlasnie umeblowane cale , ale zarezerwowane . Za tydz mam isc do gin, i na badania - ale juz procz mega zmeczenia czuje sie 'chyba' lepiej ;)
 
ANULA i tak fajnie ze na slub sie zdecydowaliscie :tak:
MADZIALena tutaj w Szwecji mieszkania kazde maja w standardzie kuchnie (meble, kuchenke, piekarnik, lodowka) i lazienke (toaleta, umywalka, szafka, wanna/prysznic) wiec tego kupywac nke trzeba. Wiesz ja jej mowilam ze jestem "zatrudniona" ta Wiola wie o co chodzi ale wlascicielka chyba serio mysli ze ja pracuje bo twierdzi ze to nie problem kupic te rzeczy ;/ naszczescie lozko i tv nasze ;d
 
Hejka;)

PAULINA u nas w miescie tez jak na wynajem to umwblowane, tylko sie wprowadzic. Ale my wynajmujemy od kolesia ktory wykupil caly budynek na wsi, na razie wyremontowal 3 mieszkania i klatke na naszym pietrze, wszedzie plytki a reszta mimo ze nie wyremontowana to juz wszystkie mieszkania zaklepane wiec dobrze ze szybciej pomyslelismy:)

Ja dzisiaj ostatni raz rozwoze gazetki bo musze juz sie zwolnic

Milego dnia dziewczyny
 
reklama
U nas wiekszosc nieumeblowana ... zalezy mi chociac wlasnie na lodowce itd zeby nie kupowac , bo nie mamy w planach wynajmowac caly czas , a potem co z tym zrobie jak kupie ;)
 
Do góry