reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny :) u nas pięknie i wiosennie az chce się żyć.
Ania-trzymam kciuki zeby dobrze było.
Lenati - za twoja fasoleczke też.

Ja dzisiaj idę na Babski wieczór wiec chłopaki same w domu a ja na Relax ;)

Bylismy dzisiaj juz na spacerku i pozniej siedzieliśmy na ogrodku.

A no i ja nadal ćwicze i od 2 dni S. Też cwiczy mam nadzieje że obobe wytrwamy ;)
 

Załączniki

  • 1425732531919.jpg
    1425732531919.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 41
  • 1425732578430.jpg
    1425732578430.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Hej my rowniez po spacerku
Wiosenna pogoda u nas .
Wczoraj wybrałam sie na zakupy i trafiłam na wyprzedaż spadni wiec tak za 3 pary zapłaciłam 59, 90 no i zamówiłam sobie kurtkę przejściowa czas tez zacząć inwestować w siebie . Wieksze zakupy czekaja mnie gdy dostane zwrot z podatku.
kurde nie dawno tez mialam taka fasolkę a ona za niedługo rok kończy, a wydaje mi sie ze dopiero co ja na usg oglądałam i czułam jej kopniaki . Miłego dnia dziewczyny
 
Hej my tez juz po spracerku i tez nadal cwicze chociaz wczoraj @ dostalam to zrezygniwalam tylko z cwuczen na brzuch a nogi i tylek dalej cwicze tylko teraz dluzej zeby bylo 2x 30min

Lenti super fasolka rosnie :)

Sandra to w tym roku duza sumka bedzie dobrze ze ten rzad w koncu pomyslal :)

Ide kaqke trzasnac :p
 
Hej
Lenati a Ty już jakieś imiona masz w głowie?
paulina a co robisz z włosami? Modelujesz czy prostujesz?
ania będzie dobrze!
happy już wychodzicie? wyzdrowieal?
Sandra super wyprzedaż!
 
Hejka:)

My juz tez po spacerku u nas piekna pogoda:) bylam dzisiaj na malych zakupach i obkupilam troche malego:) ogladalismy tez pralki normalnie przerazaja mnie te zakupy a za tydzien przeprowadzka:) ok 40km od domu mama juz zapowiedziala ze bedzie mnie czesto odwiedzac i ciesze sie ze siostre bede miala na miejscu, musi byc dobrze:)

Ania sliczne imie wybraliscie, trzymam kciuki zeby wszystko przebieglo po Twojej mysli:)
Lenati sliczna fasolka:)
Sandra super trafilas z tymi spodniami:)
Happymum wytrwalosci w cwiczeniach:) jak @ mi sie skonczy to moze tez sie skusze

Milego dnia
 
ANIA to lezenie chyba najgorsze.
LENATI a ty masz leki na podtrzymanie?
MACIEJKA prostuje ;-) generalnie co mycie mam tak rzadkie teraz ze szok.. a wystarczy spojrzec na zdj ze slubu jakie gesciory mialam.. wypadaja garsciami i w maju jak bede w pl to jade do mojej fryzjerki i prawdopodobnie sobie zageszcze.


My po zakupach dla mlodej.. dresy, adidasy, bluzki, bluzeczki... 2500kr... szok ;/
 
Dzięki dziewczyny!! Aktualnie trzymam się tego ze będzie dobrze i staram się nie martwić na zapas:)

Paulina mnie przerażają zakup wiosenne dla młodego dlatego ostatnio poszłam do lumpa i wyrwałam dla niego spodnie kurtkę i koszulkę za 21 zł ;) jutro idziemy butów szukać wiec juz 100 ponad wydam..:/
 
ANIA na pewno bedzie dobrze:) I udanych zakupow jutro. Ja ostatnio w lumpku tez wychaczylam kurtke dla malego i dwie pary spodni doslownie za grosze:) ale buty juz trzeba nowe
 
czesc:)
Ja sie czuje jakos.. kiepskawo. Albo mam mega mdlosci, albo sze nad wc zeby zwymiotowac. Do tego wstaje juz zmeczona i spie w dzien, mam takie hustawki nastrojów ze sama mam ochote sobie w gebe dac.

wczoraj bylismy u tesciow. Oficjalnie juz wszyscy wiedzą ze bedzie nas 5 :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dzisiaj lecę kaca po babskim wieczorze. S mnie wkurzyl rano i z nim nie gadam
Tren-współczuję dolegliwości ovy szybko minęły
 
Do góry