reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina- ojj jak ja czekam na takie wspolne weekendy od rana do wieczoraaaaa ;) Moj to nawet zamowil po rozyczce mojej mamie, siostrze i Majce i swojej mamie wyslal ;) Mi zyczen nie skladal, myslalam ze zapomnial :p

Madzialena- a jak duze mieszkanko tam bedziecie mieli?

Kawka, torcik i na dwor idziemy znowu. Juz po obiadku ;)
 
reklama
Witam laseczki :)

Oliwce super dziąsło się zagoiło, może już wszystko gryźć. Teraz mamy termin na 30.11.2015. To i tak bardzo szybko bo lekarz prowadzący stwierdził, że O. już duża i trzeba jak najszybciej poprawić nosek a zapisy nawet na 2017r. Planowałam pozwiedzać trochę a u lekarza tak się przedłużyło, że ledwo na pociąg zdążyliśmy

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
hej.

Lenati z tych twoich typów to Filip mi sie podoba. alan zupelnie nie, ale to tobie ma pasowac :)

Asik super ze tak szybko sie zagoilo wszystko. a co do zwiedzania.. ja uwielbiam.. i jak mi czasu brakuje to bywam bardzo wsciekla :)

U mnie w piątek 2 trymestr sie zaczyna. boziu.. jak szybko czas leci. I w piątek mamy z Ł genetyczne badania. ciesze sie jak dziecko bo bede wiedziala czy autyzm Filipa to "nasza wina".
 
U mnie ciezej bylo dla F. Dla Oskara od początku ze zadne inne nie przejdzie. Ł probował sugerowac inne ale jakos mnie nie przekonał.Dla kolejnego to zastanawiam sie miedzy Szymon( po moim bracie ), Nikodem lub Leon, Blanka lub Laura.Jeszcze czasami mi Jagoda przemknie przez mysl.
 
MAGDA ja nie lubie jak sa deszczowe, nigdzie noe wyjdziemy a A. co chwile sobie zajecia w domu szuka ze az mnie drazni hahaha ;d
ASI super ze ok :-)
RENATA a ty mas na wrzesien?
LENATI na ktorego pazdziernika masz?

Wczoraj bylisny u znajomych i A. kupil mi tulipany ♥ chociaz i tak bardziej ciesze sie z hantelek.

U nas piekna pogoda, zaraz zjemy obiad i spadamy spowrotem na spacer.
 
reklama
Do góry