reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Heej ;*
U nas juz lepiej, Jula prawie zdrowa , ale w tym tygodniu jeszcze nie idzie do przedszkola ;)
Pogoda wiosenna juz ;D oby jak najdluzej ;)
Co do zakupow dla malej to ja nigdy nie kupuje jakis wiekszych ilosci, zazwyczaj na bierzaco no chyba ze wyprzedaze sa ale to tez z umiarem bo pozniej w polowy rzeczy nie wykorzysta... Na wiosne juz wszystko mamy :)


Aa wszystkiego najlepszego Panie ;p
 
Hej dziewczyny:)

Wszystkiego najslodszego z okazji naszego swieta:)

My dzisiaj jedziemy do tesciow i wracamy jutro, tylko ze musze sie tam z malym busem wybrac bo D. juz tam od wczoraj jest ale chociaz frajde bedzie mial :)

Milego dnia
 
Hej.

My juz od 2godz na dworze bo Majka tylko na dworze w miare grzeczna bo daje mi popalic ostro.

Jutro jedziemy do siostry T.

Pogoda fajna.

Mezus wyslal kwiaty poczta kwiatowa ale mnie zszokowal :p

Madzialena- powodzenia w przeprowadzcce ;)
 
reklama
LENATI Alan bardO ladne ;-) macie jeszcze duzo czasu.
MAGDA hohoho :p moj nie uznaje takiego swieta jak dzien kobiet ";p zyczenia zlozy ale zeby cos wiecej t nie :p

My juz po spacerze w trojeczke :-) piekna pogoda, 16 stopni w cieniu, A. z mloda grali w pile na boisku a ja siedzialam na laweczce.
 
Do góry