reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny :) śliczne brzuszki :)mnie mało ostatnio bo duzi zajęć mam, dzid kupilam nowe meble di pokoju Dennisa wuec dodatkowa robota ;)
 
reklama
Cześć laseczki. My jutro do W-wy jedziemy na wizytę kontrolną i umówić termin następnej operacji. Więc proszę o kciuki jutro aby wsio ok było. No i jak pogoda pozwoli i bedziemy mieli trochę czasu wolnego to chcemy podjechać do Łazienek Królewskich.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
A u nas dzis pieknie :-) nawet na solariun skoczylam, kupilam mlodej maliny i siedziala spokojnie na krzeselku.

ASIK powodzenia!
HAPPY pokaz ;-)
 
Asik - kciuki trzymam:)

U nas zimno :(
Niestety poliwa zabawek stoi schowana w innym pokoju bo nie ma gdzie ich trzymać, pi za tym jeszcze musze kupic półki , szafke nocną i dodatki ale ni wszystko odrazu
 

Załączniki

  • 1425565878926.jpg
    1425565878926.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 52
  • 1425565899162.jpg
    1425565899162.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 50
hej ;) ja wyjatkowo z lapka pisze az dziwnie. Pieczemy z mloda szarlotke i zaraz musim isc do sklepu. Dzis u nas deszczowo, z A. kosa :D w niedziele ma byc 16 stopni. Tak to ok. Cisza tu cos.
 
No cichutko.. u nas dzis.dosc ladna.pogoda., bez sniegu i wiatru - a to juz cos ;) mloda szaleje , Jasiek za.niedlugo bedzie , a pod wieczor moze pojde na usg , ale jeszcze zobacze
 
reklama
Hejka:)

U nas ok, pierozki wlasnie z mama zrobilam, posprzatane juz i po obiedzie na spacer:) dzisiaj mam w planach isc do fryzjera ale jeszcze zobacze :) siostra pozniej przyjezdza a jutro chyba wybierzemy sie ogladac jakies meble do nowego mieszkania, powoli trzeba sie rozgladac

Pogoda u nas zmienna raz pada raz slonce, dzisiaj pochmurno :/

Milego dnia dziewczyny
 
Do góry