reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ciezko pomoc ale jak macie jakies oszczędność i mozecie przezyc trochę na nich to moze warto postawic wszystko na jedna karte. To musi byc Wasza świadoma decyzja. Wymiencie wszystkie za i przeciw itd i na pewno do jakis wniosków dojdziecie
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja ćwicze tylko Mel B + brzuszki, nożyce itp.
U nas całe szczęście leki za darmo:)
Sandra - mega ciężka sytuacja
 
Hello :) ja tam walentynki spexzam z Zu tak jak wczesniej pisalam

Ja tez wczoraj z mel b nogi i brzuch a z chodakowska posladki i skakanka jeszcze bym chciala hula hop ale nie mam jedynie moge sie krecic :D dzisiaj czuje wszystkie miesnie ja moja milosc pojdzie na drzemke to tez pocwicze zeby rozruszyc te bolace miesnie


Co do inhalacji Zu wytrzyma z 3min i na tyle jej wlewam do inhalatora a mam zamiar zaczac chodzic z nia do groty solnej
 
Sandra - kurde ja ci nie doradze bo sama nie wiem co bym w takiej sytuacji zrobiła
Olcia-my rodzinne walentynki bo S. Ma dziś wolne ;)
Ja niestety musze przy ćwiczeniach bardzo uważać zeby waga nie spadała wiec ograniczam sie do 30min dziennie
 
Hejka

SANDRA na pewno podejmiecie wlasciwa decyzje, ale lepiej na 100% upewnic sie ze w razie czego jak wroci to bedzie mial ta prace.

Co do inhalacji moj P. za kazdym razem jak choruje to je ma ale im starszy tym mniej marudzi bo wie ze trzeba:) nawer sam inhalator niesie :)

I z okazji Walentynek zyczw duzo milosci:) W sumis milosc mozna okazywac sobie codziennie ale wiadomo milo jest dostac kwiatka czy milego smsa na dzien dobry:)
 
Happy wiem ze decyzji nikt za mnie nie podejmę. Targaja mną takie emocje ze sama nie wiem nic. Z jednej strony chce by został bo to dla nas szansa , z drugiej ta nie pewność która mówi daj sobie spokój widocznie to nie dla nas . Juz niczego pewna nie jestem. Chyba za dużo tego.
Miłych walentynek wam życzę spedzcie je dobrze. Ja odrzucam myśl że są Walentynki. ☺☺☺
 
reklama
Sandra.. nie przejmuj się..tak wygląda życie.. wzloty i upadki.. Musicie się wspierać w tych trudnych chwilach a karta się odwróci.
Wesołych Walentynek Wszystkim ;)
 
Do góry